SimonaP SimonaP komentáře u knih

Beze stopy Beze stopy Lisa Gray

No bylo to takové nemastné neslané, bez napětí, ale číst se to dalo.

28.04.2024 3 z 5

Cizinky ve vlaku Cizinky ve vlaku Lisa Unger

No nic moc. Čekala jsem podobu s Cizinci ve vlaku, ale to ani náhodou. Takové rozvleklé, celkem nudné, neustálé změny identit na naše poměry nechápu, v Americe asi standart...

20.04.2024 3 z 5

Nenápadný vrah Nenápadný vrah James Carol

Kniha mě občas nudila, důvody, proč vlastně vraždil, a jak si vybíral oběti, takové nedotažené... neurazí, nenadchne.

06.04.2024 3 z 5

Co zůstane v lesích Co zůstane v lesích Kate Alice Marshall

Skoro do půlky se nic moc neděje, pak to dostane konečně nějaký spád. Ale tolik narušených a ulhaných lidí pohromadě se jen tak nevidí.

31.03.2024 3 z 5

Balzamovač Balzamovač Alison Belsham

Kniha se četla dobře, akorát konec mi přišel uspěchaný, všechno rychle vysvětleno na pár stránkách. Ale bavila mě.

24.03.2024 3 z 5

Zlatá vařečka Zlatá vařečka Jessa Maxwell

Je, to mě bavilo. Akorát bych brala těch dní pečení víc. Kniha byla krátká, snesla bych klidně o polovinu víc stránek.

14.03.2024 4 z 5

Oko Oko Bernard Minier

Četlo se to dobře, ale ztrácela jsem se ve jménech a přišlo mi to občas zdlouhavé, neudržela jsem vždy pozornost

10.03.2024 3 z 5

Mé lži Mé lži Heather Gudenkauf

Kniha se četla dobře, to ano, ale chování Maggie v sedmém měsíci vymodleného těhotenství riskantní, psycho Nola, které její chování v pohodě prochází x let a nikomu nepřijde divné, atd. Nedotažené, jednoduché, nereálné. Ale celkem zábavné.

02.03.2024 3 z 5

Ohrožená Ohrožená Rachel Abbott

No byla to nuda. Posledních 50 stránek, kde se trochu něco dělo, to už nevytrhlo.

27.02.2024 3 z 5

Mrtvé od Tichého jezera Mrtvé od Tichého jezera Leslie Wolfe

Kniha napsaná čtivě, pachatel byl sice jasný zhruba v půlce knihy, ale bavilo mě to.

20.02.2024 3 z 5

Pavouk Pavouk Lars Kepler

No to bylo teda něco. Vrtulníky se používají jen aby vytáhly Joonu z dopravní zácpy, sériového vraha honí vždy samotný jeden policista, oběť utíká před vrahem vždy pryč od lidí a frekventovaných míst, např. do kostela, od kterého má sice klíč, odemkne si, ale ehm zapomene za sebou zamknout. A vrah je asi kulturista, který hravě vytáhne do výšky mužské tělo. Kde je kvalita prvních dílů série???

15.02.2024 2 z 5

Nech mě lhát Nech mě lhát Clare Mackintosh

Čtivá kniha byla, to ano, ale nesmyslná až hrůza. Prostě tohle nemohlo být reálné.

08.02.2024 2 z 5

Jsem zpět Jsem zpět Brenda Novak

Tak určitě lepší než první díl, i když konec fakt přehnaný a nelogický, ale číst se to dalo.

03.02.2024 3 z 5

Nejhorší noční můra Nejhorší noční můra Brenda Novak

Kniha mě teda hodně nudila, občas mi děj přišel neuvěřitelný a ostraha nebezpečných vězňů teda dost chatrná. Škoda, nápad by to byl dobrý.

26.01.2024 2 z 5

Bílé kosti Bílé kosti Graham Masterton

No tak tohle byla nereálná blbost. Násilí a mučení v knihách mi nijak nevadí, ale tohle už bylo za hranicí fyzických možností. A hlavní hrdinka nic nevyšetřuje, řeší nějaké osobní problémy se svým divným manželem a vraha se nijak nesnaží najít. Další knížku fakt číst nebudu.

19.01.2024 2 z 5

Vyděšená k smrti Vyděšená k smrti Rachel Amphlett

Mně se to celkem líbilo. Nebylo to nudné, pořád se něco dělo, trochu divné týrání padoucha matkou. Ale docela mě to bavilo.

13.01.2024 3 z 5

Tíživé ticho Tíživé ticho Robert Bryndza

Tak nemůžu říct, že by mě nějak uchvátila, ale čtivá byla. Bylo tam až moc neuvěřitelných náhod a načasování. Takový průměr.

07.01.2024 3 z 5

Spolčení ničemů Spolčení ničemů Maxime Chattam (p)

První dvě třetiny mě moc bavily, potom mě to začalo nudit. Překombinované, málo uvěřitelné, moc postav, že jsem se ztrácela, kdo je kdo. Ale čtivé to bylo.

31.12.2023 3 z 5

Pád do tmy Pád do tmy Wendy Dranfield

Kniha byla celkem čtivá, konec nabral na napínavosti, ale celkový dojem rozpačitý, bylo tam dost nesmyslů.

24.12.2023 3 z 5

Šifra Šifra Isabella Maldonado

Přišlo mi to hloupé, nevěrohodné, utahané, konec rychlý. Nic moc.

12.12.2023 2 z 5