rockverun rockverun komentáře u knih

Těžká noc Těžká noc Lenka Lanczová

Trochu slabší ''lanczovka''. Erika byla celkem v pohodě, ale její tchýně mě neuvěřitelně vytáčela.. Maxovo rozhodnutí na konci mi přišlo také zvláštní. Myslím, že se kniha úplně nepovedla, ale číst se dala.

30.11.2019 3 z 5

Sleduj mě Sleduj mě A. V. Geiger

Kniha je rozhodně určena pro mladší čtenářky. Nebyla špatná, ale pokračování bych už číst nemusela. Přesto musím říct, že konec byl opravdu neočekávaný.

14.10.2019 3 z 5

Na obtíž Na obtíž Colleen Hoover

Za mě také nejslabší kniha od Colleen. Nemyslím, že je úplně špatná, ale oproti všem ostatním je opravdu nejslabší.

21.09.2019 2 z 5

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

Myslím, že Will tady opravdu hodně chyběl, ale kniha je skvěle napsaná. Rozhodně stojí za to si jí přečíst:-)

07.02.2017 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Kniha opravdu stojí za přečtení, což se nedá říct o shlédnutí filmu. Takže za mě kniha super. !

07.02.2017 5 z 5

Topím se v tobě Topím se v tobě Jasinda Wilder

Kniha je opravdu jiná.. Určitě stojí za přečtení. Příběhu jsem uvěřila. Jako by autorka něco podobného zažila sama. Jak detailně popisuje fáze smutku a Nelliny pocity. Ta díra v srdci a prázdno v hlavě. Jako by viděla do její hlavy.. Nemyslím, že je to čistě smyšlený příběh.

09.11.2015 4 z 5

Proměna Mary Dyerové Proměna Mary Dyerové Michelle Hodkin

Konec byl dost drsný. Myslím, že nápad dobrý, zpracování dobré, ale pak už to bylo překombinované. Najednou všichni mají nějaké schopnosti, pak genetika.. ? Pravda je, že některé věci jsem opravdu nepochopila a mohly být dovysvětlené, jak píší i jiní čtenáři ( např. Judovy ruce). Ale za přečtení kniha 100% stojí. Je to opravdu něco jiného.

04.06.2015 4 z 5

Prozření Mary Dyerové Prozření Mary Dyerové Michelle Hodkin

Hodně zvláštní kniha. Když jsem jí dočetla, tak jsem vlastně ani nedokázala říct jestli se mi líbila.. Ale moc mě zajímalo jak to bude pokračovat. Úplně nechápu přirovnávání ke Stmívání, ale toho už se asi nezbavíme. Se Stmíváním každopádně nemá nic společného. Za přečtení stojí.

04.06.2015 4 z 5

Jako kus masa! Jako kus masa! Josef Strauss

Masakr knížka..

19.01.2015 5 z 5

Život na ostro Život na ostro Lenka Lanczová

Nemyslím, že by to byl jeden z nejlepších příběhů, ale šlo to..

19.01.2015 4 z 5

Remy Remy Katy Evans

Pecka..

19.01.2015 5 z 5

Šance Šance Katy Evans

Nejvíc !

04.09.2014 5 z 5

Křídla Křídla Aprilynne Pike

Kniha mě zaujala nejdříve tím, že na obálce je "doporučení" S. Meyerové. Příběh o vílách je asi mezi všemi upířími vyjímečný. Četlo se mi to celkem hezky až na pár věcí, které mi trochu kazily celkový dojem. Pak jsem se ale začetla a už to šlo samo. Konec prvního dílu mě dost překvapil :-) V dobrém. Najednou taková surovost, když celý příběh je vlastně pohádka.

16.07.2014 4 z 5

Počkám na tebe Počkám na tebe J. Lynn (p)

Docela hezká kniha.. Nic z čeho bych se posadila na zadek, ale na druhou stranu neurazí..

16.07.2014 3 z 5

Sex a jiné city Sex a jiné city Eva Urbaníková

Kniha i pro mne byla zklamáním... Stále jsem čekala nějaký hlubší význam, který v průběhu čtení odhalím, ale nestalo se.. S předchozími knihami nesrovnatelné.

16.07.2014 2 z 5

V ringu V ringu Katy Evans

Mě se kniha moc líbila.. Rozhodla jsem se jí číst především kvůli sportu, který Remy dělá.. Miluju ho a připomíná mi to nejkrásnější co jsem kdy měla.. Je pravda, že Brooke byla někdy až moc, ale na druhou stranu autorčin styl psaní to doladil.. Těším se na další díl.

16.07.2014 5 z 5

Na ostrově Na ostrově Tracey Garvis Graves

Obsahuje spoilery.
Knihu mi doporučila kolegyně. Po přečtení anotace jsem se lehce zděsila a ptala se jí - no doufám, že nebude s tím klukem, kterému je 16?? Docela rychle jsem se ale začetla. Pak už jsem pořád jen čekala kdy to přijde a konečně se ti dva sblíží. Trochu neuvěřitelné, že přežili tolik let na ostrově. Je to dost napínavý příběh, jen ten konec mi přišel zbytečně zdlouhavý.

30.05.2014 4 z 5

Ohnivé srdce Ohnivé srdce Richelle Mead

Nemyslím, že je tato série lepší než VA, ale je také moc dobrá. Každopádně se už těším na pokračování.

30.05.2014 4 z 5