Sančez Sančez komentáře u knih

Hana Hana Alena Mornštajnová

Ani nevím co napsat. Po přečtení ve mně rezonuje tolik emocí a smutku. Na Hanu nezapomenu nikdy. Jedno vím jistě lidstvo se nepoučí nikdy. Bylo mi ctí tuhle knihu číst.

21.05.2023 5 z 5

Les v domě Les v domě Alena Mornštajnová

Panebože tohle mne emočně rozsekalo na malé kousky. Přečteno za jedno odpoledne. Děkuji paní Mornštajnová píšete famózně.
Milá Cácoro věřím a doufám, že můžeš být šťastná jinak by tenhle svět stál za pendrek.

15.05.2023 5 z 5

Na druhý pokus Na druhý pokus T. L. Swan

To jako vážně? Žena se třema dětma v erotické knize? Můj bože to bylo tak fantastické, že nemám slov. Procházím těžkým obdobím a tahle kniha mne naprosto odtrhla od reality a já se aspoň na chvíli bavila. Něco tak famózního jsem dlouho nečetla. Za mne 10 hvězdiček. A že je to slaďárna? No a co reality mám plné zuby a hlavně skutečných chlapů mám po krk.

22.09.2022 5 z 5

Listopád Listopád Alena Mornštajnová

Dočetla jsem a nemám slov. V poslední době jsem sledovala rozhovory s Ninou Špitálnikovou a tady ten příběh mi silně připomněl jak žijí lidé v Severní Korei a je mi z toho smutno a úzko. Jsem šťastná že žijeme jak žijeme. A lidem kteří tady píšou že to je sci-fi a překombinovaná slátanina bych doporučila aby si zjistily něco o tom jak se žije v dnešní době lidem v zemích kde vládne komunismus.
Paní Mornštajnová to napsala skvěle bez příkras a syrově.

28.03.2024 5 z 5

Království z kostí Království z kostí Barry Hutchison

Perfektní kniha, která za mne měla vše co jsem chtěla a očekávala.
Už se těším na další díl.

10.01.2023 5 z 5

Stvůra Stvůra Kristýna Trpková

Česká detektivka? Nikdy. Po tomhle chci další díl. Žádné hluché místa, perfektně vystavěný příběh.
Nu což člověk může změnit názor.

19.04.2023 4 z 5

Bez zábran Bez zábran T. L. Swan

Můj bože nevím čím si tahle spisovatelka prošla, nebo kde se to v ní bere, ale prosím ať neztratí tuhle fantastickou vášeň pro psaní. Je to jako smršť emocí, které nejde odložit. Chtěla jsem si tuhle poslední knihu s Eliotem a Kate dávkovat, ale to nebylo dost dobře možné. A teď čekání snad doufám na posledního Milese. Protože tohle je víc než erotika tohle je příběh.

24.09.2022 5 z 5

Vražedné pohádky Vražedné pohádky Andreas Gruber

Prostě skvostné a ten konec byl nečekaný a šokující. Spisovatel drží laťku hodně vysoko. Přečteno během jednoho dne nešlo se odtrhnout.

18.05.2022 5 z 5

Nečekané přiznání Nečekané přiznání Lisa Regan

Bylo to napínavé až nervydrásající. Konec byl taky super. Jednu hvězdu strhávám za to setkání s vrahem, to mne rozlítilo. Ale jinak Lisa patří k mým oblíbeným autorkám :))

01.12.2022 4 z 5

Jednou za život Jednou za život T. L. Swan

Tak tohle bylo dechberoucí, jiskrné, vášnivé, vtipné, trýznivé, smutné, prostě všechny druhy emocí. Pro mne nadpozemsky božsky napsáno. Užila jsem si každou stránku. BOŽÍ.

21.09.2022 5 z 5

Smrt přichází na prohlídku Smrt přichází na prohlídku Anders de la Motte

Pohodové počteníčko nemám co víc dodat snad jen, že de la Motte prostě umí a spojení s Nilssonem to ještě prohloubilo čtenářský zážitek.

18.07.2022 5 z 5

Temné hodiny Temné hodiny Michael Connelly

Michael Connelly je zárukou skvělé detektivky jak na papíře tak na obrazovce. Pro mne je tento autor TOP ze všech, jeho díla obsahují vše co dobrá detektivka má mít -naprosto skvěle propracovaný obsah,dynamické napětí,brilantní postavy a úchvatné konce. Ještě se nestalo aby mne nějaká jeho kniha zklamala. Jediné mínus vidīm v čekánī na další novou knihu, v tomto případě to bude další dīl s René a Harrym nazvaná Pouštnī hvězda. Doufám že nebudu čekat dlouho. Connellymu bych dala deset hvězdiček.

