Zaslíbená Země Nezemě 1

Zaslíbená Země Nezemě 1 https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/401505/bmid_zaslibena-zeme-nezeme-uCL-401505.jpg 4 311 63

Zaslíbená Země Nezemě série

Děti v sirotčinci Grace Field House žijí pod dohledem laskavé vychovatelky a zdá se, že ke štěstí jim téměř nic nechybí. Netuší však, že to je jen pozlátko, a že se z nich všech postupně stane potrava pro démony. Podaří se jim zjistit pravdu – a utéct – dřív, než bude příliš pozdě? O tom vypráví jedna z nejpopulárnějších mang současnosti, která se rychle mění v komiksovou legendu!... celý text

Literatura světová Komiksy Fantasy
Vydáno: , Crew

約束のネバーランド 1 (Yakusoku no Neverland 1) , 2016

janii0943
10.04.2024 5 z 5

Je rok 2024 a já jsem objevila Anime a Mangu.
Ano stále jsem si říkala že to je jen pro podivíny. Toto je moje první anime ,,knížka" a naprosto mě nadchla. Nikdy nevíte komu věřit, už už si říkáte, že vše dobře dopadne a najednou opět zvrat. Pro fanoušky nebo úplné začátečníky vřele doporučuji.

Grace_Foster
03.03.2024 5 z 5

Je to úžasná série plná napětí. Postavy jsou hodné a člověku je jich líto protože to co se jim stane je opravdu smutné.

marketa3281
23.02.2024 5 z 5

Super série, hodně doporučuji. Trošku drsná, ale odvážná. Postupem času jde poznat, jak se postavy vyvíjí a rostou, aby se dostali ke svému cíli.

Knihomol22
18.01.2024

Fakt drsná manga, kterou bych asi dětem nedal číst

ariannpHm
04.01.2024 3 z 5

No,nebylo to špatné,ale dle mě jedna ze slabších mang. Velmi pomalé tempo,málo démonů a zdlouhavé plánování. Pochválit musím znepokojivou atmosféru a pěknou kresbu.7/10

Hobitka
23.10.2023 3 z 5

Zajímavé. Znepokojivé. Ale strašně utahané!
Do čtení jsem se pustila v důsledku velice nadšeného osobního doporučení, takže druhému svazku ještě šanci dám. Zatím mě to ale moc neoslnilo.

EiSpark
24.08.2023 5 z 5

Tuhle mangu jsem si zamilovala, je to první manga kterou jsem četla, bála jsem se, že moc dobrá nebude, ale je skvělá!
Už ji čtu nějakou dobu, ale zatím mě nezklamala
Velmi doporučuji!

Abukšákul
19.05.2023 5 z 5

Kluci přečetli jako jednohubku a urgentně potřebují další díly =) Asi dobrá záležitost =D

sall02
15.03.2023 5 z 5

Musím říct, že jakožto první manga, se kterou jsem přišla do styku, mě fakt uchvátila. Patřila jsem mezi ty jedince, kteří komiksy a mangu odsuzovali. No nic, k příběhu.
Nejprve jsem si myslela, že to bude taková ta pohodovější manga, a brzy se z toho stal napínavý horor. Postavy jsem si hned zamilovala, moc fandím dětem a jsem zvědavá, co je potká v dalších dílech. Za sebe mohu jen doporučit, občas jsem si musela jen zvykat na komiksové rozhraní, které je ještě k tomu obráceně, jak tomu u mangy bývá. Ale dalo se na to zvyknout a já se moc těším na pokračování.

katallinka
16.10.2022 4 z 5

Velmi milé překvapení, čekala jsme dětské čtení a ve výsledku to bylo celkem děsivé. Kresba se moc povedla a příběh mě hodně zajímá.

broskev28
13.08.2022 3 z 5

Manga rozhodně nevyhledávám a přiznám se, že mám docela problém s jejich četbou, možná proto, že jsem přeučený levák a úplně fyzicky bojuju se směry a stranami. Ale tady jsem se poženštila a nepovolila jsem.
Odměnou mi byly nejen výborné ilustrace, ale taky zajímavý příběh. V jednom místě jsem sice měla pocit, že děj pořád přešlapuje na místě, ale vytrvala jsem a dočkala jsem se konce, který mě nepotěšil. Nejsem totiž o moc moudřejší než na začátku. Co bude dál? A jak to zjistím, když nemám další díl? A otázka sice poslední, ale nejdůležitější: chci to zjistit?

