Sotek18 Sotek18 komentáře u knih

Hana Hana Alena Mornštajnová

Včera jsem dočetla - skvělá kniha! A moje první kniha, která mě po přečtení rozbrečela!!!

Vyhnání Gerty Schnirch Vyhnání Gerty Schnirch Kateřina Tučková

Skvělá kniha, přečtená jedním dechem.

15.05.2018 5 z 5

Na smrť I. Na smrť I. Jozef Karika

Skvělá kniha a bezproblémů čtená ve slovenštině, ikdyž jsem se ze začátku trochu obávala, ale po pár stránkách si to člověk vůbec neuvědomí a čte jedním dechem!!!

Mischling Mischling Affinity Konar

Moc krásně napsaná kniha o nepředstavitelně strašné době, na kterou nesmíme zapomenout!!!

04.02.2018 5 z 5

Na smrť II. - Bez milosti Na smrť II. - Bez milosti Jozef Karika

Druhý díl se mi líbil ještě víc než první. Skvělá kniha!!! Ale teď si musím dát nějakou dobu od těchto témat přestávku, docela dost mě to dostalo!!!

Černooké Zuzany Černooké Zuzany Julia Heaberlin

Opravdu jsem se snažila, ale po pár přečtených stránkách jsem knihu odložila, vůbec mě nebavila ...

28.03.2018 1 z 5

Narodili se, aby přežili Narodili se, aby přežili Wendy Holden

Strašně smutná kniha, která nutí k zamyšlení, proč jsme takové zvěrstva dovolili!!! Doporučuji !!!

06.03.2018 5 z 5

Já, Poutník Já, Poutník Terry Hayes

Při prvním začtení jsem knihu asi po 60 stránce odložila, vůbec mně nebavila a nemohla jsme se do ní ,, začíst", ale poté co jsem zde přečetla pár komentářů, že se kniha později ,,rozjedede", jsem se kní vrátila a znova ji začala číst od začátku. A opravdu to šlo! Knížka najednou začala mít spád a já jsem se každý den nemohla dočkat, až začnu opět číst. Takže nakonec super kniha, která se mně moc líbila a těším se na další od tohoto autora. Doporučuji!

07.02.2018 5 z 5

Slavík Slavík Kristin Hannah

Hezká kniha, která se mně moc líbila a dávám jí 4 hvězdy jen proto, že jsem ji četla až po Haně od A.Mornštajnové, která byla vynikající!

07.05.2018 4 z 5

Nepriateľ štátu Nepriateľ štátu Jozef Karika

Knihy od pana Kariky mám moc ráda a kvůli němu jsem začala číst i ve slovenštině, ale tato, narozdíl od ostatních - Strach I. a II., V tieni mafie I.a II. a Černá Hra,které byly skvělé, mně trošku zklamala. Na mě byla až moc přehnaná.

04.02.2018 4 z 5