Tereza.K91 Tereza.K91 komentáře u knih

Kubula a Kuba Kubikula Kubula a Kuba Kubikula Vladislav Vančura

Bohužel jsem knize nepřišla na chuť. Četla jsem jí synovi, ale ten je ještě malinký tak nevám jedtli se mu líbila. Až bude starší tak mu jí přečtu znova a dám jí ještě šanci.

18.06.2017 odpad!

Rákosníček a počasí Rákosníček a počasí Jaromír Kincl

Pěkné příběhy o Rákosníčkovi a počasí.

16.06.2017 1 z 5

A proto skáču A proto skáču Naoki Higašida

Moc krásná kniha. Doporučuji všem co znají osobu s autismem.

02.06.2017 5 z 5

O letadélku Káněti O letadélku Káněti Bohumil Říha

Kdysy jsem četla na základní škole, ale už jsem si nepamatovala o čem kniha je. Jsem ráda že jsem si jí po dlouhé době přečetla a jsem ještě radši, že jsem jí mohla číst synovi.

15.05.2017 5 z 5

Kohout a lišák Kohout a lišák Sarah Albee

Pěkná kniha. Ponaučení pro děti.

22.04.2017 2 z 5

Svědkyně ohně Svědkyně ohně Lars Kepler

Suprová detektivka. Pro mě zatím nejlepší od Keplera. Už se těším další.

21.04.2017 5 z 5

Královna a myš - příběh o přátelství Královna a myš - příběh o přátelství Sarah Albee

Pěkný příběh. Děti si z této knihy mohou vzít přiklad jak se chovat v takové situaci jakou měla královna.

20.04.2017 2 z 5

O slavíkovi O slavíkovi Sarah Albee

Hezká kniha. Už jsem jí četla několikrá a pořád se mi líbí. Čtu jí synovi na dobrou noc.

19.04.2017 5 z 5

Z deníku kocoura Modroočka Z deníku kocoura Modroočka Josef Kolář

Moc krásná kniha, pěkné příběhy. Jsem ráda, že jsem jí četla synovi a vím, že mu jí přečtu zas až bude starší.

15.04.2017 5 z 5

Honzíkova cesta Honzíkova cesta Bohumil Říha

Moc pěkná pohádka. Ráda jsem si jí přečetla

18.03.2017 4 z 5

Říkání o víle Amálce Říkání o víle Amálce Václav Čtvrtek (p)

Pěkné pohádny na dobrou noc.

17.03.2017 3 z 5

Smrt z rukou lékaře Smrt z rukou lékaře Wensley Clarkson

Kniha se krásně čte, některé příběhy jsou drsné. Ráda si přečtu i jiné knihy od autora.

01.03.2017 4 z 5

Kosí bratři Kosí bratři Ludvík Středa

Pěkné příbehy na dobrou noc pro dětičky.

26.02.2017 3 z 5

jak se zde píše kniha nenadchla, ale ani neurazila. Čekala jsem něco víc.

16.02.2017 2 z 5

Bob a Bobek na cestách Bob a Bobek na cestách Pavel Šrut

Pěkné pohádky na dobrou noc pro nejmenší

09.02.2017 3 z 5

Jim Morrison Jim Morrison James Henke

Miluji Morrisona a proto jsem musela mit tuhle knihu. Je výborná a ráda si ji pročítám.

08.02.2017 5 z 5

Deník šílené matky aneb Ženská vydrží jako kůň Deník šílené matky aneb Ženská vydrží jako kůň Iva Lecká

Knihu jsem přečetla velmi rychle. Je to pro mě oddychovka. Jelikož jsem sama máma v některých věcech se vidím. Trošku vtipné, ale né tolik abych se u toho pořád smála.

07.02.2017 1 z 5

Vánoční pohádky z celého světa Vánoční pohádky z celého světa Martina Drijverová

Pohádky jsou celkem pěkné, konečně jiné než jsem doposud četla.

06.02.2017 2 z 5

Mrtvá zóna Mrtvá zóna Stephen King

Od knihy jsem čekala trošku víc napětí. Byla to moje první kniha od Kinga. Určitě dám šanci další a uvidím. Třeba to není můj šálek kávy.

05.02.2017 2 z 5

Od této knihy jsem čekala trošku víc. Myslela jsem si, že kniha bude napsná více do detailů, všech pokusů.

01.02.2017 1 z 5