Terrez93 Terrez93 komentáře u knih

Veselí Veselí Radka Třeštíková

myslim, ze nejsilnejsi knizka od pani Trestikove.. krasne ctive psane, kapitoly mizi pred ocima, hrozne mi sedl zpusob vypravovani, misty hodne usmevne misty smutne..jen jsem myslela, ze knizka nejako dopadne, za ten konec musim strhnout hvezdicku

30.09.2018 4 z 5

Marťan Marťan Andy Weir

tak tehle zanr neni muj salek kavy...pribeh krasny, opravdu dobry napad, ale moc me to nebavilo cist..pasaze zdlouhave, dlouhe popisovani jeho cinnosti...no nenadchlo me to...3hvezdy za pribeh ;)

30.08.2018 3 z 5

Hříšné tajemství Hříšné tajemství L. Marie Adeline (p)

takové lehké čtení, oddychovka.."erotický" román, někdy až přehnané..ale líbil se mi konec, ten jsem nečekala.

27.09.2017 3 z 5

Cayenský pepř a javorový pudink Cayenský pepř a javorový pudink Nathalie Roy

jako oddechovka, skvělý :)

16.09.2017 4 z 5

Narodili se, aby přežili Narodili se, aby přežili Wendy Holden

silna knizka..doporucuji precist,misty jde mraz po zadech...

07.07.2017 5 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Pohodove cteni,ale obcas jsem se v tech jmenech ztracela.

18.11.2016 4 z 5

Všechny cesty vedou do hrobu Všechny cesty vedou do hrobu Seth MacFarlane

pohodová knížka, fakt taková oddechovka, přečtená je hned, hrozně rychle se čte

02.08.2016 4 z 5

Sto jmen Sto jmen Cecelia Ahern

Super knížka, četla se sama, jen jsem čekala, že závěr nebude tak otevřený a všechno "nějak" dopadne.. :)

31.07.2016 4 z 5

Pět dní Pět dní Julie Lawson Timmer

Oba příběhy byly super,knížka se četla sama.. pořád jsem ale věřila, že příběh Mary skončí jinak..

20.07.2016 4 z 5

Kdopak je ta zrzka? Kdopak je ta zrzka? Alice Clayton

přečteno za dva dny, oddechovka, ale čekala jsem od toho víc.. :) ale těším se na další díly, jak to bude dál :))

07.06.2016 4 z 5

Manžel na objednávku Manžel na objednávku Catherine McKenzie

krásně napsaná oddechová knížka, určitě po ní ještě někdy sáhnu. doporučuji přečíst

02.06.2016 5 z 5

Tam někde za duhou Tam někde za duhou Ali Smith

nezajímavá, děj se táhl, rozhodně si znovu nepřečtu

13.05.2016 2 z 5

V čase ubývajícího světla V čase ubývajícího světla Eugen Ruge

V některých pasážích mě kniha nudila, až jsem si myslela, že nedočtu. Jiné pasáže jsem zase hltala jedním dechem, také mě hodně vadilo skákání z roku 1989 do současnosti, poté zase zpět...člověk se pak ztrácel mezi postavami.

05.12.2015 3 z 5

Hra: Údolí - Sezona 1 Hra: Údolí - Sezona 1 Krystyna Kuhn

super napsaná, čte se sama a pěkně utíká, pěkné čtení, ale rozuzlení by mohlo být popsáno mnohem lépe :)

02.10.2015 3 z 5

Faktor třetího člověka Faktor třetího člověka John Geiger

po přečtení o čem kniha je, jsem neváhala, ale nakonec to dopadlo pod moje očekávání, příběhy mě moc nebavily, pro mě nudné a nejspíš si ji znova nepřečtu, ničím nezaujala

17.09.2015 3 z 5

Katastrofa: Údolí - Sezona 1 Katastrofa: Údolí - Sezona 1 Krystyna Kuhn

Přečteno za jeden den, stránky strašně rychle ubíhaly. Super příběh, hezky napsané mělo to spád, žádné zdlouhavé popisování. Jen jsem od toho rozuzlení čekala více, přišlo mi to takový konec nekonec. Od konce jsem čekala mnohem víc.

28.07.2015 4 z 5

Přistižen Přistižen Harlan Coben

Za mě naprosto super, přečtena na dovolené jedním dechem a vážně mě to bavilo do samého konce. Určitě někdy přečtu znovu

25.07.2015 5 z 5