Ukradený polibek

Ukradený polibek https://www.databazeknih.cz/img/books/83_/83345/ukradeny-polibek-83345.jpg 4 129 16

Notorious Gentlemen série

Sullivan Waring touží jen po dvou věcech: získat zpět své právoplatné dědictví a pomstít se muži, který ho o to dědictví připravil. Přes den je váženým chovatelem koní, ale za nocí se vkrádá do honosných domů londýnské honorace a odnáší si obrazy, které namalovala jeho matka. Vše probíhá bez potíží, dokud… dokud ho jednoho dne nepřistihne lady Isabela Chalseyová, oděna pouze do průsvitné noční košilky. Jak by mohl zloděj odolat takovéto nečekané kořisti? Sullivan si ukradne polibek a netuší, že tato krádež bude pro něj osudná. Když Isabela spatřila toho muže v masce, věděla, že by se měla třást strachy. Místo toho se však rozechvěla touhou. Kdo je ten muž? A pro co sem přišel? Lady Isabela miluje nebezpečné výzvy, a tak se rozhodne odhalit Sullivanovo tajemství. Možná se jí ho dokonce podaří přesvědčit, že právě v ní nalezl ten největší poklad.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Domino

After the Kiss , 2008

Ála1968
04.06.2023 4 z 5

Že začátku mě Isabella strašně štvala,jak byla arogantní.Nakonec to bylo tak krásně romantické až jsem slzela.

rampapa
16.01.2023 5 z 5

Nádherná knížka. Příběh se mi moc líbil a nemůžu se dočkat až si přečtu další díl. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku.

beruzzka
04.10.2022 5 z 5

Tohle se mi vážně líbilo, svižné, vtipné, happy end, vše co tento žánr musí mít :-)

munka
28.01.2021 4 z 5

Príjemná oddychovka so zaujímavou zápletkou.

Maruš.D
06.10.2020 3 z 5

Musím říct, že jsem byla docela příjemně překvapená. Kniha se četla lépe, než Griffin série.
Na začátku mi Isabela přišla jako neskutečný, sobecký spratek, který dostane na co si ukáže. Postupem jsem ale zřetelně viděla progres v její osobnosti a vyrostla z ní dáma hodná uznání, plná charakteru.
Sullivan byl fajn, na konci trochu natvrdlej, ale je to chlap.. :D
Jeho jméno se mi teda nelíbí, ale to je vedlejší. Zápletka se mi líbila, i když to byla spíše oddechovka. Za mě fajn příběh na tuto autorku.
PS: velmi mne potěšil epilog, který jsem u S. Enoch zažila poprvé :-)

moudivlacek
15.08.2020 3 z 5

Romantika na jedno odpoledne. Příběh člověka, kterému bylo ukradeno jeho dědictví po matce, a který díky svému osudu nemanželského dítěte odmítá si zprvu přiznat, že i mezi aristokracií by byl někdo, kdo ho může ctít a mít rád jen proto, že se vypracoval na úspěšného chovatele koní. Isabela je jeho vysněná a i zatracovaná mladá žena. Zde měla štěstí na svou rodinu, protože v reálném životě by s ní asi po jejím chování hezky zametli. A třeba zrovna ne, kdo ví. Každopádně i ona má právo na lásku a dokáže, že umí si stát na svém.

Lembac
23.09.2019 4 z 5

V knize se toho zase až tak moc neodehrává. Sullivan jde sice sem tam vyloupit nějaký ten dům, ale jinak se poctivě věnuje výcviku Isabeliny kobylky Zefiry. Při té příležitosti si oba hlavní hrdinove vyměňují (nejen) žhavé pohledy a trochu se i hádají. Překvapila mě velmi tolerantní Isabelina rodina.
Ničím zvláštní, trochu rozvleklý román.

wendy944
15.05.2019 3 z 5

lepši prumněr

karamelka57
30.07.2018 5 z 5

Pekný romantický príbeh... už som sa bála, že situáciu bude musieť do rúk zobrať Isabela, no našťastie sa po 3 mesiacoch hlavný hrdina spamätal a šiel si po ňu.... :)

vcielka
27.07.2018 5 z 5

Velmi som nepochopila preco na konci markyz tak znicoho nic zmenil nazor a mozno by sa mi to viac pacilo, keby tak neurobil a Isabeliny rodicia ju vydali Sullymu napriek jeho nizkemu postaveniu. Inak sa mi knizka velmi pacila a aj jeho najlepsi priatel. Uz sa tesim na knihu o nom.

Evaho73
06.06.2017 4 z 5

Ľahká oddychovka :-).

kacaaba
31.01.2016 4 z 5

Kniha se mi líbila, pohodové čtení na večer, jen mě tam přišlo dost mrtvých bodů, to se mi u ostatních knih této autorky nestalo. Jsem zvědavá na pokračování této série.

miruska1
16.11.2014 5 z 5

Veľmi pekne

liletka_a
20.01.2014 5 z 5

Tato kniha je sice jako první v pořádí ze série Notorious Gentlemen, ale já si jí nechala naposledy a musím říci, že tady opravdu platí pravidlo, to nejlepší naposled. :) Velmi zábavný, povedený příběh zasazený do tehdejší doby, kde bylo postavení na prvním místě. Sulli a Tibby se mi jako pár velmi líbili a moc jsem jim fandila aby jejich příběh nakonec došel ke šťastnému konci. :) DOPORUČUJI! :))

marijko
16.12.2012

Opravdu nebylo v tehdejší době lehké prosadit se do "vyšší" společnosti jako nemanželské dítě... Kniha opravdu moc pěkná.

machrus
12.09.2012 4 z 5

Velice zajímavý příběh.Je zde vystiženo chování tehdejší smetánky k lidem,kteří sice byli uznáváni v určitém oboru,ale co se týkalo společnosti a smetánky nikdy by nepřipustili vpád obyčejného člověka mezi ně.Moc pěkně se čte.