Náčelník z Vysočiny přehled

Náčelník z Vysočiny https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/403621/bmid_nacelnik-z-vysociny-cuF-403621.jpg 4 63 63

Murray Family série

Když Bethoc Mathesonová, starostlivá dívka, která pečuje o několik mladších sourozenců, spatří na břehu řeky zraněného, téměř utopeného muže, bez váhání mu přispěje na pomoc. Dopraví ho do jeskyně, kde bude v bezpečí před pronásledovateli, a každý den se k němu vrací, aby ho ošetřila a přinesla mu jídlo. Sir Callum MacMillan považuje téměř za zázrak, že ho před takřka jistou smrtí dokázala zachránit drobná, půvabná dívka. Všimne si, že její kůže nese stopy ran tvrdé pěsti, a pozná, že navzdory křehkému vzhledu má v sobě dívka duši bojovnice. Protože sám kdysi poznal utrpení a v dospělosti se stal ochráncem slabých a utlačovaných, rozhodne se chránit před násilím také ji. Úklady, jimž je vystavena, jsou však nebezpečnější, než tušil. Navíc si musí ujasnit, co od ní čeká a jaké místo v jeho životě zaujme...... celý text

Literatura světová Pro ženy Historické romány
Vydáno: , Oldag

Highland Chieftain , 2016

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Náčelník z Vysočiny. Přihlašte se a napište ho.

LucKys
04.06.2023 3 z 5

oddechovka, jen místi zmatečný překlad z překladače

Lena79
28.04.2023 5 z 5

Mám tuto sérii ráda, ikdyž je to víceméně stále dokola. Tento příběh byl přeci jen jiný.
Velmi odpočinkové a návykové.

rampapa
13.01.2023 5 z 5

Moc krásný příběh. Moc se mi tahle rodina líbí a nemůžu se dočkat až si přečtu další díl. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Náčelník z Vysočiny v seznamech