trynitrix trynitrix komentáře u knih

Deset polibků Deset polibků Sarah MacLean

Kniha pěkná ale na mě příběh moc uspěchaný Seznam skandálních snů byl lepší :-)

12.04.2016 4 z 5

Stařec a moře Stařec a moře Ernest Hemingway

Čtenářská výzva 2016: 13. Kniha autora oceněného Nobelovou cenou

Tuto knihu jsem měla už v merku pěkně dlouho dokonce jsem měla staženou audio knihu a určitě si ji i poslechnu ale nakonec se mi to hodilo do výzvy tak jsem si ji přečetla a byla jsem ráda, příběh o starci je pěkný od začátku výpravy vás vlastně pohaní jen to jak to sním vše dopadne i když chvílemi mi ho bylo líto ale držela jsem mu palce. ;-)

16.02.2016 5 z 5

Bylo nás pět Bylo nás pět Karel Poláček

Čtenářská výzva 2016: 5. Kniha, která byla přeložena do angličtiny

Tuto knihu jsem si vybrala kvůli výzvě i když se mi seriál líbil více, když jsem byla malá ale kniha také měla své kouzlo.

02.02.2016 3 z 5

Černé lži Černé lži Alessandra Torre

Tak tohle byla pecka i když jsem si řikala jak je Lana blbá (chvílema mě jako vytáčela) proč to dělá a pak bum ahaaaa proto :-D mno pěknej zvrat a nečekanej ale hned v daným okamžiku vám to dojde ani nemusí pořádně vyzradit to tajemství.
Jinak námět na knihu byl velice zajímavý.
Brant a Lee mnoo každý měl to svoje ;-)

13.11.2015 4 z 5

Hřebec Hřebec Alice Clayton

Myslím že kniha se mi líbila více než ty dvě předchozí. Klasický nenáročný napívavý a já nevíc co ještě prostě super a doporučuju všema deseti :-) Vivien a Clark k tomu není co dodat až přečtete pochopíte ;-) a Hank Kovboj? iq houpacího koně :-D

24.08.2015 5 z 5

Na hraně zapomnění Na hraně zapomnění Jessica Ann Redmerski

Knihu jsem si vybrala na ukor obálky že mi padla do oka a pak po přečtení anonce sem byla 100% rozhodnutá. Příběh se mi moc líbil mám ráda když takhle cestují a poznávají se Road trip něco jako ( Amy a Roger- taky moc pěkná kniha) Cam byla fajne holka Nat ta už mě vytočila na první straně sem si řikala co to je za krávu :-D a Andrewa jsem si taky hned oblibila. A konec neříkám se mi neukápla slzička ,moc pěkný :-) a ten Happy end mě teda dostal to bylo teda moc ale proč ne ,není to Shakespeare :-D možná že i škoda.
Tak šup na dvojku co nám nová dobrodružství přinese :-)

21.08.2015 5 z 5

Spojení Spojení Lisa Jane Smith

Fajne zakončení a zrovna když se to tak pěkně rozjelo spojení sil upírů a čarodějnic i když vrtkavé ale Samuel si to zasloužil jak by asi Londýn vypadal :-D třeba není konec, bych se ani nedivila kdyby udělali další dil třeba stím setkáním za 25let by bylo fajne další vzrůšo v MysticFall. Damon Stefan a hlavně Cora mi budou chybět :-)

17.08.2015 5 z 5

Spadla klec Spadla klec Sara Shepard

Tak tohle byla pecka, nejlepší díl. Hodně emotivní díl. Sutton i Emmu jsem si velice oblíbila :-)

25.05.2015 5 z 5

Vášnivý svůdník Vášnivý svůdník Christina Lauren

Myslím že tento díl byl příběhově hodně jednoduchý (slabý) i když čtivý vůči Paříži a Anselovi... :-D ale to je tak vše. Chyběla tomu jiskra co byla v předešlých dílech.

02.03.2015 3 z 5

Na mou duši Na mou duši Sara Shepard

Jsem byla napnutá jak kšandy co nového Emmino vyšetřování přinese a nápad s matkou byl dobrej. Mam v merku už někoho od začátku tak jsem zvědavá nakonec kdo to teda je a teď jak na trní než vyjde poslední díl.

