Tweety0207 Tweety0207 komentáře u knih

Černá čarodějka Černá čarodějka Laurie Forest

Úplne úžasné.

28.10.2020 5 z 5

Studie jedu Studie jedu Maria V. Snyder

Úžasná kniha. Prečítané jedným dychom. Už len vydržať na pokračovanie.

21.09.2020 5 z 5

Ruckus: Šílená láska Ruckus: Šílená láska L. J. Shen

Také nesladke / neslane. Vicious bol úžasný, defy uslo ale toto... jednoducho nuda.

02.06.2020 1 z 5

Krásny omyl Krásny omyl Vi Keeland

Nenadchne a neurazí,

17.04.2020 2 z 5

Rozhodnutie Rozhodnutie Michaela Zamari (p)

Neviem. Kniha bola zaujímavá. Velmi dobre sa čítala a nevedela som ju pustiť z ruky. Ale. Pripadalo mi to akokeby sa autorka nevedela rozhodnúť ci necha zaporneho hrdinu zomriet alebo ho zachráni.

15.04.2020 4 z 5

Tajemství sídla Craven Manor Tajemství sídla Craven Manor Darcy Coates

Kniha sa mi vcelku páčila , neoznacila by som to za ducharinu aspoň podľa môjho meritka to nemalo žiadne grády, prvá časť bola v tomto lepšia. Ale bolo to pútavé a originálne.

17.02.2020 4 z 5

Obsidián - Nie sú ako my... Obsidián - Nie sú ako my... Jennifer L. Armentrout

Co k tomu dodať? Sem tam ma to neskutočne rozculovalo ale jednoducho to nejde odlozit .Ako chcem dalsiu cast. Ktora kniha ide po opale? Nutne potrebujem vediet ako to dopadne.

01.04.2019 5 z 5

Korunní princezny Korunní princezny Catherine Doyle

(SPOILER) Kniha sa mi páčila dajme tomu, že z polovice. Rose mi prišla strašne nesympatická postava. Naivná, namyslená , hlúpa. Bolo síce vidieť že časom dozrela ale žiadna sláva z toho nebola. Wren bola ťahač príbehu aspoň pre mňa. Kniha z jej pohľadu by bola lepšia. Čo mi vadilo bolo, že od narodenia ju učili a trénovali aby sa vedela vrátiť na trón a zastúpiť Rosé ale bola dosť neschopná, skoro všetko kazila a nevedela čo má robiť. Od čarodejnice som čakala viac. Romantická linka v knihe bola vykreslená super. Ale ten koniec s Wren, neviem čo to malo byť. Ako mám chuť sadnúť do loďe a ísť "niekoho" prefackat. Dosť nutné potrebujem vedieť ako to dopadne. Popravde čo bude s Rose nejako pretrpím.

01.11.2023 4 z 5

Touha Touha Tracy Wolff

Knihu by som označila za typ "neurazí / nenadchne". Hlavná hrdinka bože nemám slov. Prvých cca 350 strán bolo nudných. Koniec sa trošku rozbehol a konečne sme sa niečo dozvedeli . Kniha sa čítala fakt dobre ale v momente keď som ju odložila nemala som žiadnu potrebu sa k nej vrátiť. Pre knihu už nie som cieľová veková skupina. Odporúčam skôr mladším čitateľom.

01.11.2023 3 z 5

Před záhrobím Před záhrobím Jeaniene Frost

Ako som začala čítať prvú časť s nadšením tak mi to nadšenie postupne upadá. Každá ďalšia časť je síce dobre napísaná a dej graduje. Ale Cat sa mení zo silnej a sebavedomej hrdinky na domácu "putku" ktorá bez Bonesa nič neurobí a vkuse o sebe pochybuje.

04.04.2023 4 z 5

O té noci O té noci Julie James

Autorka písať vie. Kniha sa čítala ľahko a v podstate sama. Dej plynul svižne a neboli tam nijaké hluché miesta, ale mne tam proste chýbala nejaká akcia. Bola to milá oddychovka. Ale vracať sa k nej nebudem.

