SněžnáSova SněžnáSova komentáře u knih

Temná kněžka Temná kněžka Margaret Rogerson

Knížku jsem si nesmírně užila rozhodně doporučuji víc než Kouzla rodu Thornů které ač mě bavila tak mě nestáhla do děje. Tohle byla jízda kde se člověk seznámí se spousto duchů a moc zajímavým přízrakem . Hlavní hrdinka není úplně typický příklad YA ale její hodná ,ochranitelská a odvážné povaha se do tohohle církevního námětu hodí .Musím ale upozornit že milovník romantiky si zde na své nepřijde. A přes to je to poctivá fantasy kterou strojí zato si přečíst.

29.09.2022 5 z 5

Královna ničeho Královna ničeho Holly Black

Od knihy jsem se nemohla odtrhnou ,měla jsem ji přečtenou takřka na jeden zátah. Oproti předchozím dvěma dílům byla nepatrně slabší ale přesto perfektní .

28.05.2022 5 z 5

Podlý král Podlý král Holly Black

Já to miluju. Čtivé pokračování se spoustou zvratů a intrik. Jude je nesmírně odvážná (což už se ukázalo v prvním díle) a mě hrozně moc baví . Až na její sestru jsem si postavy oblíbila . Přečtené jsem to takřka hned a konec jsem vůbec nečekala. Pokud máte rádi vílí fantasy tak si tohle rozhodně přečtěte! PS: Asi jsem se zamilovala do Cardana.

20.05.2022 5 z 5

Iko sama sebou Iko sama sebou Marissa Meyer

Co k tomu jen říct...? Á ano už vím...SKVĚLÉ ZAKONČENÍ MĚŠÍČNÍCH KRONIK !!!

06.03.2022 5 z 5

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

Knihy jsem se sice bála ale milé mě překvapila. U čtení jsem si skvělé odpočinula ale nevadilo by mi kdyby důležitý děj přišel dříve. Celkově super a moc se těším na další díl!

06.02.2022 4 z 5

Jsme nevyhnutelní Jsme nevyhnutelní Nofreeusernames (p)

Dobře se to četlo ,ale spíš taková oddechovka. Mám pocit ,že předešlé díly byly o něco lepší, hlavně proto že Travis byl zženštilí a kniha byla dost přeslazená. Na druhou stranu mě bavilo prostředí kapely a zpracování knihy( fotky ,chaty,...). Jinak můžu sérii doporučit.

19.06.2023 4 z 5

Co za světla není vidět Co za světla není vidět Kerstin Gier

Tato knížka mě neskutečně naštvala ,pořád čekáte že se něco velkého stane a ono nic. Postavy mi byli úplně jedno a konec knihy jsem v podstatě odhadla ,jediné co bych mohla říct pozitivního je že humor byl fajn ,ale jinak má Kerstin Gier i lepší knížky . Asi jsem to neměla číst ,protože mi to pokazilo názor na super autorku. Ale co už...

23.04.2023 2 z 5

Zvrácená pouta Zvrácená pouta Lexi Ryan

Řeknu to jednoduše ,čekala jsem to horší ,avšak s tím jak to dopadlo jsem byla spokojená. Jako fanouška vílího fantasy mě to bavilo a nelituju času s touto knihou (hlavně když jsem slintala nad Finnem),nicméně mi přišlo že autorka neskutečně okopírovala Dvory .Nějak nevím co k tomu víc dodat ,protože jsem si díky napětí čtení užila ,ale to uvědomění že ta kniha má spoustu chyb bolelo...

29.03.2023 4 z 5

Bouře a vzdor Bouře a vzdor Leigh Bardugo

Fakticky jsem si to moc užila. Sice jsou druhé díly skoro u všeho trochu slabší ,ale ten konec mě dostal. K postavám se mám asi takto: Nikolaj je perfektní postava kterou jsem si hned oblíbila ,chyběl mi Temnýj, začala jsem nenávidět Mala a Alina je prostě Alina akorát jsem častěji protočila oči...Celkově knihu můžu doporučit .

