selenator selenator komentáře u knih

Girl Online Girl Online Zoe Sugg

Knihu jsem si koupila hned, jak se objevila u nás v obchodech. Na Zoe koukám na Youtube a na knihu jsem se hrozně moc těšila. Kniha se četla snadno a rychle. Myslím si, že kniha nabyla nějak těžká na překládání.
Kniha rychle utíkala a ke konci se stal velký zvrat, kdy jsem musela knihu dočíst do poslední stránky. Tohle jsem opravdu nečekala, myslela jsem si, že to bude klasický love story a ono ne. Opravdu mě to překvapilo!
Doufám, že Zoe napíše pokračování.

07.03.2015

Čtyřka: Divergentní povídky Čtyřka: Divergentní povídky Veronica Roth

Skvělá kniha!
Už když jsem ji otevřela, věřila jsem, že mě nezklame. Trilogie Divergence se mi moc líbila. Když jsem dočetla celou sérii, autorka vydala novelu Four, velmi mě překvapilo, jak rychle se k nám dostal český překlad.
Díky knize si fanoušci rozšíří obzor ohledně světa Divergence. Každou stránku jsem hltala a doufala, že kniha brzy neskončí, protože jediné mínus pro mě byl počet stránek, rozhodně bych uvítala další příběhy.
Skvělá kniha, rozhodně se k ní vrátím :)

25.11.2014 5 z 5

S láskou, Rosie S láskou, Rosie Cecelia Ahern

Naprosto skvělá kniha! Měla jsem jí hrozně rychle přečtenou a hezky mi doplnila film. Po přečtení jsem si uvědomila spousty věcí... Třeba to, jak život hrozně rychle utíká, a že všechna naše rozhodnutí nemusí být správná. Hlavní hrdinka je hrozně fajn, zábavná a bystrá. Líbí se mi tento příběh, kniha je hodně o kamarádství, lásce a rodině :)

01.04.2015

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Krásná kniha plná originálních citátů. Nádherný příběh. Nevím co dodat...prostě srdcovka!
Okay?
Okay.

01.10.2014 5 z 5

Ten, kdo stojí v koutě Ten, kdo stojí v koutě Stephen Chbosky

Knížku jsem si přečetla po zhlédnutí filmu. Líbí se mi, že je psaná jako deník. Hned jsem se vcítila do hlavního hrdiny Charlieho a četla jeho první dny na střední a to jak se seznámil se Sam a Patricem...Kniha ve mě vyvolávala velmi zajímavé pocity. Je velmi čtivá a moc mě baví. Jediná záhada, nad kterou se musíte zamyslet je příběh tety Helen, který je tak nejasně napsaný a není ani vysvětlený...
Moc mám tuto knížku ráda a určitě mohu jen doporučit :)

01.10.2014 5 z 5

Divergencia Divergencia Veronica Roth

Jako první jsem viděla film a hned jak jsem přijela domů jsem si na albatrosmedia objednala tuto knihu, jelikož jsem ji měla asi za 250Kč od Cinestar clubu, nelituji, že jsem si jí koupila!
Ano musím uznat, že hlavní hrdinka, které je šestnáct, myslí jako 25 letá..Ale, příběh mě uchvátil, líbí se mi to rozdělení do frakcí, zápletka...Je to ten druh knihy, od které se neodtrhnete, moc se mi líbil první díl, to ale nemohu říci u ostatních dílů :/ Já bych nechala Divergenci samotnou, a ostatní at si domyslíme..

13.10.2014

Spadla klec Spadla klec Sara Shepard

Naprosto krásné zakončení série!

04.08.2015 5 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Krásné pohádkové čtení. Knížku jsem měla přečtenou za den a hned jsem se vrhla na další díl. Sice myšlenka je podobná jako třeba Hunger Games ale to nevadí. Knížka je hrozně poutavá, že jsem se nemohla zastavit, abych o něco nepřišla... Už dlouhou dobu se mi nestalo to, že bych knížku měla takhle rychle přečtenou!

05.07.2015 5 z 5

Na mou duši Na mou duši Sara Shepard

Skvělá série, těším se na další díl. Líbí se mi, jak je každá kapitola napínavá a děje se v ní hodně věcí.

27.01.2015 4 z 5

S láskou Rosie S láskou Rosie Cecelia Ahern

Úžasná kniha!!
Měla jsem ji hrozně rychle přečtenou. Uvědomila jsem si, jak rychle utíká čas a jak některá rozhodnutí dokáží změnit život. Líbil se mi způsob psaní. Film je také super!

11.03.2015 5 z 5

Zůstaň se mnou Zůstaň se mnou Gayle Forman

Knihu jsem si koupila, protože jsem viděla ukázku na film a upoutala mě filmová obálka.
Knihu jsem četla docela dlouho, jelikož jsem neměla moc času na čtení. Bylo fajn, že kniha byla napsaná jako co se děje ted a je to doplněno vyprávěním z jejího života. Obdivuji hlavní postavu, která se má rozhodnout, zda zůstane, nebo odejde. Čelí velmi těžkému rozhodnutí. Konec je opravdu tak blbě useknutý a velmi otevřený. Někdy mi i ta slza ukápla...

+ časové rozdělení, pěkná obálka
- menší počet stran, příběh mě nějak extra nepohltil

08.11.2014 3 z 5

Fangirl Fangirl Rainbow Rowell

Kniha se ni moc líbila!

08.03.2016 5 z 5

S láskou, Rosie S láskou, Rosie Cecelia Ahern

01.04.2015

Hledání Aljašky Hledání Aljašky John Green

Čekala jsem od této knihy více.
Ale knížka se dobře četla, děj byl promyšlený a John ji doplnil krásnými citáty.
Hvězdy ale vedou :)

27.01.2015 4 z 5