svobonís svobonís komentáře u knih

Pátračka Gilda a Jezerní panny Pátračka Gilda a Jezerní panny Jennifer Allison

Dobře napsaná kniha, opravdu stojí za přečtení.

30.01.2016 5 z 5

Aliance Aliance Veronica Roth

Od téhle knihy jsem čekala něco víc, zakončení knížky mě překvapilo, ale bohužel ve špatném slova smyslu.

28.01.2016 2 z 5

Rezistence Rezistence Veronica Roth

Popravdě mě kniha zklamala, po divergenci jsem čekala ještě něco lepšího, ale bohužel se tak nestalo.

28.01.2016 3 z 5

Divergence Divergence Veronica Roth

Kniha se mi moc líbila, byla čtivá, jenom mě trošku překvapilo zakončení knihy, ale jinak se mi Divergence líbila.

28.01.2016 4 z 5

Šedá smrt Šedá smrt Brandon Mull

Velmi čtivá kniha, poutavá, malinko strašidelná, rozhodně doporučuji.

Večernice Večernice Brandon Mull

Krásné ilustrace, poutavé čtení, co víc dodat........ prostě super kniha.

Lesohrad Lesohrad Brandon Mull

Nečekala jsem, že mě tato kniha zaujme, ale Lesohrad patří mezi mé nejoblíbenější knihy.

Zpívající město Zpívající město Christoph Marzi

Tohle je moje velmi oblíbená kniha, už jsem přečetla všechny tři díly a nejhezčí mi přijde tahle.

21.01.2016

Pátračka Gilda Pátračka Gilda Jennifer Allison

Tuhle knihu mám moc ráda, je velmi napínavá a místy i strašidelná ( nedoporučuji ji číst v noci).

21.01.2016 4 z 5

Hostitel Hostitel Stephenie Meyer

Asi prvních 60 stran bylo o ničem, měla jsem sto chutí tu knížku odložit, ale přinutila jsem se ji ještě dočíst a sláva. Kniha se mi opravdu moc líbila, jen jediný co bych vytkla bylo to , jak Wanda vyprávěla o svých předchozích životech, ale jinak velmi dobře napsaná kniha.

21.01.2016 4 z 5

Twilight sága (box) Twilight sága (box) Stephenie Meyer

Tahle sága mě doslova pohltila. Nemohla jsem se od knížky vůbec odtrhnout. Velmi čtivá knížka, ale jediná věc mi v těch čtyřech dílech vadila JACOB. Ve čtvrtém díle této ságy polovinu vyprávěl Jacob, pro mě to byla nekonečně dlouhá doba, než jsem tu polovinu přečetla, ale na druhou stranu jsem ještě nikdy tolik nelitovala toho, že jsem nějakou knihu dočetla.