surynas surynas komentáře u knih

Nejseš nějaká namyšlená? Nejseš nějaká namyšlená? Maryse Dubuc

18.06.2017 2 z 5

Pupíky 1-7: Mladé, krásné a proradné Pupíky 1-7: Mladé, krásné a proradné Maryse Dubuc

Kniha mi nepřinesla extra velký požitek, jelikož jsem jí četla až teď v 15- nácti, ale to neznamená že bych se nezasmála, ale jelikož vždy hodnotím děj knihy tak dvě hvězdy. Tedy tři protože teď hodnotím celou sérii a díly na sebe hezky navazovaly a všechny mě pobavily.

18.06.2017 3 z 5

Mrazivý oheň Mrazivý oheň Amanda Hocking

Všichni si stežujou že to s těmi podvrženci bylo krutý, ale upřímně vám nepřijde krtuý když Celaena v Půlnoční koruně hodí hlavu do stoky, nebo když uřeže Hrobovy všechny údy? Nebo když v Hunger games mírotvůrci zabíjí rebely? Nebo když v detektivkách najdou mrtvolu ve stoce? Trochu mě to zaráží. Každopádně knihu jsem si moc užila, děj se sice trochu vlekl, ale aspoň jsem měla šanci se do Bryn více vžít a a naprosto jsem se zamilovala do představy malebného, zasněženého království či skojarského paláce. Už se těším až se začtu do Políbené ledem.

Volání netvora Volání netvora Patrick Ness

Upřímně už od začátku knížky jsem měla strach z konce I když jsem věděla že nebude nejšťastnější..... Kniha je hodně podobná Malému princi, jelikož si umím představit že bych jí chápala jinak kdyby mi bylo teprv deset...
Jinak naprosto úžasná kniha a poutavý, dojemný, ale hlavně pravdivý příběh.

Fangirl Fangirl Rainbow Rowell

Cath mi neskutečně přirostla k srdci. Všechny postavy byly tak reálné až to bylo neuvěřitelné. Miluju je všechny! Tohle je rozhodně nejlepší kniha od R. R . Každopádně chci aby byla Cath moje spolubydlící na vejšce, myslím že bychom si rozuměli.... :-D

Eleanor a Park Eleanor a Park Rainbow Rowell

Potřebuji někoho kdo by mě miloval tak jak Park miloval Eleanor. V tom je kouzlo té knihy.

17.06.2017 4 z 5

Pusheen: Já, košišta Pusheen: Já, košišta Claire Belton

Blbost, prostě jsem se smála a užívala si. Nic víc se od knihy čekat nedá.
Řekla milovnice koček a šla se pomazlit s tou svou.

17.06.2017 2 z 5

Uvnitř mé hlavy Uvnitř mé hlavy Francesca Zappia

Alex je skvělá,procítěna hlavní hrdinka. Nemám slov! Knihu jsem si užila od začátku až dokonce. Kniha byla procítěná a doufám že tato kniha není autorčinou první ani poslední knihou.

Denník Anny Frankovej Denník Anny Frankovej Anne Frank

Pravdivá kniha o utrpení a diskriminaci. Vhodná pro teenagery. Pomůže čtenáři uvědomit si jaké ohromné má štěstí že žije v dnešní pohodlné a jednoduché době.

Mluv Mluv Laurie Halse Anderson

Melinda byla neskutečně procítěná postava. Chtělo se mi brečet. Vůbec nevím co bych dělala na jejím místě. Kniha mě donutila zamyslet se kolik holek jako Melinda po světě chodí....... Děj byl jednoduchý, ale myslím si že autorce šlo hlavně o to upozornit že tyto problémy existují a že se týkají více děvčat než si umíme představit.

Kníže z mlhy Kníže z mlhy Carlos Ruiz Zafón

Knihu jsem vyhrabal v Levných knihách za 3O Kč a říkala jsem si že to bude dobrá kniha na rozptýlení. Nakonec to dopadlo tak že děj byl nesmírně poutavý. Kniha se četla sama. Je to autorova prvotina a je skvělá. Tajemná zahrada, potopená loď, domek na pláži, a tajemný kníže? To je moje.

Papírová města Papírová města John Green

Prostě další Greenovka!

17.06.2017 3 z 5

Prožila jsem něco neuvěřitelného Prožila jsem něco neuvěřitelného Věra Řeháčková

Nápad dobrý a jedinečný ,ale provedení bylo na můj vkus moc jednoduché. Obvykle se od knih nedokážu odtrhnout, ale u této to bohužel neplatilo. . Ale na oddech dobrý.

17.06.2017 2 z 5

Kniha z trochu jiného soudku než čtu, ale to vůbec nevadí. U knihy jsem si odpočinula, občas jsem se zasmála či zamyslela. Bohužel nejsem na tento druh literatury úplně zvyklá takže tři hvězdy! Určitě si později přečtu i jiné Fulghumovky.

Scarlet Scarlet Marissa Meyer

Rychle do knihkupectví koupit Cress! Myslím že to mluví za vše.....
Úplně jiná fantasy, spojení mých dětských pohádkových hrdinek a jiného originálního světa! B O Ž E !
A hlavně Levana, ona je perfektní už se těším na Nejkrásnější.

První stříbrná kniha snů První stříbrná kniha snů Kerstin Gier

Čtivá, oddechová, ale druhý díl nebudu číst hned, tak měsíc dva si počkám. Kniha se čte rychle ani ne dva dny a kdybych četla hned druhý díl, nedokázala bych rychlý a spádný děj prožít.

Dítě s hvězdičkou Dítě s hvězdičkou Loïc Dauvillier

I když je kniha smutná je to moje srdcovka, jako malá jsem jí četla pořád dokola. Příběh je silný a dojemný. A stejně jako když jsem knihu četla poprvé i dnes mě dokáže dojmout a rozplakat.

17.06.2017 5 z 5

Příběhy nestylový TV celebrity Příběhy nestylový TV celebrity Rachel Renée Russell

Sedmý díl a děj se opakuje.... :-(
Je to pořád stejné. Hl. hrdinka se o něco pokouší a někdo jí to překazí. První tři díly byly dobrý, ale už sedmý díl? Doopravdy NE! Nechci tu knihu někomu zošklivit , ale přijde mi že to autorka píše podle předepsané předlohy kterou použila i pro předchozí díly. Další díly už číst nebudu a doma mám jen první díl ostatní bych si nekoupila, ale abych nebyla jen negativní pokud hledáte něco nad čím vůbec nemusíte přemýšlet a co jen čtete, zkuste to.

17.06.2017 1 z 5

Chystám se celou sérii číst podruhé. Suzanne Collins přišla s něčím novým a úžasným, dnes je těžké napsat dobrou sérii knih aby každý díl čtenáře bavil. A musím říct že každý díl, každá kapitola, každá stránka BOŽE! Prostě jednoduše bez keců: Skvělý, skvělý úžasný.

17.06.2017 4 z 5