Pupíky 1-7: Mladé, krásné a proradné

Pupíky 1-7: Mladé, krásné a proradné https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/321406/bmid_pupiky-1-7-auH-321406.jpg 5 44 11

Pupíky série

Pupíky pohromadě! Jeden z nejprodávanějších francouzských komiksů posledních let a překvapení evropského trhu s komiksy vůbec líčí s nadsázkou příhody tří kamarádek. Jedna z nich je bezmála jako princezna z pohádky s dobrým srdcem a nezištnou, nezáludnou povahou, zatímco druhé dvě se chovají někdy jako ty nejpodlejší čarodějnice. Přečtěte si všech sedm sešitů v jedné knize!... celý text

Komiksy Pro děti a mládež
Vydáno: , CooBoo

Les Nombrils 1 á 7 , 2016

lucygreen
14.04.2024 4 z 5

Čteno dvakrát a pobavilo. Vhodné i pro starší čtenáře. Asi takový jediný komiks který jsem aktivně četla kromě Čtyřlístků :D.

Satyrka
13.05.2022 5 z 5

Tyhle komiksy jsem si ještě někdy v patnácti půjčovala v knihovně. Nedávno se mi naskytlo utratit pár tisíců jen za knihy a tak jsem si koupila tuto knihu, protože jako náctiletou mě tyhle holky velmi bavily. Moc se mi líbí kresba, vždycky se mi líbila (a přestože je Jenny taková, jaká je, stejně jako otec Vicky jsem vždycky měla slabost pro zrz :D) Ze začátku by se mohlo zdát, že jsou to jen vtipy bez hlubšího záměru, ale není tomu tak. Postavy se mění a díly jsou plné emocí i překvapení, hlavně ty poslední. Pro mě je tenhle komiks prostě top!

wotana
17.05.2021 5 z 5

Jaj tak tohle bylo fakt super odpočinkový čtení :-)

Karolína2425
28.02.2021 3 z 5

Blbinka, barvičky byly všude, úplný odpočinek.

Lejčís
04.01.2021 5 z 5

Na těchto komiksech a ještě komiksových stripech Peanuts jsem vyrůstala :) je to vtipné a moc se mi líbí postupný vývoj postav, jak se karta nakonec obrací :) jako malá jsem si je musela půjčovat, protože byly drahé a rodiče mi je nechtěli kupovat, nicméně v dospělosti jsem neodolala a pořídila si celý tenhle set, který vyjde o poznání levněji :) pro holky na základce, co moc nečtou, je to ideální záležitost :)

ADE138
19.05.2019 5 z 5

Sice už dávno nepatřím mezi "cílovou skupinu ", ale u tohoto komiksu jsem se královsky bavila.

Erinien
16.05.2018 4 z 5

Výborný komiks, dost jsem se u něj nasmála, příběh a postavy jaké by vypadly z nějakého Hight school muzikálu, nebo Glee, ze začátku jsem to brala jako takovou legrácku, ale postupem se postavy stávaly reálnějšími, děj propojenějším a na konci jsem si říkala: kde je pokračování?

popeluška
10.12.2017 5 z 5

Komiks se mi moc líbil, ze začátku jsem nevěřila že bude ale líbil.Maximálně jsem si ho užila :-) a suprově jsem se pobavila :-)

surynas
18.06.2017 3 z 5

Kniha mi nepřinesla extra velký požitek, jelikož jsem jí četla až teď v 15- nácti, ale to neznamená že bych se nezasmála, ale jelikož vždy hodnotím děj knihy tak dvě hvězdy. Tedy tři protože teď hodnotím celou sérii a díly na sebe hezky navazovaly a všechny mě pobavily.

LennyR
06.01.2017

Souborné vídáni, které svým vzhledem evokuje čtení pro náctileté slečny, ale který obsahuje propracovaný příběh, za který by se nemusel stydět nejeden mainstreamovy tvůrce.
Vice o komiksu se dozvíš zde:http://bit.ly/2i0LAQx

borknagar
20.11.2016 5 z 5

Parádní vydání všech Pupíků v jednou balení. 360 stran zábavy, vtipů, emocí a neuvěřitelně dobře napsaných postav. A jelikož se dá kniha sehnat cca. za 550,- kaček, dostanete za relativně malý peníz kopec zábavy.......

Maryse Dubuc
kanadská, 1977
2009  88%Nejseš nějaká namyšlená?
2016  90%Pupíky 1-7: Mladé, krásné a proradné
2010  88%Nad ošklivkami zataženo