Říkej mi lži přehled

Říkej mi lži https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/14798/bmid_rikej-mi-lzi-jj2-14798.jpg 4 33 33

Oddechový ženský román vypráví o zásadním obratu v životě spořádané manželky úspěšného podnikatele z amerického maloměsta. Hrdinka po zjištění manželovy nevěry je pevně odhodlána k rozvodu, muže už dávno nemiluje a manželství dosud udržovala jen kvůli své osmileté dceři. Při návštěvě u své advokátky navíc zjistí, že manžel plánuje únos dcery do Brazílie. Setkání s bývalým spolužákem ženu jen utvrdí v jejím záměru, než však stačí podniknout rozhodný krok, je manžel zavražděn a zároveň se zjistí defraudace v jeho firmě. Hrdinka pak prožívá i se svou dcerkou těžké období, ale zároveň se stává z poddajné a spořádané maloměstské paničky odhodlanou a samostatnou ženou.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Metafora

Tell Me Lies , 1998

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Říkej mi lži. Přihlašte se a napište ho.

coolpet.CP
27.04.2020 4 z 5

Nic jsem si od knihy neslibovala a díky tomu mě i příjemně překvapila. Určitě si od autorky přečtu i další její knihy.

Opatov
30.05.2019 4 z 5

Příjemný ženský román, částečně detektivka, asi záleží jakou náladu člověk má při čtení. Docela se mi líbilo, protože mám ráda vtipné knížky.

Termina
25.01.2019 1 z 5

Za mě béčkové čtení :)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Říkej mi lži v seznamech

nevěra

Jennifer Crusie