01.12.2014 4 z 5

Ona Ona Carey Heywood

O trošku příběh polevil jelikož už půlku příběhu znáte z předchozího dílu tady je opáčko z jeho strany ale taky zajímavé a pak pokračování děje po tom když byli spolu jak to vše dopadne. :-)

22.11.2014 4 z 5

On On Carey Heywood

Jojo takova oddechovka :-D Klasický příběh o velký lásce a nedorozumění atd.
Zajímavé bylo prolínámí příběhu přítomnosti a minulosti jak to na sebe navazovalo zajímavý nápad :-)

10.10.2014 4 z 5

Tajemství berberského amuletu Tajemství berberského amuletu Jane Johnson (p)

Musím dát 5* za konec :-D Ze začatku jsem byla hodně zamotaná do příběhu jelikož se tam vypráví dva příběhy v jiných časových linii což asi trkne každého že to musí mít nějakou souvislost mno ten začatek jsem louskala docela dlouho mno a jak se Izzy dostala do pouště to pak byl hukot :-D jsem to přečetla na posezení jak to s Izzy a Mariatou dopadne prostě boží neuvěřitelný Happy end :-*

23.09.2014 5 z 5

Božský hráč Božský hráč Christina Lauren

Jako vždy super příběh i když sled událostí uplně stejny jako u předchozích ale pobavila jsem se u knihy .

18.06.2014 4 z 5

Síla vzdoru Síla vzdoru Suzanne Collins

Je fakt že jsem první a druhý díl nečetla ale viděla film, zvědavost byla větší jak to opravdu dopadne takže trojku jsem si sehnala a dala se do čtení. Chvíli jsem byla nějak mimo jak trojka navazovala a co jsem si pamatovala z filmu dvojky jelikož film nějak vdycky odbočuje od pravdy. Kniha byla užasný popisy příběhy děj uplně všechno, jsem ráda že jsem si to přečetla až na ten konec hodně překvapujcí myslím že by mě to vcelku ani nějak nenapadlo že to takhle dopadne ale dobrý. Tak ted jen o5 čekat na kino :-D ale knihu to jako vždy nepřepčí.

06.04.2014 5 z 5

Dublin Street Dublin Street Samantha Young

Líbila se mi knížka mnohem lepší příběh než to co jsem četla předtím v podobném žánru. Tady jsem se spíš přikláněla k postavě Bradena který byl na chlapa až moc v pohodě (Sympaťák) a Joss hold nevyrovnaná. Příběh má vášeň, cit, lásku spoustu emocí :-) moc pěkný .

02.02.2014 5 z 5

Manželská smlouva Manželská smlouva Jennifer Probst

Víkendová oddychovka do campu :-) aby byl klídek na knihu. Spád děje rychlí šlo by to trochu protáhnout ale asi sem si zvykla na pořádný bichle a tohle byla jednohubka :-D ale jinak se mi kniha moc líbila a jsem zvědavá na další díly.

24.06.2013 4 z 5

Lady Fuckingham Lady Fuckingham Oscar Wilde

Mno velice zajímavé až dech beroucí knížka i když trochu ehm jako bylo to slovo " lascivní" :-D ,ale zhltla jsem ji hned a myslím že mě chladnou nenechala a určitě jsem nebyla jediná :-D Byla mi kniha ne jednou doporučována a chápu proč a když máte bujnou fantasii tak nějaké věci nebyli vůůůbec špatné :-D

29.10.2012 5 z 5

Moje (tak trochu) utajené dítě Moje (tak trochu) utajené dítě Penelope Bloom

Takové oddechové klíše který se se pěkně a rychle četlo. Na vypnutí a relax :-)

01.08.2022 3 z 5

Broučci Broučci Jan Karafiát

Knihu jsem četla kvůli výzvě i když je to pohádka tak splněno.
Broučka mi bylo strašně líto jak se k němu všici chovali, nevím jestli toto budu někdy dětem číst a přesně častá zmíňka o smrti jako kdyby se nechumelilo jako by to nic nebylo mi příjde pro děti moc.
Jinak příběh se mi líbil.

11.10.2021 4 z 5