26.01.2023 4 z 5

Královna stínů Královna stínů Sarah J. Maas

Tyhle knížky jsou díl za dílem lepší a lepší prostě se od nich nedá odtrhnout. Tento díl se stal zatím mím nejoblíbenějším. To napěťí a romantika mezi hlavními hrdiny je NEJ.Tahle série se stala momentálně mojí drogou a ještě chvíli bude mít na svědomí můj spánkoví deficit.

18.11.2022 5 z 5

Instant karma Instant karma Marissa Meyer

Řekla bych že tohle bylo 380 promarněných stran čtení. Do půlky mě to vůbec nebavilo a nějaká zápletka nebo romantika přišla neuvěřitelně pozdě. Kniha měla sice nápad a potenciál ,ale s mým šálkem kávy se rozhodně nepotkala. Za mě podprůměrná knížka ,ale určitě od Marissi Meyer skusté něco jiného a uvidíte že je skvělá autorka.

12.10.2022 2 z 5

Můj první tanec Můj první tanec Nicola Yoon

Kniha mi byla velmi sympatická tanečním prostředím a postojem hlavní hrdinky k lásce. Moc se mi líbily rozbory o romantických hrdinech z knih a plno takových drobností. Záhadný X byl fajn, spontánní postava a Evie byla taková smutná místy až zlomená postava ale hrozně mě bavilo pozorovat její vývoj. Konec mě úplně dojal a byl podán moc pěkně.

04.09.2022 4 z 5

Bez srdce Bez srdce Marissa Meyer

(SPOILER) Naprosto jsem podlehla Šprýmovi. Je to prostě můj typ a velká knižní láska. Dlouho mi trvalo se do knihy začíst ale i tak se mi moc líbila. Škoda že je to na konci tak smutný.

31.07.2022 5 z 5

To není můj problém To není můj problém Ciara Smyth

Po dlouhé době jsem četla něco jiného něž fantasy a moc mě to chytlo. V knize se řeší aktuální problémy a navíc je to LGBT. Nejdřív mi vadilo to jak hrdinka na všechno kašle ale nakonec se to poddalo. Je to oddechovka u které zjistíte že ať prožíváte jakýkoli problém vždy je lepší ho vyřešit hned než začne být moc velký.

06.07.2022 5 z 5

Prázdné sliby Prázdné sliby Lexi Ryan

Velmi čtivá ale průměrná fantasy. Já jsem si čtení užila ale je z knihy cítit několik jiných fantasy což trochu kazí dojem. Konec je velmi nečekaný ale celkově je u knihy dobrý odpočinek a není těžké se do knihy zažrat.

11.06.2022 5 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Tohle je moje nejoblíbenější kniha, dnes jsem ji poslouchala jako audio a jenom se potvrdila její výmečnost. Ta romantika je hrozně rostomiloučká a hlavní postavy miluju. V tomhle díle se America seznamuje s prostředím a v dalších nádherně vzdoruje...Tuto distopii rozhodně stojí za to přečíst nebo poslechnout! Prostě krása! ️

11.06.2022 5 z 5

Roztomiloučká krásně ilustrovaná knížečka.

20.05.2022 5 z 5

Dvůr stříbrných plamenů Dvůr stříbrných plamenů Sarah J. Maas

Dvory prostě miluju a tenhle díl mě taky nezklamal . Mě osobně se jako pár víc líbí Rhys a Feyre ale romantika mezi Cassianem a Nestou je též velmi slibná. Moc mě to bavilo, Sarah J. Maas píše čtivě a kniha mi odsýpala .Nečekejte extra děj ale určitě knihu zkuste !

29.03.2022 4 z 5

Iko Iko Marissa Meyer

Komiksy nikdy nebyli moje srdcová záležitost ale tohle bylo boží! Iko je moc super postava a rychle k ní člověk přilne. Také se mi líbí pokračování osudů všech hrdinů akorát je mi líto Cinder že na měsíci zůstala trochu opuštěná...PS: Musím dát Iko za pravdu že Kinney je hňup!

23.02.2022 5 z 5

Dvůr křídel a zmaru Dvůr křídel a zmaru Sarah J. Maas

(SPOILER) Kniha se mi líbí ale za mě trochu zdlouhavá.Oživení Rysanda mi přišlo klišé. Myslím si že autorka to mohla napsat jinak.Celkové jsem spokojená a sérii vřele doporučuji!

06.02.2022 4 z 5