rampapa rampapa komentáře u knih

Šlechetný darebák Šlechetný darebák Suzanne Enoch

Na třetí díl jsem se hodně těšila a jsem jím nadšená. Mám moc ráda tuhle autorku a to jak píše. Příběh jsem si zamilovala. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další knížku od této autorky. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku.

Šance na lásku Šance na lásku Suzanne Enoch

Moc krásný příběh. Knížka se mi moc líbila a velmi jí doporučuji všem co mají rádi romantiku.

Ukradený polibek Ukradený polibek Suzanne Enoch

Nádherná knížka. Příběh se mi moc líbil a nemůžu se dočkat až si přečtu další díl. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku.

Zvrhlý král Zvrhlý král Rina Kent

Tak tohle byla bomba. Moc úžasná knížka. Zamilovala jsem si hnedka tuhle sérii a NUTNĚ potřebuju další díl.

15.01.2023 5 z 5

Noc odevzdání Noc odevzdání Tessa Dare

Moc krásná knížka. Hezká oddechovka. Moc příjemně jsem si početla. Příběh mě doslova pohltil že jsem knížku přečetla ani ne za dvě hodiny. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku.

Tušení hříchu Tušení hříchu Elizabeth Essex

Tak tohle bylo krásné a nádherné. Moc povedená knížka. Moc jsem si ji užila. Celii jsem si hnedka oblíbila a Ruperta taky. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku.

Manželství s cizincem Manželství s cizincem Jane Ashford

Nádherný příběh. Moc se mi knížka líbila a velmi jí doporučuji všem co mají rádi romantiku.

Hříchy darebáka Hříchy darebáka Anna Randol

Nádherná knížka. Na tenhle díl jsem se hodně těšila a jsem jím nadšená. Olívii jsem si hnedka oblíbila a Claytona taky. Knížka se mi moc líbila a velmi jí doporučuji všem co mají rádi romantiku.

On, a žádný jiný On, a žádný jiný Katherine O'Neal

Moc krásný příběh. Moc se mi knížka líbila a velmi jí doporučuji všem co mají rádi romantiku. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další knížku od této autorky.

Jeho sličná paní Jeho sličná paní Kathleen Kirkwood

Moc krásný příběh o lásce. Mám moc ráda tyhle knížky. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další knížku od této autorky. Knížka se mi moc líbila a velmi jí doporučuji všem co mají rádi romantiku.

Náčelník z Vysočiny Náčelník z Vysočiny Hannah Howell

Moc krásný příběh. Moc se mi tahle rodina líbí a nemůžu se dočkat až si přečtu další díl. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku.

Půlnoční anděl Půlnoční anděl Lisa Kleypas

Knížka se mi moc líbila a velmi jí doporučuji všem co mají rádi romantiku. Příběh jsem si zamilovala.

Z lásky k tobě Z lásky k tobě Lisa Kleypas

Knížka se mi moc líbila a velmi jí doporučuji všem co mají rádi romantiku.

Jen ve tvém náručí Jen ve tvém náručí Lisa Kleypas

Moc krásná knížka. Příběh se mi moc líbil a už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl.

Tajná láska Tajná láska Lisa Kleypas

Na poslední díl jsem se hodně těšila a jsem jím nadšená. Mám moc ráda tuhle sérii a tuhle autorku. Knížka se mi moc líbila a velmi jí doporučuji všem co mají rádi romantiku.

Hlas srdce Hlas srdce Lisa Kleypas

Nádherný příběh o lásce. Knížka se mi moc líbila a velmi jí doporučuji všem co mají rádi romantiku.

Milenec lady Sophie Milenec lady Sophie Lisa Kleypas

Na tenhle díl jsem se hodně těšila a jsem jím nadšená. Knížka se mi moc líbila a velmi jí doporučuji všem co mají rádi romantiku.

Záhadná kráska Záhadná kráska Lisa Kleypas

Na tuhle sérii jsem se hodně těšila a jsem jí nadšená. Granta jsem si hnedka oblíbila a už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku.

Splněný sen Splněný sen Lisa Kleypas

Moc krásná knížka. Moc se mi líbila a velmi jí doporučuji všem co mají rádi romantiku.

Nečekaný návrat Nečekaný návrat Gayle Callen

Moc krásný příběh. Moc se mi knížka líbila a velmi jí doporučuji všem co mají rádi romantiku. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl.