Říkej mi lži

Říkej mi lži https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/14798/bmid_rikej-mi-lzi-jj2-14798.jpg 4 33 33

Oddechový ženský román vypráví o zásadním obratu v životě spořádané manželky úspěšného podnikatele z amerického maloměsta. Hrdinka po zjištění manželovy nevěry je pevně odhodlána k rozvodu, muže už dávno nemiluje a manželství dosud udržovala jen kvůli své osmileté dceři. Při návštěvě u své advokátky navíc zjistí, že manžel plánuje únos dcery do Brazílie. Setkání s bývalým spolužákem ženu jen utvrdí v jejím záměru, než však stačí podniknout rozhodný krok, je manžel zavražděn a zároveň se zjistí defraudace v jeho firmě. Hrdinka pak prožívá i se svou dcerkou těžké období, ale zároveň se stává z poddajné a spořádané maloměstské paničky odhodlanou a samostatnou ženou.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Metafora

Tell Me Lies , 1998

coolpet.CP
27.04.2020 4 z 5

Nic jsem si od knihy neslibovala a díky tomu mě i příjemně překvapila. Určitě si od autorky přečtu i další její knihy.

Opatov
30.05.2019 4 z 5

Příjemný ženský román, částečně detektivka, asi záleží jakou náladu člověk má při čtení. Docela se mi líbilo, protože mám ráda vtipné knížky.

Termina
25.01.2019 1 z 5

Za mě béčkové čtení :)

helenkan
24.10.2017 3 z 5

Oddechová četba s detektivní zápletkou,nádechem romantiky a okořeněná sexem. Jen ke konci jsem už byla alergická na slovo milenec. Toho tam bylo až moc.

en.bee
12.12.2016

Kniha, ktera me opravdu nadchla, dobre napsana a hlavne jsem do posleni chvile nevedela, kde je vrah, za me super :)

Samira
06.12.2016 3 z 5

Ačkoli považuji autorčiny knihy za sázku na jistotu, musím připustit, že tento její kousek je oproti ostatním výrazně slabší. Čte se výborně, i když na počátku se delší čas rozjíždí. Obsahuje barevné postavy a vcelku zajímavou detektivní zápletku. Ale taky pořádně ztřeštěnou hlavní hrdinku, místy až nepochopitelně, sex na nepravých místech a o nějakých psychologických dopadech činů, či událostí, tak o tom nemůže být ani řeč.
Jak říkám četla se jako oddechovka dobře, ale zdála se mi nedotažená a místy za vlasy přitažená. Ale takhle na léto, když chcete nechat mozek opravdu odpočinout, proč ne.

cukrovka
01.02.2016 4 z 5

Začátek knihy moc nenadchnul, ale pak se to rozjelo a já se nemohla odtrhnout. Výborná detektivní zápletka.

Dataline
06.02.2014

Autorku jsem četla prvně, prvníh asi 50 stran mě opravdu nebavilo, nakonec docela humorně napsáno, ale kdyby mě nezajímalo, kdo je vrah, nedočetla bych.

simon_a
18.04.2013 4 z 5

Musím uznat, že autorku jsem vůbec neznala, začátek knihy mě nebavil, ale asi po 70 stránkách jsem se nemohla odtrhnout, výborná zápletka, pěkný humor, zajímavé téma.....

kika 13
14.11.2012 3 z 5

Zajímavé téma.Pěkně psané.

Carrissa
10.03.2012 5 z 5

Další ze skvělých Crusiiných knih. Detektivní zápletka, skvělé dialogy, techtle i mechtle:)

nevěra

Jennifer Crusie