teer.h teer.h komentáře u knih

Slabikář Slabikář Jiří Žáček

Knížka, ze které si stále pár slovních spojení pamatuji :-D :-) hezké vzpomínky na první třídu :-)

Somatologie Somatologie Ivan Dylevský

Knihu jsme používali na střední a je výborná, určitě doporučuji.

01.08.2016 4 z 5

Marťan Marťan Andy Weir

Nejdříve jsem viděla film v kině a poté četla knihu. Jak film, tak kniha se mi velice líbila. Kniha opravdu nezkalama. Rikala jsem si, že to bude nuda číst jen o chlapikovi, který je sám na Marsu, ale byla to naprostá pecka, samé napětí a hlavně sranda :-) Až tedy na ty odbornosti, v tom jsem se docela ztrácela :-D Určitě doporučuji, protože se člověk opravdu pobaví a něco dozví :-)

Ségry a čáry na rodiče Ségry a čáry na rodiče Thomas Brezina

Tyhle knížky jsem milovala, mám doma 4 díly a když jsem byla malá, četla jsem je velmi ráda :)

Z deníku kocoura Modroočka Z deníku kocoura Modroočka Josef Kolář

Moje nejoblíbenější kniha z dětství :-) Až budu mít chvíli čas, tak si ji po těch letech ráda přečtu, stále ji mam doma :-)

Petr a Lucie Petr a Lucie Romain Rolland

Jedna z mých oblíbených knih. Četla jsem jí už vícekrát, měla jsem ji v seznamu děl k maturitě a jen doporučuji. Silný příběh, láska. Moc se mi to líbilo. :)

25.07.2016 5 z 5

Děti z Bullerbynu Děti z Bullerbynu Astrid Lindgren

Co k ní dodat, nejlepší kniha dětství :)

25.07.2016 5 z 5

Racek Racek Anton Pavlovič Čechov

Knihu jsem přečetla "nechtěně" :D. Původně jsem ji měla číst do školy na referát, ale od jiného autora. Ale musím říct, že kniha nebyla špatná. V postavách jsem se ze začátku ztrácela, ale jinak se mi to celkem líbilo.

25.07.2016 4 z 5

Oběť Oběť Andrea R. Cremer

Knihu jsem právě dočetla. Musim říct, že příběh jsem si velice zamilovala. Velmi jsem si oblíbila Adne, Connora a Bryn. Tento díl byl plný zážitků a napínavých dějů. Ale ten konec? Jako fakt? Vůbec z toho nemám radost, až mě to naštvalo. Nelíbilo se mi to. Ren byl prostě nejlepší. Škoda, do posledního dílu už se mi nechce, ale třeba se mi to bude líbit :-)

23.07.2016 4 z 5

Vzpoura Vzpoura Andrea R. Cremer

Tento díl se mi líbil možná o něco více, byla jsme v jednom napětí :-) Ale začal mi hrozně vadit Shay a postrádala jsem Rena. Skvělý díl, plný zvratů :-)

18.07.2016 5 z 5

Smečka Smečka Andrea R. Cremer

Musím říct, že kniha je velice čtivá. Příběh se mi moc líbí, ale přijde mi, že napínavé scény mají moc rychlý spád. Ale jinak je to super, měla jsem to přečtené hned :-)

18.07.2016 5 z 5

Jak je důležité míti Filipa Jak je důležité míti Filipa Oscar Wilde

Knížku jsem četla dvakrát a byla jsem i na divadelním představení, mám ji opravdu ráda Dala jsem si ji i do seznamu k maturitě :) Je to sranda a kniha má skvělé téma :) doporučuji :)

11.07.2016 5 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Úžasná kniha s jedinečným tématem. Knihy jsem přečetla jedním dechem a jsem velice ráda, že jsem na ně narazila. Už jen ta obálka je super. :) Aspen se mi už od začátku moc nelíbil, zato Maxonovi jsem fandila :D :). Kiera opravdu nezklamala. Pro mě jedny z nejlepší knih jaké jsem kdy četla :)

11.07.2016 5 z 5

Selekce 1–3 (box) Selekce 1–3 (box) Kiera Cass

Jedna z nejkrásnějších trilogií, kterou jsem si kdy koupila a přečetla. Už jen obal v knihkupectví mě zaujal. Knihy jsem přečla hned a byla jsem opravdu překvapená, jak je to krásné. Skvělý příběh, knihy jsem si velice zamilovala. :)

08.07.2016 5 z 5

Dcera Dcera Kiera Cass

Do trilogie jsem se zamilovala a když jsem zjistila, že vyšel další díl, musela jsem si koupit. Ze začátku jsem Eadlyn moc nemusela, chovala se jako rozmazlený spratek a myslela jen na sebe. Ale potom jsem si jí začala oblibovat. Knihu jsem přečetla za jeden den :D. Těším se, co bude v dalším díle, snad brzy vyjde :) Kiera je prostě skvělá spisovatelka!

07.07.2016 5 z 5

Vodopád Vodopád Lauren Kate

Musím říct, že první díl mě velice nadchnul a velmi jsem se těšila na další. Přišlo obrovské zklamání! Ze začátku se mi děj líbil, ale ke konci to bylo čím dál horší. Škoda, první díl byl opravdu skvělý.

23.06.2016 1 z 5

Rudá královna Rudá královna Victoria Aveyard

Když jsem si knihu koupila, velice jsem se na ní těšila. Už jen díky obalu jsem si jí vybrala. A musím uznat, že je to další skvělá kniha, která se mi opravdu velice líbila! Krásně se čte a měla jsem ji přečtenou hned. Úžasný příběh, zápletky, samé překvapení.

Ale můžu říct, že konec jsem tak nějak čekala, celou dobu jsem si to myslela, ale na tom nic nemění, že kniha se mi opravdu velice líbila. Královna a její syn mi lezli krkem :D. Bylo poznat, že tam něco nesedí. Mavena jsem si oblíbila hned od začátku, takže mu i fandím. Jsem zvědavá na další díl, a nemůžu se dočkat až si ho přečtu.
Opravdu doporučuji :)

23.06.2016