Uma Uma komentáře u knih

Zlovolné bytosti Zlovolné bytosti Nelly Černohorská

4,5*
velice originální a zajímavý příběh
stojí za to

28.08.2023 4 z 5

An(n)a. An(n)a. Sára Báchorová

Musím uznat, že kniha má velice silný příběh už kvůli tomu jaké témata se probírají v knize a také protože je to všechno podle skutečnosti.. Nebo-li spisovatelka si prožila tyto velice těžké zážitky.. Je fakt silné a jen tak to nepustíte z hlavy. Jsou tam vzpomínky a současnost v jedné kapitole což nemusí někomu vyhovovat, ale podle mého názoru je to napsané dobře tak jak to je.

22.09.2022 5 z 5

Najdi mě Najdi mě André Aciman

Ze začátku jsem se trošku ztrácela, protože tam je nová postava, která má svůj příběh.. Myslela jsem si, že to bude jen o Eliovy a Oliverovi. Za mně je druhý díl velice povedený.

08.08.2022 5 z 5

Zaslíbená Země Nezemě 1 Zaslíbená Země Nezemě 1 Kaiu Širai

Tato manga je nádherná. Krásná ilustrace, krásně napsána a zajímavý děj. Není divu, že se tolika lidem líbí. Určitě jí doporučuji. Jestliže chcete poprvé číst mangu nebo už jste jich přečetli více a přemýšlíte nad tím jestli si tuto mangu koupit tak rozhodně neváhejte. Nebudete litovat.

08.09.2021 5 z 5

Všechna pravda, co je ve mně Všechna pravda, co je ve mně Julie Berry

Skvělá kniha, kterou jsem si zamilovala. Rozhodně doporučuji přečíst.

07.01.2021 5 z 5

Honzíkova cesta Honzíkova cesta Bohumil Říha

Moc pěkná kniha.

06.12.2020 5 z 5

Krvavé příběhy z hradů a zámků Krvavé příběhy z hradů a zámků Felix Krumlowský (p)

Zezačátku to byla strašně fajn kniha, ale postupem času jsem se musela dokopávat k tomu, abych přečetla aspoň jeden příběh.

01.12.2020 3 z 5

Lubošova celkem fajn knížka Lubošova celkem fajn knížka Luboš Kulíšek

Moc se mi líbila. Nejprve jsem si jí koupila, abych zjistila jak to je s Lubošovo orientací, ale nakonec se mi líbila celá. Vůbec nelituji.

01.12.2020 5 z 5

Jmenuju se Martin Jmenuju se Martin Martin Carev

Strašně moc se mi líbila.
Je skvělá pro cestovatele.

01.12.2020 5 z 5

Důvody, proč zůstat naživu Důvody, proč zůstat naživu Matt Haig

Kniha je krásně napsaná. Jde poznat, že to napsal člověk, který si doopravdy prošel depresemi a úzkostmi.

30.11.2020 5 z 5

Věk přízraků Věk přízraků Lenka Poláčková

Kniha nestojí za přečtení. Snažila jsem se to dočíst, ale ani po polovině stránek z knihy se nedělo nic zajímavého. Tato kniha mě dost zklamala.

05.02.2024 2 z 5

Tráva Tráva Keum Suk Gendry-Kim

Velice silný, ale důležitý příběh!

13.11.2023 5 z 5

Bludy v hlavě: Úzkosti, pochybnosti a jiní spolubydlící Bludy v hlavě: Úzkosti, pochybnosti a jiní spolubydlící Alfonso Casas

Moc pěkný komiks o psychických problémech. Rozhodně doporučuji.

18.10.2023 5 z 5

Obrázky z Holandska Obrázky z Holandska Karel Čapek

Pěkná kniha se zajímavým textem.
Text není těžký na pochopení.
Kniha má krátké kapitoly, tím pádem se rychle čte

28.01.2023 3 z 5

Sbohem, má růžová zahrado. 3 Sbohem, má růžová zahrado. 3 Dr. Pepperco

Konec mě velice překvapil.. Dokonce mě rozbrečel.. Krásné, ale vážně krásné zakončení..

06.11.2022 5 z 5

Anna Franková: Příběh zrady Anna Franková: Příběh zrady Gerard Kremer

Kniha má název Anna Franková: Příběh zrady, jenže v knize není Annino jméno ani jméno někoho z její rodiny napsáno. Sice je napsáno v knize kdo Annu a její rodinu udal a jsou tam asi tři zmínky o dívčích hlasech .. Kniha je kompletně jiná co se týče obsahu a jejího názvu. Je to spíše kniha o jeho otci a jeho činech za druhé světové války v Nizozemsku.

27.02.2022 4 z 5

Jen 27 dnů Jen 27 dnů Alison Gervais

Slupla jsem jí za pár hodin. Moc krásná kniha. Doporučuji.

07.01.2021 5 z 5

Mach a Šebestová ve škole Mach a Šebestová ve škole Miloš Macourek

Úžasná kniha. Doporučuji.

06.12.2020 5 z 5

Návrat z nicoty Návrat z nicoty Martin Pistorius

Kniha je krásně napsána a dožene Vás k slzám.

30.11.2020 5 z 5

Chci sníst tvoji slinivku (komiks) Chci sníst tvoji slinivku (komiks) Joru Sumino

Nádherný příběh. Konec byl zdrcující.

09.02.2024 5 z 5