tarasnica tarasnica komentáře u knih

Umění vyjednat cokoliv - Vyjednávejte jako ti nejlepší Umění vyjednat cokoliv - Vyjednávejte jako ti nejlepší Radim Pařík

Bohužel se mi kniha vůbec nelíbila. Člověk přečte deset stránek a nic si z toho nevezme.

20.08.2023 odpad!

Sedm manželů Evelyn Hugo Sedm manželů Evelyn Hugo Taylor Jenkins Reid

Celá kniha perfektní, posledních cca 30 stránek bylo lehce slabších, ale jinak pecka :)

14.04.2023 5 z 5

Nůž Nůž Jo Nesbø

Skvělý příběh, bavil mě do poslední stránky. Doporučuji :)

05.04.2023 5 z 5

Richard Ramirez: Night Stalker Richard Ramirez: Night Stalker Philip Carlo

První polovina knihy super, hodně drsná, ale zajímavé. Další polovina už ale bohužel nudná, nedočetl jsem :(

21.03.2023 2 z 5

Občas náročnější čtení, ale celkově velmi informativní kniha. Doporučuji.

14.12.2022 5 z 5

Cirkadiánní kód proti cukrovce Cirkadiánní kód proti cukrovce Satchin Panda

Kniha, která mi změnila život. Zní to jako klišé, ale je to tak. Máte výkyvy nálad, jste někdy unavení a jindy máte zase energie hodně? Řešením je přerušovaný půst, již několik týdnů praktikuji 15/9 a naprostá spokojenost, resp. neuvěřitelná změna k lepšímu! Doporučuji všem, kteří se zajímají o své zdraví a chtějí se cítit lépe. Pecka!

PS: I když cukrovku nemáte, stejně jako já, kniha bude pro vás velmi přínosná.

09.12.2022 5 z 5

Temné počátky českých dějin: Odkud k nám přišli a jak žili první Slované Temné počátky českých dějin: Odkud k nám přišli a jak žili první Slované Jindřich Kačer

Čekal jsem víc. Spousta odhadů a nepodložených informaci. Za mě nic moc :(

29.09.2022

Znamenitá mrtvola Znamenitá mrtvola Agustina Bazterrica

Nebyla špatná, ale nic extra.

19.09.2022 2 z 5

Zelená míle Zelená míle Stephen King

Jedna z nejlepších knih, které jsem kdy četl. Doporučuji.

19.08.2022 5 z 5

Dallas 63 Dallas 63 Stephen King

Hezký příběh, který vás zavede do minulosti. Při čtení si člověk klade spoustu otázek, "jak by, kdyby", a to je podle mě dobře. Občas mi přišly některé pasáže zbytečně dlouhé, např. popis různých vystoupení, ale celkově super kniha s kusem zajímavé historie. Doporučuji.

03.08.2022 4 z 5

Čtyři tisíce týdnů Čtyři tisíce týdnů Oliver Burkeman

Začátek takový "normální", ale pak se to rozjelo. Nejvíce se mi líbila problematika týkající se trpělivosti. Z knihy jsem si něco odnesl, čili doporučuji :) Neubráním se ale dojmu, že se tam některé pasáže několikrát opakovaly.

17.06.2022 3 z 5

Spasitel Spasitel Jo Nesbø

Pěkně a čtivě napsané. Doporučuji. Občas se příběh sice táhl, ale Nesbo píše prostě suprově.

04.10.2021 5 z 5

Příběh lidského těla Příběh lidského těla Daniel E. Lieberman

Hodně dobrá kniha, která přináší zajímavé pohledy a informace. Super zajímavosti a poznatky.

31.05.2021 5 z 5

Atómové návyky Atómové návyky James Clear

Jedna z nejlepších tematických knih. Člověku se pár informací uloží v paměti a změní život. Doporučuji.

04.04.2021 5 z 5

Vítězný oblouk Vítězný oblouk Erich Maria Remarque (p)

Celkově dobrá kniha, poslední stránky mě ale nudily.

24.02.2021 3 z 5

Faktomluva Faktomluva Hans Rosling

Super knížka. Poučná a hezky napsaná. Text je srozumitelný.

19.05.2019 4 z 5

Noc v Lisabonu Noc v Lisabonu Erich Maria Remarque (p)

První třetina super, druhá docela nudná, závěr skvělý.

05.01.2019 2 z 5

Naprosto perfektní knížka, na kterou jsem narazil úplnou náhodou. Člověku dá zajímavý rozhled o světě. Prostě super a všem doporučuji. Je napsána velice čtivě.

27.11.2018 5 z 5

Titanic Titanic Miloš Hubáček

Naprosto perfektně napsána kniha s úžasnými fakty a zajímavostmi. Jedna z nejlepších, kterou jsem kdy četl.

13.10.2018 5 z 5

Moje třicetiletá válka Moje třicetiletá válka Hiró Onoda

Nic moc. Hrozne paranoidni clovek :)

06.03.2018 2 z 5