Targa Dall Targa Dall komentáře u knih

Obchodní smlouvy. Závazky v podnikání Obchodní smlouvy. Závazky v podnikání Josef Bejček

Špičková kniha. Nejde o žádnou hloupou učebnici, ale o praxí ověřenou praktickou příručku a to velmi kvalitně připravenou.

11.06.2019 5 z 5

Drsný spasitel Drsný spasitel Miroslav Žamboch

Velmi zajimava kniha. Kombinuje se zde technologie a nabozenstvi s moralkou. Zpocatku knihy jsou dve pomerne mene zapadajici povidky, ktere dejove nikam neposunou, ale dobre se ctoub:-)

10.06.2019 5 z 5

Poslední království Poslední království Bernard Cornwell

Úžasný příběh Anglického chlapce, kterého zajmou Dánové. Vychovají ho v bojovníka. Velmi čtivá kniha, kterou jsem dal téměř jedním dechem. Napětí, boj, historie, spád, má to vše. Jdu na další díl :)

12.05.2019 5 z 5

Opuštěná společnost Opuštěná společnost Erik Tabery

Velmi zajímavá kniha o "velké" politice od doby cca 1850 do dneška. Pan Tabery má několik velmi zajímavých postřehů. Kniha obsahuje spoustu ozdrojovaných výroků a je plná analytických myšlenkových pochodů.
Ke konci je to trochu smutné čtení, ale doporučuji.

28.04.2019 5 z 5

Boss Babiš Boss Babiš Jaroslav Kmenta

Analytická kniha. Spíše náročné čtení, ale přesto doporučuji, jelikož téma je velmi zajímavé a navýsost aktuální.

02.04.2019 4 z 5

Královna ohně Královna ohně Anthony Ryan

Velkolepé finále celé ságy. Věci do sebe zapadly. Sem tam je nějaká drobnost, která je podle mě nedomyšlená, ale jinak jsem s koncem spokojený.

13.03.2019 5 z 5

Pán věže Pán věže Anthony Ryan

Druhá polovina mě opravdu vtáhla.
Veškeré postavy, které jsme již znali, dostali dostatečný prostor a i magie je blíže představena.
S tím, jak se kniha zlepšuje a blíží se "velkým" dílům se opravdu těším na další díl.

04.02.2019 5 z 5

Píseň krve Píseň krve Anthony Ryan

Zajímavé čtení, pokud člověk vydrží prvních cca 100 stran, kdy mi to přišlo jako chlapecká kniha. Poté se to poměrně rozjelo, ale stejně doufám, že je to spíše úvod do dalších knih, na které mám dobré reference.

25.12.2018 4 z 5

Metro 2033 Metro 2033 Dmitry Glukhovsky

Velmi zajímavé téma. Život v metru po globální katastrofě. Spousta rozdílných přístupů na stanicích, kde jsou tak nějak izolované skupiny lidí.
5* a jdu na další díl :)

15.08.2018 5 z 5

Počátek Počátek Dan Brown

Nyni znam pocatek i smerovani lidske rasy. Zajimava kniha, moc.

04.07.2018 5 z 5

Opět výborné, vysoká úroveň zachována.
Sem tam poněkud rozvláčné, ale nebylo to na škodu.

10.06.2018 5 z 5

Dívka, která si hrála s ohněm Dívka, která si hrála s ohněm Stieg Larsson

Opět výborná strhující kniha. Tentokrát o Lisbeth. 5*

18.05.2018 5 z 5

Muži, kteří nenávidí ženy Muži, kteří nenávidí ženy Stieg Larsson

Super svizny detektivni krimi roman. Vice dejovych linek, zajimave postavy.

22.04.2018 5 z 5

Chromý bůh Chromý bůh Steven Erikson (p)

Celá dějová linie se spojila. Při 10 dílech a 7.000+ stranách (odhad) je to fantastické.
Chce se mi dát 10 hvězd, protože toto je nejlepší sága, jakou jsem kdy četl. Teď mě tak nějak mrzí, že už to nemohu číst dál.
Ale někdy ji dám znova :)

27.02.2018 5 z 5

Daň pro ohaře Daň pro ohaře Steven Erikson (p)

Prostě fantastické a dechberoucí...

26.11.2017 5 z 5

Lovci kostí Lovci kostí Steven Erikson (p)

6. kniha, ještě někdo potřebuje rezence? :)
Nemám čas psát, jdu číst další...

12.09.2017 5 z 5

Půlnoční vlny Půlnoční vlny Steven Erikson (p)

Celá kniha je nyní na jednom místě, proto byl prostor pro hlubší rozpracování postav a děje. Trošku jiné, než jsme zvyklí, ale o nic horší!
Fantastický závěr... jako obvykle :)
Čili 5* a jedu dál.
Jo a úplně mě dostávalo duo Bugg a Tehol.

11.08.2017 5 z 5

Dóm řetězů Dóm řetězů Steven Erikson (p)

Opet famozni. Zacatek - o Karsa Orlong - trochu mate, ale nakonec zapadne. Cast i o Palicich mostu, dale Heborik a Felisin. Psi retez take.
Spousta starych znamych. Kniha mene brutalni, nez ta predchozi.
Davam opet 5* a jdu na dalsi :-)

20.07.2017 5 z 5

Vzpomínky ledu Vzpomínky ledu Steven Erikson (p)

Pani, neuveritelne, ze se dejove linii nakonec tak famozne protly.
Jasnych 5 hvezd, zatim nejlepsi ze serie.

25.06.2017 5 z 5

Dům mrtvých Dům mrtvých Steven Erikson (p)

Na 2. dil serie malokdo narazi bez 1. dilu, takze i toto hodnoceni spise patri serii.
Vyborna kniha!!!!! Nevim, co dodat. Nove postavy, i stare postavy, prekvapeni, tajemstvi.
Proste si to prectete :-)

20.05.2017 5 z 5