Pupíky 1-7: Mladé, krásné a proradné přehled

Pupíky 1-7: Mladé, krásné a proradné https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/321406/bmid_pupiky-1-7-auH-321406.jpg 5 44 44

Pupíky série

Pupíky pohromadě! Jeden z nejprodávanějších francouzských komiksů posledních let a překvapení evropského trhu s komiksy vůbec líčí s nadsázkou příhody tří kamarádek. Jedna z nich je bezmála jako princezna z pohádky s dobrým srdcem a nezištnou, nezáludnou povahou, zatímco druhé dvě se chovají někdy jako ty nejpodlejší čarodějnice. Přečtěte si všech sedm sešitů v jedné knize!... celý text

Komiksy Pro děti a mládež
Vydáno: , CooBoo

Les Nombrils 1 á 7 , 2016

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pupíky 1-7: Mladé, krásné a proradné. Přihlašte se a napište ho.

lucygreen
14.04.2024 4 z 5

Čteno dvakrát a pobavilo. Vhodné i pro starší čtenáře. Asi takový jediný komiks který jsem aktivně četla kromě Čtyřlístků :D.

Satyrka
13.05.2022 5 z 5

Tyhle komiksy jsem si ještě někdy v patnácti půjčovala v knihovně. Nedávno se mi naskytlo utratit pár tisíců jen za knihy a tak jsem si koupila tuto knihu, protože jako náctiletou mě tyhle holky velmi bavily. Moc se mi líbí kresba, vždycky se mi líbila (a přestože je Jenny taková, jaká je, stejně jako otec Vicky jsem vždycky měla slabost pro zrz :D) Ze začátku by se mohlo zdát, že jsou to jen vtipy bez hlubšího záměru, ale není tomu tak. Postavy se mění a díly jsou plné emocí i překvapení, hlavně ty poslední. Pro mě je tenhle komiks prostě top!

wotana
17.05.2021 5 z 5

Jaj tak tohle bylo fakt super odpočinkový čtení :-)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Pupíky 1-7: Mladé, krásné a proradné v seznamech

Maryse Dubuc
kanadská, 1977
2009  88%Nejseš nějaká namyšlená?
2016  90%Pupíky 1-7: Mladé, krásné a proradné
2010  88%Nad ošklivkami zataženo