Tereza.K91 Tereza.K91 komentáře u knih

Z lásky k dítěti Z lásky k dítěti Betty Mahmoody

Miluji knihy podle skutečnosti se silnými příběhy a takhle patří mezi ně.

10.03.2019 5 z 5

Kometa Kometa Tove Jansson

Mumínky jsem četla synovi i když ještě moc necháme děj. Myslím, že ho to bavilo a nasmál se jménům jako je bambul, Šňupálek :)

26.12.2018 4 z 5

Bez dcerky neodejdu Bez dcerky neodejdu Betty Mahmoody

Knihu všem doporučuji. Velmi silný příběh.

31.08.2018 5 z 5

Nevím proč, sle čekala jsem od knihy trošku víc. Asi proto, že to je takový hit. Určitě se ještě kouknu na Duška, třeba mě to víc nadchne. :)

11.04.2018 3 z 5

Noční autobus Noční autobus Per Wahlöö

Kniha docela pěkná, ale moc mě nenadchla. Možná jí dám někdy ještě šanci :)

16.01.2018 3 z 5

Stalker Stalker Lars Kepler

Výborná kniha, ale řekla bych že předchodí díl byl o něco lepší. Ale i tak se teším na další příběh.

12.01.2018 4 z 5

Přes moře Přes moře Wolfgang Bauer

Velmi zajímavá a poutavá kniha. Mám z ní mnoho pocitů co se týče lidí co se snaží uprchnout z vlastních domovů. Jsou to odvážlivci. Určitě každý člověk má právo na lepší život. Knihu doporučuji všem. A také další knihu od autora.

07.01.2018 5 z 5

Písečný muž Písečný muž Lars Kepler

Miluju Keplera a komisaře Johnu. Každá kniha je lepší a lepší. Písečného muže jsem přečetla za 5 dnů a už se chystám na Stalkera. Prostě moje srdcovka

07.01.2018 5 z 5

Kytice Kytice Karel Jaromír Erben

Moje oblíbená kniha. Miluji už od malička. Hlavně básně Mateřídouška, vodník a polednice. Moje srdcovka

26.12.2017

Prapohádky Prapohádky Ljuba Štíplová

Pěkná kniha pro děti. Škoda, že má tak málo stránek.

13.12.2017 2 z 5

Pučálkovic Amina Pučálkovic Amina Jindřich Plachta

Pučálkovic Aminu mám moc ráda a konečně jsem jí mohla přečíst synovi

23.11.2017 5 z 5

Petr a Lucie Petr a Lucie Romain Rolland

Kniha se dobře četla, ale nijak mě nenadchla.

23.11.2017 2 z 5

Stařec a moře Stařec a moře Ernest Hemingway

Moc pěkná kniha, konečně jsem si jí přečetla.

13.10.2017 4 z 5

Zlatovláska a jiné pohádky Zlatovláska a jiné pohádky Karel Jaromír Erben

Moc pěkná kniha, kdysi jsem jí četla jako malá a to mě moc nezaujala, ale nyní jsem jí četla synovi a moc se mi líbila.

12.10.2017 5 z 5

Jak byla studánka modrá a co bylo dál Jak byla studánka modrá a co bylo dál Jana Šárová

Kniha byla moc krásná. Moc hezké příběhy Jehličky a Borůvky. Moc ráda jsem jí přečetla synovi.

23.09.2017 5 z 5

Ukradené dívky Ukradené dívky Wolfgang Bauer

Výborná kniha, určitě si pořídím i další knihy od autora. Mohujen doporučit.

11.09.2017 5 z 5

Vítek na výletě Vítek na výletě Bohumil Říha

Mám moc ráda knížky od pana Říhy a moc ráda je čtu synovi před spaním. Krásné mohu jen doporučit.

05.09.2017 5 z 5

Princezna se zlatou hvězdou na čele Princezna se zlatou hvězdou na čele Božena Němcová

Moc krásné pohádky. Mohu jen doporučit.

27.08.2017 5 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Knihu jsem si přečetla jen kvůly tomu, že jsem si chtěla oddychnout od kriminálek. Znova jí číst nebudu.

03.08.2017 2 z 5

Dětem Dětem František Hrubín

Moc pěkná kniha. Hezky se čte určitem si přečtu další knihy od pana Hrubína.

24.06.2017 5 z 5