slezakmartajh slezakmartajh komentáře u knih

Šest žen Jindřicha VIII. Šest žen Jindřicha VIII. Alison Weir

Nemám co vytknout .Super oživení dějepisu , krásné čtení,vynechávám občas nějaké jmenné pasáže jsou to jazykolamy :-)a je jich tam tedy moc, ale to tak je.Nemám co vytknout fakt parádní čtení Kdepak Jindřich VIII......
těším se na další knižní kousek

08.02.2021 5 z 5

Na věky věků Na věky věků Ken Follett

Super čtení kdo má tento žánr rád.Těším se další poslední díl .

02.02.2020 5 z 5

Zelená míle Zelená míle Stephen King

Film jsem viděla x krát zbožňuju ho.
Kniha je naprosto úžasná.

02.04.2019 5 z 5

Kniha života Kniha života Deborah Harkness

samozřejmě jsem se těšila moc na poslední díl.Někdy moc informací, spousta nových jmen a postav někdy chaos,
ale za mě dobrý všechny tři

07.03.2019 5 z 5

Stín noci Stín noci Deborah Harkness

Druhý díl se mi líbil o to víc že byl z 16.století historické romány mám ráda,popis středověku se mi líbil Alžbětinská doba, Pražské historky super.Pravda místy je děj zbytečně zdlouhavý jindy zase naopak uteče půl stránky a je po...:-)
Ale knížky mě pohltily a chystám se na třetí díl.

06.02.2019 5 z 5

Doktor Proktor a prdicí prášek Doktor Proktor a prdicí prášek Jo Nesbø

Krásná vtipná,pro mě oddychovka,musím dát přečíst dětem:-)

31.01.2019

Čas čarodějnic Čas čarodějnic Deborah Harkness

Je fajn si občas přečíst jiné téma než jsme zvyklí, krásné čtení pohádkové trochu červená knihovna to asi ano,historie tajemno a kouzlení.moc se těším na druhou část zase se neodtrhnu doufám týden od čtení :-)

31.01.2019 5 z 5

Agónie a extáze Agónie a extáze Irving Stone (p)

Po 2 letech jsem si ji přečetla znova.Vždy mě chytí za srdce.nejlépe napsaná kniha co jsem četla, úplně vás vtáhne do Florencie a života Michelangela.

02.02.2018 5 z 5

Moulin Rouge Moulin Rouge Pierre La Mure

Velice zajímavý příběh,osud
jako bych při čtení byla v Paříži.

04.10.2017 5 z 5

Valerie, dědička plantáží Valerie, dědička plantáží Ashley Carrington (p)

Každý má rád nějaký styl čtení já moc romány pro ženy nečtu někdy udělám výjimku mám to spíše na odreagování a vím že to je rychlé čtení,jen tak na to aby pracoval mozek :-)
Zas tak strašné čtení to není, romantika ,děj to má číst se to dá:-)
šahám na třetí díl tuším že to dopadne všechno dobře a přesto jsem zvědavá .M

21.10.2016 2 z 5

Inferno Inferno Dan Brown

Hned bych vyrazila do Florencie. Pro mě krásný nečekalajsem tak rychlý spád.Jako vždy mě nesklamal Brown ani Langdon ajeho hodinky.:-)

11.02.2016 5 z 5

Tanec s draky Tanec s draky George R. R. Martin

co dodat čekám na další díl:-)

28.12.2015

Než odejdu navždy: Skutečný příběh matky, který dojal celý svět Než odejdu navždy: Skutečný příběh matky, který dojal celý svět Marie-Laure Picat

Když jsem začla číst věděla jsemže to nebude dobře končit,že si pobulím.Ale je to pro mě naprosto uchvatně,rychle napsané,žádné dlouhé rozpravky,stručné.zasmála jsem se černému humoru,poplakala.Obdivuji co vše dokázala,Krásné čtení.k zamyšlení

06.01.2015 5 z 5

Dva životy Dva životy Táňa Keleová-Vasilková

Ano jak se píše níže jedna ze života.
Zprvu pár zajímavých celkem klidných životů a jen jsem čekala kdy se co rozzuzlí až jsem si poplakala.
pěkné.

13.12.2014 4 z 5

Nikdy Nikdy Táňa Keleová-Vasilková

Příjemné čtení.Už se těším až mi bude 50 a začnu saba sebe poznávat.:-):-) pěkné čtení ze života.

06.11.2014

Lék na smutek Lék na smutek Táňa Keleová-Vasilková

Rychlé čtení,ale nenapadlo by mě že budu brečet tak brzo.jinak doporučuji,jako ze života.

29.10.2014

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Kdo začne tuhle knížku číst tak ví že si pobrečí a že to prostě není kniha z dobrým koncem ale....
Pro mě moc pěkně napsaná knížka o lásce a bolesti"bez bolesti by člověk nepoznal radost"

18.10.2014 4 z 5

Střet králů Střet králů George R. R. Martin

Nemám co dodat a stále jsem překvapená jak se všechno mění.Za mě super čtení.

11.08.2014 5 z 5

Bouře mečů Bouře mečů George R. R. Martin

1 část jsem zhltla a tuto také jak jsem psala prve buďto si jí zamilujete nebo jí nezkousnete ... nemám k tomu co dodat jen mě překvapuje jak jsou znenadání zabiti mojí oblíbenci v knize.Těším se na další Střet králů...

30.07.2014 5 z 5

Hra o trůny Hra o trůny George R. R. Martin

Nedalo mi to a po četných recenzích a po super udělaném seriálu jsem se pustila do čtení.Nelituji že jsem viděla nejdříve seriál a to pouze 1 sérii,myslím že je to krásně natočený a věrohodné.O to lépe se mi četla ale kniha buďto si jí zamilujete nebo jí prostě nezkousnete.Za mě naprosto super čtení už hltám 3sérii.Mám ráda všechny knížky o historii a pohádky taky takže za mě super.

30.07.2014 5 z 5