Safrika Safrika komentáře u knih

Neviditelné kořeny Neviditelné kořeny Hynek Čapka

No tak nez jsem se zacetla, tak to trosku trvalo, ale pak jsem se chytla a uz jsem jela na vlne. Libilo se mi ve finale moc.

24.11.2023 5 z 5

V šedých tónech V šedých tónech Ruta Sepetys

Precteno behem dvou veceru, rychlovka. Vubec jsem nemela povedomi, ze k necemu takovemu doslo :(, silene a velmi realne :(. Nikdy to nepochopim.

31.08.2023 5 z 5

Kavárna v Kodani Kavárna v Kodani Julie Caplin

Precteni za dva vecery. Ach… na tohle nebudu nikdy stara… po chmurnych knihach jsem tohle potrebovala, tesim se na dalsi dily.

10.01.2023 4 z 5

U severní zdi U severní zdi Petra Klabouchová

Toto byla kniha, u ktere jsem jiz na zacatku vedela, ze ji dam 5*. Od zacatku do konce skvela, necetla se tedy uplne lehce (rezim), ale asi nemam co vytknout. Dekuji za takove knihy, ktere dokazou velmi ctive popsat nelehkou dobu.

24.03.2024 5 z 5

Prokletý kraj Prokletý kraj Michaela Klevisová

Cetlo se moc dobre, pribeh me bavil,jen jsem cekala trosku vice :). Urcite si od autorky jeste neco prectu.

16.10.2022 4 z 5

Žítkovské bohyně Žítkovské bohyně Kateřina Tučková

Kniha byla zajimava, libila se mi, pribeh ctivy, jen to nebyla uplne ta pecka, kterou jsem ocekavala.

20.10.2023 3 z 5

Osudné svědectví Osudné svědectví Robert Bryndza

Skvele, fakt dobre napsane. Bavilo me to od zacatku do konce, takze rychlovka, uzila jsem si to. Tesim se na 8cku :).

14.09.2023 5 z 5

Sůl moře Sůl moře Ruta Sepetys

Skvele! Tohle se mi vazne moc libilo, cetlo se luxusne, jen moc smutne, nepredstavitelne. Tesim se na dalsi knihy od autorky.

10.09.2023 5 z 5

Propast smrti Propast smrti Robert Bryndza

Paradne se cetlo od zacatku, rychlovka, tesne pred koncem jsem poznala vraha :). Fajne, Bryndza to umi :), tak hura do dalsich.

19.07.2023 4 z 5

Šikmý kostel 2 Šikmý kostel 2 Karin Lednická

Kniha se mi libila vice nez prvni dil :), cetla se mi dobre a tesim se po posledni strance na dalsi dil!

18.11.2022 4 z 5

Kroniky prachu Kroniky prachu Lin Rina

Ach... to se mi libilo :), cca od strany 300 a dale jsem se usmivala. Cetla se mi velmi dobre,takze pokud si chcete oddechnout,vypnout a ponorit se do drivejsi doby, kde byly zeny i znacne znevyhodneny, tak hura do toho.

07.02.2021 5 z 5

Heřmánkové údolí Heřmánkové údolí Hana Marie Körnerová (p)

Kniha se mi libila,cetla se paradne,klobouk dolu pred osudem.

05.02.2020 4 z 5

Zahrada Zahrada Petra Dvořáková

Precteno vlastne za vecer, zajimave tema. Kazdopadne k zamysleni, jak bych se asi zachovala ja, kdyby se jednalo o mou dceru a tyto domnenky mimo jine, jak se da nekomu takhle rychle znicit zivot, silene.

19.12.2023 4 z 5

To co se odehralo a o cem se celou dobu mlcelo je silene :(, opet a zase se situace opakovala a zase temer nikdo nebyl potrestan, odporne, smutne.

05.11.2023 3 z 5

Vrány Vrány Petra Dvořáková

Moc dobra kniha! Moc se mi libila, prectena behem chvilky. Autorka jen proste dobra :).

17.03.2023 4 z 5

Mlha nad Shadow Sands Mlha nad Shadow Sands Robert Bryndza

Fajne cteni,melo to spad a bylo to pro me zajimave. Tesim se na dalsi dily, tak jako u Eriky.

22.04.2021 4 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Dekuji.

21.05.2019 5 z 5

Říkali mi Leni Říkali mi Leni Zdeňka Bezděková

Cetla jsem jeste na zakladni skole a hrozne se mi libilo. Budu cist nejspise v blizke dobe znovu, mam v knihovne z antikvariatu :).

08.09.2023 5 z 5

Půlnoční knihovna Půlnoční knihovna Matt Haig

Zajimave :), velmi zajimave. Nebudu nejspise prvni ani posledni, kdo by si neco takoveho chtel vyzkouset :), ale kazdopadne zijeme ted a tady, tak zijme naplno, vse je presne o uhlu pohledu. Dekuji!

22.07.2023 4 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Parada! Moc se mi libilo, uzila jsem si to. Sem tam pasaze pritazene za vlasy (moc snadny novy vztah), ale jinak super.

25.01.2023 4 z 5