Sanny_happ Sanny_happ komentáře u knih

Včerejší noci Včerejší noci Mhairi McFarlane

Nádherný příběh, který vás naprosto pohltí. Kniha je plná překvapení a chytne za srdce hned po první kapitole ️

15.09.2022 5 z 5

Poslední slib Poslední slib Kathryn Hughes

Knihy od autorky naprosto miluju. Určitě stojí za přečtení :))

Propast Propast Jozef Karika

Od autora jsem četla téměř všechny knihy, tato je za mě bohužel nejslabší. Skoro celý děj se odehrává na jednou místě, pořád dokola se opakující myšlenky... bohužel kniha moc čtivá nebyla..

29.08.2022 1 z 5

Velké zklamání. Čekala jsem zábavnou knihu a tu jsem nedostala, moc zábavná mi nepřišla. V knize se vyskytovala občas i sprostší slova a to mi vadilo.

29.08.2022 1 z 5

Elita Elita Kiera Cass

Nádherné oddechové čtení, do kterého se zamilujete :))

Matčina hra Matčina hra Sandie Jones

Skvělý thriller, určitě si přečtu další knihy od autorky. Napínavé až do konce. Plus vyústění příběhu bylo za mě super :)

Ztracena v bílém šumu Ztracena v bílém šumu Javier Castillo

Kniha se mi líbila. I když jsem od ní čekala trošku něco jiného. První polovina knihy mě bavila víc, pak se mi děj vlekl.

29.08.2022 4 z 5

Toxická láska Toxická láska Saskia Noort

Velice zajímavé téma. Kniha si určitě zaslouží více pozornosti než se jí dostává. Doporučuji!

Zápisník jedné lásky Zápisník jedné lásky Nicholas Sparks

Nádherný příběh, ale film se mi líbil více než kniha.

29.08.2022 5 z 5

Terapie Terapie B. A. Paris (p)

Od knihy jsem čekala více. Bohužel jsem zklamaná, na mě se děj příliš vlekl..

29.08.2022 3 z 5

Vojvoda z Montgomery Vojvoda z Montgomery Evie Dunmore

Kniha mě moc bavila, zajímavé téma, sympatické postavy a nádherná obálka :)

Cesta za štěstím Cesta za štěstím Jenn Bennett

Na knihy od autorky se už dlouhou dobu chystám a konečně jsem si jednu přečetla!
Jelikož je to moje první kniha nemám proto srovnání s ostatními
Rozhodně na první pohled můžu říct, že všechny obálky jsou úplně top a neskutečně lákají k přečtení
Moc se mi líbilo prostředí, ve kterém se příběh odehrával. Rodinné knihkupectví, láska, přátelství, ale i rodinné trable to vše v sobě příběh ukrývá. A jako bonus i foceni cedulí a kování, což je hodně originální a zajímavý nápad

Knížka byla čtivá, přečetla jsem ji během pár dní. Ale zároveň musím říct, že mi vadili (na mě) až moc dlouhé kapitoly Já bych je určitě zkrátila…

Vztah hlavních postav byl více ojedinělý v tom, že se znaly z dětství a nyní se opět znovu setkávají Lucky byl typický bad boy, který se za tu dobu, co ho Josie neviděla dost změnil. Jeho postava mi dost sedla a oblíbila jsem si ho. O Josie to bohužel říct nemůžu

Kniha mě celkově bavila, ale přesto mám pocit, že jsem od ní očekávala trochu něco jiného. Za mě je to skvělá oddychovka někam v létě na dovolenou

Knihu celkově hodnotim 3,75⭐️
Za poskytnutí e-knihy k recenzi zároveň děkuji @humbook. #humbookblogeri #spoluprace

14.05.2022 4 z 5

Metačlověk: Osvoboďte svůj nekonečný potenciál Metačlověk: Osvoboďte svůj nekonečný potenciál Deepak Chopra

Jako první určitě musím zmínit, že metalidství je popsáno opravdu hodně dopodrobna, proto doporučuji si knihu určitě dávkovat a pak o přečtené části přemýšlet. V knize je opravdu hodně výzkumu, fakt z historie a spousta různých informací. Vše je zde vysvětlováno opravdu do podrobna. Což v tomto případě bylo možná trošku na škodu, jelikož udržet pozornost a navíc si z knihy něco odnést bylo častokrát docela těžké
Co je ale za mě ohromné plus (oproti jiným seberozvojovým knihám) je určitě fakt, že kniha je velice praktická. Najdete zde dotazník, který si můžete udělat a ověřit si jak na tom s metalidstvim jste vy. Na konci knihy je pak také 31 denní plán, který vás má přiblížit více k metalidství. Na každý den máte nějaký úkol a následně je v knize dostatek prostoru pro vaše poznámky. Což je určitě super! Protože o něčem číst a něco dělat jsou přece jen dvě různé věci a věřím, že toto každého nastartuje, pokud tomu bude mít otevřenou mysl a potřebné odhodlání. Určitě si z této knihy něco odnesete, takže svůj účel za mě splnila

06.05.2022 4 z 5

Být s tebou Být s tebou Antonie Nováková

Škoda, že knížka nebyla delší, já bych to určitě uvítala. Hlavní postava Vaja mi moc nesedla, ale za to Maddena jsem si zamilovala :) v knize je spoustu silných temat, jen bych byla raději kdyby byli ještě více rozebrané :) Jinak doufám, že si jednou přečtu i druhý díl

02.04.2022 3 z 5

Balíček Balíček Sebastian Fitzek

Moje druhá kniha od autora. Příběh opět zajímavý, čtivý, ale na mě tam bylo až moc paranoidních myšlenek. V hlavní hrdince jsem se občas ztrácela, nebylo vůbec snadné poznat, co je realita a co její paranoia. I když možná právě toto byl hlavní autorův záměr :) Konec skvělý, nečekaný, plný zvratů.

02.02.2022 4 z 5

Pacient Pacient Sebastian Fitzek

Skvělý psychothriller, kterému nic nechybí! Skvělá kniha :)

02.02.2022 5 z 5

Pýcha a předsudek Pýcha a předsudek Jane Austen

Krásná kniha. Po přečtení chápu, proč se všem tak líbí už po staletí. Nádherný příběh, který mi utkvěl v paměti.

10.01.2022 4 z 5

Andílek Andílek Lucinda Berry

Skvělá kniha, která vtáhne do děje, hned po pár stránkách. Celý příběh byl děsivý, pořádně psycho a když jsem knížku dočetla, tak jsem se večer bála usnout, pořád jsem to měla v hlavě. Jediné, co mi vadilo byl konec. Ten byl za mě moc rychlý a právě to, co mě nejvíce zajímalo jsem se díky konci nedozvěděla..Proto o jednu hvězdičku méně, ale jinak - skvělá kniha!

10.01.2022 4 z 5

Andílek Andílek Lucinda Berry

Knížka mě vážně moc bavila, měla to správné napětí a příběh skvěle eskaloval. Ale co mě zklamalo je konec.. byla bych raději kdyby kniha byla o pár stran delší.. konec mi přišel příliš rychlý.

02.01.2022 4 z 5

Nejšťastnější muž na Zemi Nejšťastnější muž na Zemi Eddie Jaku (p)

Neuvěřitelná kniha, ke které se budu ještě dlouho vracet.. Určitě by si ji měl přečíst každý :)

16.11.2021 5 z 5