26.05.2021 3 z 5

Nebojácna princezná Nebojácna princezná Anna Bright

Táto časť bola lepšia ako prvá. Taká rozprávka pre väčších. Nápad s Babou Jagou bol skvelý. Aj všetko čo s ňou súviselo. Selah už nebola taka ustráchaná . Štýl písania mi sadol takže som knihu prečítala za deň. Bolo tam viac akcie čo mne vyhovuje. Jediné čo mi vadilo, bol ten milostný trojuholník. Torden bol až príliš dokonalý.

20.05.2021 5 z 5

Milosrdná vrána Milosrdná vrána Margaret Owen

Kniha sa čítala dobre. Prostredie mi sadlo, bolo to niečo iné, niečo nové. Fia ako hlavná hrdinka ma bavila. Bolo tam síce veľa postáv a všetka tá mágia, zuby , kasty ale dosť rýchlo som sa v tom zorientovala. Vzhľadom k tomu že sa celý čas každý bál oleandrov by si zaslúžili trochu viac popisu. Viac akcie. Ale, neviem proste, niekoľkokrát som musela listovať či som niečo zle pochopila alebo bol problém v preklade, prípadne u autorky, ale boli tam miesta kde som mala pocit že mi niečo unika.

11.05.2021 4 z 5

Kouzla rodu Thornů Kouzla rodu Thornů Margaret Rogerson

Štýl písania bol úžasný, takze som sa od knihy nevedela odtrhnúť. Nápad s knihami bol úplne top. To ma na tom bavilo najviac. A samozrejme Silas. Elizabeth ako hlavná hrdinka mi sadla ale tá romantická linka mi prišla taká nemastna/neslana. Veľmi som im to neverila.

06.05.2021 4 z 5

Chci tě zpátky! Chci tě zpátky! Katy Evans

Autorku mám veľmi rada. Takže sa aj táto kniha čítala v podstate sama. Za jedno popoludnie som ju mala prečítanú. Ale vracať sa k nej nebudem. Prostredie hoci klišé šéf /asistentka mi nevadilo ale vôbec som to postavám neverila. Prišlo mi to umelé.

03.05.2021 3 z 5

Krev a med Krev a med Shelby Mahurin

Túto sériu mám veľmi rada Lou je úžasná taká správna hrdinka, ktorá si nedáva servítku pred ústa. Celý čas som napäto čítala a čítala čo bude ďalej ( chvabohu za čítačku ináč by som vkuse otáčala stránky dopredu ). Jediné čo mi fakt už liezlo na nervy bol vzťah Lou a Reida hádame sa /milujeme sa.

29.04.2021 5 z 5

Proklej svítání Proklej svítání Karen Chance

Tak toto bola zatiaľ najlepšia čast. Konecne som sa začala orientovať v tom chaose. A zrazu sa dozviem že ďalšie časti niesu. To je fakt smutné. Pritkin bol zlatíčko strašné som si ho obľúbila. A budem sa tváriť že tam Mircea nieje.

05.04.2021 5 z 5

Zabít, nebo milovat Zabít, nebo milovat Kresley Cole

Kniha sa čítala vpodstate sama. Bastiana som si obľúbila hneď od začiatku, úžasný, silný hrdina. Jednu hviezdičku dávam dole kôli závodu. Na môj vkus by si žiadal viac pozornosti.

31.03.2021 4 z 5

Dotkni se temnoty Dotkni se temnoty Karen Chance

čítalo sa to dobre. Ale tie omáčky okolo... ,tých bolo veľa. Pri tom siahodlhom opisovaní miestnosti som musela oči prevracat. A pri tom to je fakt zaujímavá kniha. Som zvedavá na ďalšiu časť.

18.03.2021 3 z 5

Království Království Amanda Stevens

Prvá polovica knihy sa dosť natahovala a mala som problém sa začítať. Ale keď sa to konečne rozbehlo bolo to úžasné.

23.02.2021 4 z 5