terkavelcova terkavelcova komentáře u knih

Světlo a stíny Světlo a stíny Leigh Bardugo

Výborná fantasy :) ! Vřele doporučuji :)

19.02.2017 5 z 5

Čáry života Čáry života Veronica Roth

Tohle bylo moc dobré ! :) bála jsem se, že půjde opět o romantický příběh pro mladší čtenářem který se bude odehrávat na pozadí galaxie. Ale nebyl. :) Má to spád, hlavní hrdinové nejsou žádný Béčka, a jejich schopnosti nejsou prvoplánové, jak to bohužel v jiných fantasy/sci-fi většinou je . Svět má hlavu a patu a celé to zapadá do příběhu. Za mě 5/5 a vřele doporučuji ! :)

21.01.2017 5 z 5

Elita Elita Kiera Cass

Druhý díl nebyl tak dobrý jako první :) mám pocit, že se tam snad vůbec nic nedělo :D ale... i tak to bylo fajn a opět neskutečně nakažlivě čtivé :)

14.01.2017 4 z 5

Opatství Northanger Opatství Northanger Jane Austen

Velmi milé překvapení :) moc hezky se to čte :) hvězdičku snižuji za, dle mého názoru, málo romantiky mezi hlavní dvojicí :)

14.01.2017 4 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Velmi příjemná slaďárna, kde sice chcete nonstop skočit do příběhu a proplesknout hlavní hrdinku, ale spisovatelka píše tak čtivě, že vám stránky mizí pod rukama. Za mě parádní výplach mozku což jednou za čas potřebuje každý. Dávám 5 * :)

14.01.2017 5 z 5

Naslouchač Naslouchač Petra Stehlíková

No páni ! :) tohle byla jedna z nejlepších knih co jsem kdy četla :) stále nedokážu pochopit že tohle vzniklo rukou české autorky :) smekám před paní Stehlíkovou ! :) kdyby se tohle vydalo v Americe věřím, že by se z toho stal světový bestseler :)

21.12.2016 5 z 5

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

Na tuhle knihu jsem se strašně těšila a pro mě to byla nejočekávanější kniha roku a... ano byla skvělá !!!!! :) První díl byl úžasný a druhý díl byl stejně dobrý . Námětem se od prvního dílu liší, takže to rozhodně není na jedno brdo jak o u detektivek v sérii bývá. Hlavní vyšetřovatelku prostě miluju. Je jiná a neotřelá. Vřele doporučuji a dávám plný počet hvězdiček ! :)

Playground Playground Lars Kepler

Skvělá kniha s neotřelým tématem :) Kepler opět nezklamal :)

20.12.2016 4 z 5

P.S. P.S. Aňa Geislerová (p)

Aňa je skvělá vypravěčka a její trefný humor miluju :) velký palec nahoru ! :)

Návnada Návnada Kent Messum

Na to že jsem jí kupovala v Levných knihách za 30 korun to účel splnilo :) knih s takovou tématikou je velmi málo :)

20.12.2016 2 z 5

Anna Elliotová Anna Elliotová Jane Austen

Austenovou miluju ale tuhle knížku jsem nebyla schopná dočíst :( . To, že se Jane vyžívala v popisech je jasné, a mnohým knihám to naopak přidává na kvalitě, ale tohle bylo dle mého názoru hlavně o popisech všeho ostatního a hlavní postavy se tam objevovali stroze. Dávám 3 hvězdičky a to jenom protože je to Jane :(

Temné šílenství Temné šílenství Wulf Dorn

Já nevím :D .... vrah i ten konec mi přišel zvláštní . Čekala jsem od toho po obrovské chvále asi vážně trochu víc. Kniha je neskutečně čtivá to ano, ale prostě mi tam něco chybělo .

20.12.2016 3 z 5

Mě knížka potěšila :) ono je těžké navazovat na tak skvělou uzavřenou sérii :) myslím že každý správný fanoušek HP nemůže být s knihou nespokojený :)

Svědkyně ohně Svědkyně ohně Lars Kepler

Keplera ( manžele ) miluju :) i tato kniha to potvrdila . Z celé série mi ovšem i přes propracovaný příběh přijde nejslabší. Já totiž hned od začátku věděla kdo je vrah, a to se mi u žádné keplerovky nestalo a vždy mě vrah překvapil :) nevím co se stalo :) příběh je po Stalkerovi a Hypnotyzérovi nejlepší ale...

Temnou chodbou Temnou chodbou Lois Duncan

Velmi příjemná rychlovka :)

Erebos – Hra, která zabíjí! Erebos – Hra, která zabíjí! Ursula Poznanski

Naprosto geniální ! :) Ursula tady vytvořila naprosto úžasný svět, který vás prostě nepustí :) doporučila bych jako povinnou četbu všem puberťákům, kteří si sále neuvědomili, že počítačové hry dokáží velmi dobře manipulovat s lidmi :)

Písečný muž Písečný muž Lars Kepler

Žádný Kepler nezklame :) je to vždy sázka na jistotu :) v únoru vychází další díl s Joon Linnou :)

Pod nekonečnou oblohou Pod nekonečnou oblohou Veronica Rossi

Parádní fantasy. Škoda že další díly jsou vyprodané

18.12.2016 4 z 5

Pamatuji si vás všechny Pamatuji si vás všechny Yrsa Sigurðardóttir

Za mě zklamání :(

18.12.2016 2 z 5

Noc s Audrey Hepburnovou Noc s Audrey Hepburnovou Lucy Holliday

Vadí mi jakou blbku spisovatelka z Audrey udělala . A ten konec ? To má být sranda ?

18.12.2016 3 z 5