simon_a simon_a komentáře u knih

Hořký měsíc Hořký měsíc Pascal Bruckner

zvrhlá, ale velmi působivá kniha. Surové vyprávění vztahu zpočátku mezi dvouma lidma. Pro někoho možná nechutné, pro druhé psychologicky myslící dílo.

Super, musím dávat plný počet!

18.10.2012 5 z 5

Zacatek se cetl spatne kvuli hodne jmen a dat. Nemam silu si to zapamatovat. Jinak ale uzasne napsana, sileny, co se delo :( knihy takoveho tipu miluju, jsou tezke, ale ctive. Foporucuju kazdopadne!

Dvanáct srdcí Dvanáct srdcí Petr Casanova

Kazdy, ale fakt kazdy se v knizce najde. Citaty, ktete jsou propojene primo do zivota vas chytne. Pro nekoho feministicky nazev, kazdopadne tomu tak neni!

28.09.2016 4 z 5

Najděte si svého marťana Najděte si svého marťana Marek Herman

Zase vyborna knizka. Mel by ji mit kazdy doma. Rada se k ni vracim. Hezky se cte, vystizna i vtipna.

28.09.2016 5 z 5

Snězte tu žábu! Snězte tu žábu! Brian Tracy

miluju knihy, které nemají kecy kolem a "mluví" výstižně. Přesně taková kniha to je. Hezky psaná, povzbudí a nakopne Vás.

28.08.2014 5 z 5

Muži, kteří nenávidí ženy Muži, kteří nenávidí ženy Stieg Larsson

Věřím, že kniha to bude zajímavá, poutavá, ale mě nijak nezaujala, bylo toho tam na mě možná moc, nevím.... Vím, že film je jiný, ale i tak bych mu také plný počet neudělila ....

18.04.2013

Bez jablka Bez jablka Miloš Říha

Knížka mě bavila, četla se sama. Je pravda, je jednoduše napsaná, hloubka není, ale pro pobavení jak rozdílně vidí běžné věci muž a žena je správnou oddychovkou. Takže kdo má rád vtip, smích a humor ze živote, vrhněte se na ni!

19.10.2017 4 z 5

Jak jsem sebrala odvahu Jak jsem sebrala odvahu Barbora Šťastná

Moc vtipna a hezky napsana kniha. Vtipne zazitky maminky dvou holcicek a jejich kazdodenich vecech kolem. Nechybi ani citaty psychologu, ktere podtrhavaji i pdychologicky myslenky autorky. Palec hore. Hezka a prijemna knizka.

14.04.2017 4 z 5

Všechny jeho touhy Všechny jeho touhy C.C. Gibbs (p)

nečetla jsme Padesát odstínů šedi, všichni říkali, že to je hrozný :) Proto jsme se začetla do této knihy a musím říct, líbila se mi a moc! :) čtivý román, kdy chladný Dominik ví, jak si s Katarinou hrát a fakt to s ní umí :)

28.08.2014 4 z 5

Zachránit! Příběh ženy, která ukrývala rodinu Anne Frankové Zachránit! Příběh ženy, která ukrývala rodinu Anne Frankové Miep Gies

Deník Anny Frankové jsem četla několikrát. Moc ráda čtu knížky s touto tématikou, proto nesměla chybět ani tato. Knížka je moc hezky napsaná. Přátelství mezi Meip a rodinou Frankových je neskutečná už jen ji vše mohlo hrozit..... Nevěřím, že by v téhle době by takovou věc bral jako samozřejmost jako dřív. Velký obdiv.

18.10.2012 5 z 5

Spolupráce začíná u vás Spolupráce začíná u vás Ken Blanchard (p)

Hezky psana kniha s pribehem. Dava jednoduche tipy jak spolupracovat v tymu i jak vychazet s podrizenym. Diky pribehu hlavniho hrdiny nam ukazuje, ze i prace ve stresu se zvladne.

13.05.2017 4 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Knizka me bavila, ale nejaky pasaze byly na me moc dliuhy. Jinak uzasne propleteny zivoty jednotlivych postav.

14.04.2017 3 z 5

Umění obchodní konverzace Umění obchodní konverzace Debra Fine

Vim, ze tato kniha neni moc dobre hodnocena, ale za me paradni! Ano, je jednoduse napsana, ale skvele. Ma vyborne tipy i hezke citaty spisovatelu. Za malo penez hodne muziky.

Medonosný marketing Medonosný marketing Vladimír Kuchař

muž, který píše stručně, výstižně a s vtipem :) Super kniha pro všechny, kteří podnikají nebo podnikat chtějí. Poznáte, jak si najít klienta, jak si ho udržet. Ukázka také ja, jak se stát expertem v oboru. Kniha má konkrétní tipy a ukázky.

15.09.2013 5 z 5

Říkej mi lži Říkej mi lži Jennifer Crusie

Musím uznat, že autorku jsem vůbec neznala, začátek knihy mě nebavil, ale asi po 70 stránkách jsem se nemohla odtrhnout, výborná zápletka, pěkný humor, zajímavé téma.....

18.04.2013 4 z 5

Blonďatá stíhačka Blonďatá stíhačka Simona Monyová (p)

Blonďatá stíhačka není tak úplně úspěšné dílo po všech úspěšných. Sex, násilí, vztahy, děti, práce .... Ale našla jsem tam opět kousky, u kterých jsem se pobavila:)

18.10.2012 4 z 5

Srdceboly Srdceboly Simona Monyová (p)

Byla to první kniha, která se mi do ruky dostala, pro mě i nejlepší z nich i když asi s nejvíc krutou realitou .... Výborně napsaná, skvělá!

Kamarádka vodka Kamarádka vodka Chelsea Handler

Tip na knihu jsem dostala od redaktorky v časopise - prý jako velice humorná kniha. OK, pokud někomu přijde humor v podobě pití vodky a randění s liliputem, dobře, ale já se za břicho nepopadám. Humor mi přišel jednoduchý. Pokus druhé Bridget Joneson, ale špatnou cestou :(

18.10.2012 1 z 5

Mnoho životů, mnoho mistrů Mnoho životů, mnoho mistrů Brian L. Weiss

Velmi zajímavá a krásně napsaná knížka. Otevírá mnoho otázek života po životě. Možná někomu může pomoc při řešení vztahů s blízkými.

18.10.2012 4 z 5