Sex a jiné city

Sex a jiné city https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/207976/bmid_sex-a-jine-city-207976.jpg 3 106 42

Pikantní povídky o vztazích mezi mužem a ženou jsou inspirovány úspěšným slovenským televizním seriálem Panelák. Hledají odpověď na zásadní otázky: Jde ve vztahu o sex, nebo o city? Jsou city nutné k sexu? Můžou ze sexu vzniknout city?

Romány , Pro ženy , Literatura slovenská

Vydáno: , Motto

Sex a iné city 3 , 2013

Nikychlupova
11.08.2020 1 z 5

Ne. Jedno velké ne za mě. Nejhorší kniha od Urbaníkové. Nelíbila se mi hlavní hrdinka, ani příběh.

Ticiana
13.04.2019 3 z 5

Některé povídky byli lepsi, některé horší. Spis oddechový čtení a myslela jsem, ze bude pikantnejsi.

Fantasmagorka
18.10.2018 3 z 5

Vůbec to nebylo špatné. V ničem to však nevynikalo. Pár povídek o vztazích. Některé povídky bych si i dokázala představit jako normální knihu.

pejty
06.09.2018 1 z 5

No přečíst se to dalo, ale nemůžu říci že by mě to nějak nadchlo. Toto opravdu nebyla kniha pro mě. Prostě červená knihovna, tak co jsem asi čekal?

Jednotlivé povídky byly dost nevyvážené a jejich kvalita byla jak na houpačce. Ale je to kniha na pár hodin takže mě ani moc nemrzí že jsem ji vzal do ruky.

makynka911
15.08.2018 4 z 5

Málo kdy si přečtu něco vyloženě romantického nebo podobného rázu jako je tahle kniha. Ale splnila mé očekávání co se týče odreagování, četlo se lehce, rychle a některé povídky dost pobavily. Za mě dobrá kniha :)

Fazolka2017
02.07.2018 odpad!

Je mi líto, ale nedočetla jsem. Není co víc dodat.

gudaska
15.06.2018 3 z 5

Každý jednou lecos zažije :-D U této knížky jsem vypla a zároveň se pobavila :)

SSTknihy
24.04.2018 2 z 5

Soubor povídek o lásce a vztazích na všechny možné způsoby. Psané sice čtivě, ale příběhy jsou dost nevyvážené, balancují mezi žánry a spíš připomínají soubor náhodných textů, které si autorka střádala léta do šuplíku a nyní vydala knižně.

medlovice
19.03.2018 3 z 5

Dostala jsem jsem, co jsem čekala. Když si půjčím knihu s názvem Sex a jiné city, mám dostat sex a jiné city. Některé povídky lepší, jiné horší , sympatické i nesympatické postavy , obálka přehnaná.

x.capricorne
02.02.2018 2 z 5

Přestože jsem knížku přečetla za dva dny, moc mě nezaujala. Jedná se vlastně o povídky, které se až na jednu vyjímku, točí všechny kolem sexu. Hlavní hrdinka je psycholožka Alice. A má spoustu chlapů. Nesedí mi tam dvě kapitoly, v jedné umírá na rakovinu prsu a v té druhé porodí dítě. O dítěti v dalších povídkách není ani zmínky a krutou nemoc zřejmě záhadně překonala...

Jana K
17.01.2018 2 z 5

Taková jednohubka vhodná pro přerušované čtení :-) Za mě ale velmi slabé, čtení mě prostě nebavilo. Nic pro mě.

J.x
08.11.2017

Přečetla jsem pár povídek. Příliš mě knížka nezaujala.

Val
02.07.2017 3 z 5

Odreagovačka na dovolenou :-)

Balenka
14.12.2016 1 z 5

jedna hviezdička iba zato, že spoluautorkou knihy je Evita, ktorú mám veľmi rada.

26Mirka
20.09.2016 1 z 5

Za mne velké zklamání :-(, zatím nejhorší kniha co jsem od autorky četla a ani nedočetla... A to mám autorku velmi ráda.

Mikik
11.07.2016 4 z 5

Docela pěkné povídky, některá samozřejmě slabší, ale celkově se četly moc dobře.

alcaaja
28.05.2016 4 z 5

no co k teto knize řici... na oddech dokonala nektere přibehy staly tak za preskoceni a nektere byli prvotridni

alena67
12.02.2016 3 z 5

příjemná oddychovka, dobře se čte

Aneleh
16.12.2015 5 z 5

Potřebovala jsem nějakou oddechovku a tahle útlá knížečka mi padla v knihovně do oka. Jelikož mám ráda Evu Urbaníkovou a její humor, tak jsem si jí půjčila a nelituji. Skvěle jsem se odreagovala, pobavila a zasmála. I když povídkové knížky moc nemusím, tady vlastně šlo o příběhy jedné a té samé ženy a její zkušenosti s muži. Svým způsobem tedy i poučné. Doporučuji k odpočinku a ke zlepšení nálady.

adelinka
16.10.2015 3 z 5

niektoré príbehy boli zaujímavé, niektoré nič moc, niektoré vtipné....ako oddychovka fajn...