29.06.2022 5 z 5

Dopisy ztraceným Dopisy ztraceným Brigid Kemmerer

Tak tuhle knihu bych dala jako povinnou četbu na základce. Tohle bylo tak skvělý. V poslední době čtu tenhle žánr ač nejsem cílovka věkově a říkám si jaká škoda že dnešní mládež a děcka všeobecně nečtou jen tupě zírají do mobilu . To je tak smutný protože tolik nádherných knih které mají v sobě tolik co říct a mnohým by určitě pomohla víc než kdejaký rádoby terapeut. Tuhle knihu jsem nikde neviděla. Poradila mi jí prodavačka v Dobrovským a jsem za to moc ráda. Tolik emocí, tolik životních pouček prostě skvělý a vřele doporučuji všem.

31.12.2023 5 z 5

Smrt číhá na jarmarku Smrt číhá na jarmarku Anders de la Motte

Druhý díl byl ještě lepší. Tahle dvojice spisovatelů prostě válí. Skvělá detektivka a doufám že budou další díly. Moc jsem si to užila.

28.08.2023 5 z 5

Malý život Malý život Hanya Yanagihara

Poprvé nevím co napsat a poprvé jsem u knihy tak brečela, že jsem nemohla přestat. Tahle kniha mne vzala za srdce i duši. Chtěla bych vzít toho malého osmiletého chlapce Juda do náručí, zamotat ho do hebké deky a vzít do bezpečí.
Tenhle příběh byl dechberoucí a bolestný, ale byly zde i okamžiky štěstí- prostě MALÝ ŽIVOT.
Tenhle příběh budu mít navždy v srdci a hlavě.
Navždy budete se mnou Jude, Willeme, Malcolme, Džejbí, Harolde, Julie, Andy.
Kniha navždy zůstane se mnou a je to jediná kniha, kterou bych si vzala kamkoliv.

30.06.2023 5 z 5

Srdcem proti zdi Srdcem proti zdi Mariana Zapata

Krásná, láskyplná pomalu se táhnoucí romance. Bylo to jako, když táhnete ze sklenice zlatavě sladký med do pusy.

08.11.2022 5 z 5

Dcera popela Dcera popela Ilaria Tuti

Ilaria Tuti píše celým svým srdcem i duší dává do toho všechno. Tohle není klasická detektivka ani thriller tohle je o lidskosti a jak dojde k tomu, že člověk člověku dělá takové zvěrstva. A hlavně je to ženách které zažily příkoří,násílí a beznaděj, ale nakonec povstali z té hrůzy, a staly se silnější ,ale nikdy na prožité zlo nezapomněly. Byla jen prach, ale z utrpení se stal oheň. Díky němu vzplanula, a znovu se zrodila z popela svého předchozího života komisařka Teresa Battagliová. Tenhle příběh bude ještě dlouho rezonovat v mém srdci. Děkuji Ilario.

23.06.2022 5 z 5

Najdi mě Najdi mě Anne Frasier (p)

Dost dobré počteníčko. Doporučuji všem co milují thrillery a ustojí i pár věcí přitažených za vlasy. Přběh byl poutavý a plný napětí a zvratů.

17.06.2022 4 z 5

Zatmění Zatmění Jo Nesbø

Nesbo je prostě genius. Přiznám se, že jsem chtěla dát nízké hodnocení díky té kombinaci co tam psal v poslední čtvrtině knihy. Dokonce jsem chtěla knihu odložit. Ještě, že jsem to neudělala, protože ten zvrat před koncem, jako WAU WAU WAU spadla mi čelist. Klobouk dolů tohle jsem nečekala a knihu to vystřelilo na pět z pěti. Akorát to bylo teda dost nechutný a to snesu hodně. Ale vážení čtěte.

21.03.2024 5 z 5

Sagittarius Sagittarius Václav Křivanec

No teda tohle bylo skvělé. Bombastická česká detektivka, když jsem ji četla tak to bylo jako bych se dívala na film. Děkuji moooooc Danago (kterou sleduji na yutube) za tip. A hned si pořídím předešlou knihu autora. Oba vyšetřovatelé byli sympaťáci. Vřele doporučuji. Za mne nejlepší česká kniha tohoto roku.

22.11.2023 5 z 5