Karola050716
17.06.2022 4 z 5

Pokud neznáte hlavní plot twist, super napínavé čtení.

Aivinka
04.06.2022 5 z 5

Velmi originální a poutavé. Kresba se k příběhu velmi hodila, působí nevinně, roztomile a ještě víc tím podtrhává fakt, jak je tahle kniha vlastně temná. Když vám v polovině knihy začne docházet, že těmhle dětem jde opravdu o život, asi vás všechny zamrazí. Co musím pochválit jsou postavy. Každá je velmi originální a svým způsobem dětská a dospělá zároveň. Mama je dokonalý záporák, máte z ní pořád pocit, že by jste jí měli mít rádi, na druhou stranu jsou chvíle, kdy jí naprosto nenávidíte. Moc hezké čtení, těším se na další díl, jelikož jednička skončila dost otevřeně.

Morbidus
12.05.2022 4 z 5

Za prvé, musím pochválit skvělou anotaci této mangy uvedenou přímo na knize. Naznačí všechno a neřekne nic. Za druhé, tento příběh mě velmi příjemně překvapil. Jelikož jsem o knize neměl žádné předchozí informace, po prvních pár stránkách jsem uvažoval, jestli opravdu chci číst o příběhu dětí ze sirotčince. No, a pak se to najednou zvrhlo... a těch pár podivností do sebe precizně zapadlo.
Fajn. Jenže mimo to je tu zbytek knihy, kde se střídavě jásá, dumá a bojí... a ačkoli se pár zásadních věcí stane, příběh se od ústředního zvratu vzdaluje jen dětskými krůčky. Další svazky mají potenciál být zajímavé; nicméně mám problém - ústřední trio mi příliš nepřirostlo k srdci. Není tu nic, čím by mě zaujali.
Tak či onak, tato manga si rozhodně zaslouží pozornost.

Schullerka
23.04.2022 4 z 5

Zajímavý rozjezd, který mě navnadil na další díly. Ta rychlost v jaké se z podivného stalo děsivé se mi opravdu líbila. Vůbec jsem nevěděla do čeho v téhle manze jdu, nečetla jsem si ani popisek a dala na doporučení, že to stojí za to. A musím souhlasit.

simon9946
12.04.2022 3 z 5

První díl mě velmi zaujal, dokonce i mojí mámu. Za mě, ale další díly velice slábnou. Podle mého názoru to je prostě fajn manga, ale radši si koupím něco jiného.

Lugalbanda
09.04.2022 5 z 5

Skvele, vse se tvari tak obvykle a zname, aby vam vzapeti autori ukazali, ze jste se pletli…jako chodit v noci po vlastnim duverne znamem byte, a pritom nevedet, co vas ceka za rohem…moc se mi to libi, doporucuji.

Stázka007
27.03.2022 5 z 5

Moje první koupená manga a velmi mne zaujala. Dokoupila jsem tři další díly, tohle čtení je návykové.

niki-chan
02.02.2022 5 z 5

Skvělá kresba, zajímavý a strhující děj. I když místy trochu drastický. Tahle manga mě doopravdy vtáhla.

martina.culik
16.01.2022 4 z 5

První manga, co jsem četla a docela jsem tomu přišla na chuť.
Příběh se velmi záhy ukáže být zdaleka ne tak jednoduchý, jak se jeví na začátku.