svobonís svobonís komentáře u knih

Půlnoční koruna Půlnoční koruna Sarah J. Maas

Boží, skvělý, fantastický, libový. Určitě stoprocentně si přečtu další díl:)

31.07.2016 5 z 5

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Úžasná kniha, která stojí za přečtení;):)

27.07.2016 5 z 5

Tentokrát to bude jinak Tentokrát to bude jinak Alexandra Potter

Určitě všem doporučuju, knížka je čtivá a celkem nenáročná:)

06.07.2016

Mechanický anděl Mechanický anděl Cassandra Clare (p)

Musím říct, že mě autorka nezklamala. Knížka je napínavá ( hlavně ke konci) a velice čtivá:) Takže určitě stoprocentně doporučuji;)

02.07.2016 5 z 5

Růže podzimu Růže podzimu Abigail Gibbs

Abych byla upřímná, tak se mi tenhle díl líbil asi o malililičko více, než předchozí. Na druhou stranu mi přišlo, že v knize chyběl děj ( částmi to bylo až nudné), ale líbil se mi vztah mezi Autumn a Fallonem ( na rozdíl od Violet a Kaspara). Takže doporučuji :)

30.06.2016

Město nebeského ohně Město nebeského ohně Cassandra Clare (p)

Tak na rovinu tohle byla nejlepší série, jakou jsem kdy četla a opravdu mi rvalo srdce, když jsem četla poslední řádky knížky:( Podle mě si tahle série zaslouží nejméně 100 hvězdiček. Možná jsem i tak trošku brečela, jak to bxlo zakončený, byla jsem šťastná, že to skoro všichni přežili a upřímně myslím si, že na tak kvalitní knížku dlouho nenarazím:( Takže za mě pět hvězdiček stoprocentně:)

22.06.2016 5 z 5

Město ztracených duší Město ztracených duší Cassandra Clare (p)

Nádherná kniha, i když se mi v knížce stýskalo po pravém Jaceovi, ale jinak určitě dávám pět hvězdiček:)

22.06.2016 5 z 5

Večeře s vampýrem Večeře s vampýrem Abigail Gibbs

Temná hrdinka se mi moc líbila, ale vadilo mi, že Kaspar se choval na začátku tak povýšeně a krutě k osobám a u Violet mě zase štvalo to fňukání, ale na druhou stranu musím uznat, že tahle knížka je čtivá, místy napínavá. A upřímně na začátku jsem si víc oblíbila Fabiana, ale ke konci to bylo úplně naopak;)

22.06.2016 4 z 5

Město padlých andělů Město padlých andělů Cassandra Clare (p)

Tuto knihu hodnotím jako zatím nejméně povedenou. Trošku mi vadilo, že hlavní postavou této knížky je Simon, ale jinak moc doporučuji.

11.06.2016 5 z 5

Město ze skla Město ze skla Cassandra Clare (p)

Mám pocit, že kniha dosáhla takové dokonalosti, že už na ní nejde co zlepšovat. Určitě zatím pro mě nejlepší díl z celé série.

11.06.2016

Město z popela Město z popela Cassandra Clare (p)

Řekla bych, že tenhle díl je o trošku lepší jak první, na druhou stranu mě tram spousta věcí štvala a zase se mi moc nelíbilo zakončení knihy s Clary a Jacem, ale jinak čtivá a poutavá knížka. Všem moc doporučuji.

04.06.2016

Město z kostí Město z kostí Cassandra Clare (p)

Tato kniha je velmi čtivá ( přečetla jsem ji za tři dny), napínavá, ale nelíbil se mi konec, ani náhodou, přemýšlím jestli se mám pustit do dalšího dílu, ale jinak to je super knížka.

29.05.2016

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Tahle kniha se mi moc líbila, i když byla na to téma, které zrovna moc nevyhledávám, tak se mi přesto strašně moc líbila, nemohla jsem se od ní odtrhnout, prostě super knížka.

26.04.2016

Síla vzdoru Síla vzdoru Suzanne Collins

Vůbec nevím, čím začít. První polovina knížky mi přišla moc zdlouhavá, ale ta druhá část mi přišla o dost lepší. Z konce jsem byla trošku zklamaná, ale na druhou stranu jsem byla strašně smutná, že jsem tu knihu (tu sérii) dočetla. Určitě všem vřele doporučuji.

24.04.2016

Vražedná pomsta Vražedná pomsta Suzanne Collins

Podle mého názoru byla první knížka o trošku lepší, ale i tenhle díl byl velice čtivý a napínavý.

18.04.2016

Aréna smrti Aréna smrti Suzanne Collins

Tahle knížka je úplně super, nemohla jsem se od ní odtrhnout ani na chvilku. Určitě si přečtu další díly (moc se na ně těším).

11.04.2016

Vlčice a dívka Vlčice a dívka Henri Loevenbruck

Tahle kniha mě nadchla, je čtivá a napínavá.

27.03.2016

Rozbřesk Rozbřesk Stephenie Meyer

Tenhle díl se mi líbil asi nejvíce, ale z těch dvou částí se mi více líbila ta druhá. Ta první polovina knížky se mi moc nelíbila v tom smyslu, že ji vyprávěl Jacob.

12.02.2016 4 z 5

Nový měsíc Nový měsíc Stephenie Meyer

Nový měsíc je podle mě hůř napsaný než Stmívání. Na knížce se mi nelíbilo odloučení Edwarda od Belly. Ta část, kdy se utěšovala tím, že chodila za Jacobem mě moc nebavila, ale závěrečná část se mi líbila více, než celá knížka.

12.02.2016 3 z 5

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

Stmívání se mi hodně líbilo, v porovnání s filmem knížka určitě vítězí, ve filmu mi chybělo pár scének. Knihu doporučuji všem kdo mají rádi fantasy.

12.02.2016 4 z 5