Sádina Sádina komentáře u knih

London Road London Road Samantha Young

Paráda jako u Dublin Street... Skvělá charakteristika postav, vykreslení rodinného zázemí, přátel a lásky... Již se těším na Jamaica Lane s Natem a Olivií :)

04.11.2014 5 z 5

Ztracená naděje Ztracená naděje Colleen Hoover

Tak to byla tedy jízda...Za včerejší podvečer přečteno a věřím, že se k této sérii ještě vrátím... Ty dopisy, co Holder psal pro jeho zesnulou sestru, uff.. Čtení z jeho perspektivy mě bavilo snad ještě víc :))

„Do hajzlu se všema poprvý, Sky. Pro mě je důležitý jen to, že s tebou je to navždycky.“ :))

26.09.2014 5 z 5

Easy? Easy? Tammara Webber

Za mě palec nahoru :). Sice je to trochu opakované téma bad boy, znásilnění, atd.. Ale to, že Landon je Lucas, by mě nenapadlo :D. Určitě si knihu ještě někdy v budoucnu přečtu :).

06.07.2014 4 z 5

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

Dobré to bylo, začátek mě trošku nudil, ale postupem času a s tím jak plynul děj jsem se do knihy začetla :) Patří mezi ty, které si opět přečtu. Sice mi nepřišla tak vtipná jak ostatním, tak některé pasáže mi úsměv na tváři vytvořily :).

17.05.2014 4 z 5

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

Tý jo! Za mě teda palec nahoru... Citlivé téma, emoce, napětí, nenávist, erotika... Do role hlavní hrdinky Hope/Sky jsem se vcítila okamžitě. Některá zjištění pro mě yla šokující a hnala mě knihu dočíst ještě rychleji :) Těším se na Ztracenou naději z pohledu Holdera :P

30.04.2014 5 z 5

Božský cizinec Božský cizinec Christina Lauren

Bavilo mě to :) .. Propojení postav z Božského bastarda mě potěšilo no a Max byl neskutečný, samozřejmě :D .. Předvídatelný konec mi nevadil... Pro mě jedna z nejlepších knih s erotickou tématikou ;)

23.03.2014 5 z 5

Nezkrotná Nezkrotná Sylvia Day

Oslovení Anděli, mě už trošičku unavuje, ale budiž :). Třetí díl nepostrádal napětí, erotiku, lásku, touhu a zvraty - motiv vraždy. Doufám, že čtvrtý díl to pěkně celé uzavře v podobě svatby před rodiči a přáteli :).

02.03.2014 4 z 5

Oběť Oběť Andrea R. Cremer

Výborné zakončení série Smečka, jen ten konec, no nebyl ani špatný ani příliš šťastný, no :)

20.02.2014 3 z 5

Vzpoura Vzpoura Andrea R. Cremer

Druhý díl mě uchvátil víc :) .. Akce, napětí, zvraty ... Doporučuji všem příznivcům vlků a fantasy :P

20.02.2014 3 z 5

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

Nebylo to nejslabší, ale...

19.02.2014 3 z 5

Padesát odstínů svobody Padesát odstínů svobody E. L. James (p)

Nuda! Musela jsem se dokopat k tomu abych třetí díl trilogie vůbec dočetla :/

19.02.2014 2 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Vzhledem k tomu, že to byla první kniha, ve které jsem se setkala s erotikou tak jsem byla z prvního dílu trilogie nadšená. Ale bohužel, po měsících, kdy jsem měla možnost přečíst si i jiné knihy s touto tematikou patří tato k průměrným. Každopádně Grey pro mě bude vždy jen jeden :).

19.02.2014 3 z 5

Dublin Street Dublin Street Samantha Young

Hlavní hrdinka nepracuje pro neodolatelného a nechutně bohatého hlavního hrdinu... Erotika vyvrcholila až po 150. stránce - HURÁ :D! Joss mi občas nešla při chuti, ale ten Braden :)! Vtipné, romantické, dramatické... Za mě palec nahoru :)

19.02.2014 5 z 5

Romeo, Julie a tma Romeo, Julie a tma Jan Otčenášek

Knížka, kterou jsem si vybrala do seznamu maturitní četby a které nelituji, že jsem ji tam zařadila. Velmi emotivní příběh, nad kterým jsem se po dočtení pozastavila.

Obnažená Obnažená Sylvia Day

Lepší varianta 50 odstínů... Až na to, že Eva mi je sympatičtější. Gideon, mladý, pohledný milionář. No uvidíme, těším se na další díly a směle doufám, že se děj bude vyvíjet :)

Jana Eyrová Jana Eyrová Charlotte Brontë

Jedním slovem výborný román :)

O myších a lidech O myších a lidech John Steinbeck

Jedna z nejlepších knížek v maturitním seznamu četby, co jsem četla. Skvěle vykreslené postavy i krajina. Knihu si ráda přečtu znovu :).

Pýcha a předsudek Pýcha a předsudek Jane Austen

Není rok, kdy si ji nepřečtu :)

Smečka Smečka Andrea R. Cremer

Fantasy odreagovačka, milostný trojúhelník.

17.02.2014 3 z 5

Na Větrné hůrce Na Větrné hůrce Emily Brontë

Třikrát jsem nebyla schopná se překousat přes začátek a jsem ráda, že jsem se k tomu nakonec dokopadala, protože poté jsem knihu přečetla jedním dechem. Dokonalé vykreslení postav i krajiny. Skvělý psychologický román, vřele doporučuji :).