Terez67 Terez67 komentáře u knih

Láska s chutí makronky Láska s chutí makronky Sarah Vaughan

Tato knížka mi něco rozhodně dala ,jelikož studuju obor cukrář a bavi mě péct a vařit. Kniha se mi teda líbyla,byla čtivá.

04.08.2016 4 z 5

Být s tebou Být s tebou Antonie Nováková

Knihu jsem podpořila v její vydání v Pointě, aby vyšla, a udělala jsem to ráda dlouho Fearnie sleduju . Toto pro mě byla taková příjemná oddechovka . Občas mě sice štvala Vaja ale zároveň mě bavilo jak se vyvíjela, ale za jsem měla hodně ráda Maddena. Je tam i trochu romantiky ale spíš je to o těch postavách a její rozvinutí a poprání se se situacemi. Navíc nemá tolik stránek tak to máte zachvili přečtený .
Určitě si přečtu i něco dalšího z její tvorby .

15.06.2022 4 z 5

A proto skáču A proto skáču Naoki Higašida

Líbilo se mi jak to bylo zpracovaný : formou otázky a odpovědi a ten obsah byl úžasný i když jak píše, každý autista to může mít jinak ale i tak si myslím, že to hodně ta knížka pomůže lidem, který někoho takového znají nebo se o někoho starají... je dobré si o tom přečíst a vědět jak se v určitých situacích oni cítí... dozvěděla jsem se o tom díky této knížce víc , doporučuji ji moc ♥

15.06.2019 5 z 5

Stockholm: Přísně tajné Stockholm: Přísně tajné Hanna Lindberg

Na to, že detektivky nečtu tak tahle se mi líbila jako nic extra ale byla napínavá a byla čtivá :) takže za mě dobrý :) ale vrátím se k romantice zas :) jako dala bych 3,5* ale bohužel to nejde :)

06.05.2018 4 z 5

Losing it Losing it Cora Carmack

srážím za to prosředíte(divadlo) ta část mě nudila ...ae jinak wow bylo to boží a moc hezké :) doporučuju :)

11.12.2017 4 z 5

Hezká kniha o posunutí v životě dál a je hodně k zamyšlení. Určitě ji nečtu naposled, jak se řiká když se čte víckrát tak se tam vždycky najdes novýho :)

19.04.2017 5 z 5

Všechny malé zázraky Všechny malé zázraky Jennifer Niven

Tato knížka mě dostala. Na toto téma už sem četla hodně knížěl ale i tak se mi moc líbila.Tato knížka dá se říct zase mi něco dala a změnila něco v mém životě .Děkuju autorce,že toto dílo napsala...

10.09.2016 5 z 5

Dárek na rozloučenou Dárek na rozloučenou Teresa Driscoll

Hodně silný příběh... ze začátku jsem ji odkládala ale pak jsem se začetla a už nepustila.. ty recepty a dopisy byli úžasný - dodávali tomu celému náboj a ta dějová linka taky byla zajímavá.... Na konci ukáply slzy a tuto knihu doporučuji a jsem ráda, že jsem si ji přečetla

03.06.2019 4 z 5

Ještě jeden den Ještě jeden den David Levithan

Bylo to hezké stejně jak první díl a aspoň jsem poznala jaka Riannon byla a co dělala a jak myslela bylo to užasný :) a moc hezky a zajimavý téma :) doporučuju :)

31.07.2018 4 z 5

Den co den Den co den David Levithan

Tato knížka byla nápaditá, zajímavá a hezky napsána :) jako není úplně nejlepší knížka a taky mě trochu zklamal konec ale jinak se mi libila hodně :) zajímá mě hodně druhý díl z pohledu Riannon jak to ona prožívala :)

23.06.2018 4 z 5

Pýcha a předsudek (převyprávění) Pýcha a předsudek (převyprávění) Gill Tavner

Chtěla jsem si nejdříve přečíst tuhle zestručněnou variantu a jako nebyla špatná mnohé se my vysvětlilo, co jsem ve filmu nepobrala ale taky tam chyběli pasáže, které sice byly napsaný nakonci tak to mi jedniný, to bylo to co mě tak vadilo jinak je to spíš pro pochopení a určitě si přečtu původní knížku :)

17.04.2018 4 z 5

Tíha vesmíru Tíha vesmíru Jennifer Niven

Wow tato knížka mě hodně dostala . Sama s něčím bojuju takže jsem si ji chtěla přečíst. Hezký až smutný a dojemný příběch. Autorka opět nezklamala po Všechny malý zázraky . Moc doporučuju :)

29.08.2017 5 z 5

Ten, kdo stojí v koutě Ten, kdo stojí v koutě Stephen Chbosky

Knižka se mi líbila i když jsem na ni neměla moc času :) hezký příběh a film k tomu se mi taky líbil :) a taky v nějakých ohledech třeba v tom vyjadřování jsem se v něm viděla

21.07.2017 4 z 5

Každá sedmá vlna Každá sedmá vlna Daniel Glattauer

Libilo se mi to .Lepší než první díl.Víc napínavé a čtivé. Od posledních stránek jsem se nemohla odtrhnout .

25.10.2016 5 z 5

Dobrý proti severáku Dobrý proti severáku Daniel Glattauer

Tato knížka se mi líbila už proto že to bylo psaný formou e-mailu.Akorád mě zklamal konec .Ale libyla se mi jinak moc . Tedka čtu druhý díl tak snad bude o trošičku lepší.

05.10.2016 4 z 5

Hvězdy s nadějí Hvězdy s nadějí Irena Piloušková

Wow na to že to psala autorka když jí bylo 19 fakt dobrý ale smutný příběh.Je k zamyšlení.

18.07.2016 4 z 5

Podělaným navrch Podělaným navrch Becky Albertalli

Knížka se mi líbila ale byli věci co mě trošičku vadily.. jinak jsem se v Molly občas viděla, když jsem byla v jejím věku.Molly je prostě můj člověk. Cassie mě trochu vadila jelikož se pak k Molly nechovala nejlíp a tak...potýkají se tam s různými problémy a to je fajn a LGBT linka byla taky hezká :) Až na ty nesrovnanosti co mě tam vadili doporučuji a je to miloučká knížka ♥ Určitě si ještě přečtu Simona a kouknu na film, který mě hodně moc láká a těším se na něj :)

10.06.2019 4 z 5

Roztomilé malé lhářky Roztomilé malé lhářky Sara Shepard

No jelikož jsem viděla serial tak už jsem viděla co se stane s tím jsem počítala ale já seriál miluju tak jsme si řekla že si chci přečíst postupně všechny díly... abych pravdu řekla trochu mě to zklamalo a to už tím jak je tam autorka vzhledově popisuje ....ja vím první byly knížky a pak film ale prostě mě to tam nesedlo..Ale jinak to bylo čtivé a hezké:) zkusím druhy díl a pak uvidím ale chtěla bych si pořídit a přečíst všechny :) ale jako seriál rozhodně doporučuju :)

27.08.2018 4 z 5