sramkovamichala sramkovamichala komentáře u knih

Sova Sova Samuel Bjørk (p)

Skvělé čtení s napínavým dějem!!

16.04.2018 5 z 5

Otevřený hrob Otevřený hrob Angela Marsons

Příběhy Kim jsou neskutečně čtivé od začátku do konce. Příběh je skvělý, závěr překvapivý. Vřele doporučuji!

16.02.2018 5 z 5

(M)Učednice (M)Učednice Ali Land

Kniha je opravdu zajímavá, děj je napínavý a pěkně promyšlený. Závěr je možná trochu uspěchaný vzhledem k tomu jak se začátek knihy táhne.

08.02.2018 4 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Skvělé čtení, možná o trochu slabší než první dva díly.

26.01.2018 4 z 5

Ta druhá Ta druhá Michelle Adams

Dle recenzí jsem byla trochu skeptická, ale kniha mně mile překvapila. Děj zajímavý, málo předvídatelný se zajímavým rozuzlením. Žádná extra bomba, ale super čtení. Za mě 3/5.

01.01.2018 3 z 5

Prach prachu Prach prachu Tami Hoag

Kniha skvěle napsaná, stejně jako Popel popelu. Rozuzlení se prolíná celým dějem, na konci pouze vyvrcholí. Proto se mi více líbil první díl, jehož rozuzlení bylo více nečekané.

21.11.2017 4 z 5

Popel popelu Popel popelu Tami Hoag

Moc pěkná knížka. Děj je od začátku napínavý a neustále se objevují nové zápletky. Konec byl pro mě nečekaný, ale výborně napsaný a nebyl unáhlený. Vřele doporučuji :-)

10.11.2017 4 z 5

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Kniha od začátku velice napínavá, je zde spousta zlomových okamžiků, které čtenář ani neočekává. Zápletka se rozplétá postupně, tudíž závěr knihy není tolik neočekávaný, přesto hodnotím výborně a pokračuje dalším dílem série Joony Lina.

10.10.2017 5 z 5

Devátá dívka Devátá dívka Tami Hoag

Moje první kniha od tohoto autora a opravdu záživná. Do poslední chvíle není úplně jednoznačné, kdo je vrah. Děj je velmi zamotaný, ale psán jednoduchým jazykem. Mohu doporučit!

21.09.2017 4 z 5

Do vody Do vody Paula Hawkins

Velmi pěkný příběh, rozuzlení zajímavé a děj napínavý, ale v určitých fázích předvídatelný.

13.09.2017 4 z 5

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Kniha skvělá, napínavý děj až do konce díky neustálým zápletkám. Začátek knihy trochu zbytečně roztažený, ale jinak skvělé čtení!

23.08.2017 5 z 5

Tichá modlitba Tichá modlitba Angela Marsons

Další výborná kniha ze série Kim Stoneové. Napínavý příběh s neustálými zápletkami, nepředvídatelný vývoj. Skvěle použitý jazyk, od knihy se nejde odtrhnout.

27.07.2017 5 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Kniha je velmi čtivá se skvělým dějem, který je ale nicméně trochu předvídatelný.

14.07.2017 4 z 5

Střepy Střepy Michael Robotham

Kniha výborná, stejně jako předchozí díly. Napínavý děj, který se neustále vyvíjí. Moc doporučuji!

06.07.2017 5 z 5

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

Kniha je zajímavá, ale žádná extra bomba. Pohodové, letní čtení s pěkným dějem.

19.06.2017 3 z 5

Vyhnání Gerty Schnirch Vyhnání Gerty Schnirch Kateřina Tučková

Kniha se mi líbila více než Žítkovské bohyně. Děj je ucelený, obsahuje i vsuvky vyprávěné jinými osobami. Je dobré trošku znát historické souvislosti, pro lepší pochopení.

05.06.2017 4 z 5

Žítkovské bohyně Žítkovské bohyně Kateřina Tučková

Kniha je dobře napsána, některé pasáže jsou zbytečně okecané. Příběh je pěkný, postupně se navyšuje napětí a objevují se nové a nové podrobnosti, které dokreslují děj. Kniha je hodně spojována s historickými událostmi, které je dobré asi trochu znát pro větší pochopení situací a prostředí, které panovalo.

27.04.2017 3 z 5

Kniha navazuje na druhý díl, který je dobré mít přečtený pro znalost všech souvislostí a detailů. Příběh je výborně ukončen, veškeré zápletky jsou vyřešeny skvěle! Kniha je možná trochu zbytečně dlouhá a roztažená, ale velmi rychle a jednoduše se čte!

23.03.2017 5 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Opět skvělá kniha od tohoto autora, nicméně první díl Dívka v ledu se mi líbil trochu více. Děj je napínavý, ale trošku předvídatelný (závěr).

27.02.2017 4 z 5

Dívka, která si hrála s ohněm Dívka, která si hrála s ohněm Stieg Larsson

Výborná kniha, stejně jako první díl. Napínavý děj s netypickými postavami. Doporučuji!

22.02.2017 5 z 5