rampapa rampapa komentáře u knih

Zachráněná pověst Zachráněná pověst Eloisa James

Na tenhle díl jsem se hodně těšila a jsem jím nadšená. Joan jsem si už oblíbila z předešlých knížek a na její příběh jsem se hodně těšila a jsem jím nadšená. Thaddeuse jsem si hnedka zamilovala. Jejich příběh se mi moc líbil. Miluju moc tuhle rodinu a doufám že autorka napíše další příběhy o této rodině. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku.

05.11.2022 5 z 5

Tři drobné chybičky Tři drobné chybičky Nikki Sloane

Na tenhle díl jsem se hodně těšila a jsem jím nadšená. Na knížku o Josephovi jsem se hodně těšila a jsem jí nadšená. Em jsem si hnedka oblíbila. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku a erotiku.️️

Pan O Pan O Lauren Blakely

Tak tohle bylo krásné a super. Moc se mi knížka líbila a velmi jí doporučuji všem co mají rádi romantiku. Tenhle díl se mi líbil víc než předchozí. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl.

Chtíč Chtíč Geneva Lee

Na druhý díl jsem se hodně těšila a jsem jím nadšená. Mám moc ráda tuhle autorku a to jak píše. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku.

21.10.2022 5 z 5

Na druhý díl jsem se hodně těšila a jsem jím nadšená. Moc jsem si knížku užila a už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku a erotiku.

21.10.2022 5 z 5

Dej šanci mně Dej šanci mně Whitney G. (p)

Tak tohle se mi moc líbilo. Hned jsme se do knížky zamilovala a přečetla jsem jí ani ne za tři hodinky. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další knížku od této autorky.

Pět polibků Pět polibků Rachael Anderson

Na tuhle knížku jsem se hodně těšila a jsem jí nadšená. Mám moc ráda styl jak autorka píše. Sarah jsem si hnedka oblíbila a Iana jsem si zamilovala. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další knížku od této autorky. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku.

Řekni ano vévodovi Řekni ano vévodovi Eloisa James

Na tenhle díl o Viole jsem se hodně těšila a jsem jím nadšená. Miluji tuhle sérii a tuhle rodinu. Devina jsem si hnedka zamilovala. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku.

Neonoví bohové Neonoví bohové Katee Robert

Tak tenhle příběh se mi moc líbil. Na knížku už jsem se hodně dlouho těšila a jsem jí nadšená. Persefonu jsem si hnedka oblíbila a Hádá jsem si zamilovala. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl. Snad vyjde brzo. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku a erotiku.

12.09.2022 5 z 5

Dohoda Dohoda Paulina Świst

Mě se knížka moc líbila a velmi jí doporučuji všem co mají rádi romantiku. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl.

Molly Molly Agnieszka Lingas-Łoniewska

Tak tohle bylo krásné a nádherné. Moc se mi knížka líbila. Přečtená ani mě za 3 hodinky. Knížku velmi doporučuji.

Rytíř Rytíř Devney Perry

Tak tohle se mi fakt líbilo. Na druhý díl jsem se hodně těšila a jsem jím nadšená. Moc se mi příběh líbil. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl.

Urozená kapsářka Urozená kapsářka Cathy Maxwell

Na další díl jsem se hodně těšila a jsem jím nadšená. Mám moc ráda tuhle autorku a tuhle sérii. Knížka se mi moc líbila a velmi jí doporučuji všem co mají rádi romantiku. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl.

20.08.2022 5 z 5

Poručník lady Fiony Poručník lady Fiony Amanda Scott (p)

Moc krásný příběh. Miluji tyhke knížky. Knížka se mi moc líbila a velmi jí doporučuji všem co mají rádi romantiku a Skotsko.

16.08.2022 5 z 5

Únos šlechtičny Únos šlechtičny Amanda Scott (p)

Na druhý díl jsem se hodně těšila a jsem jím nadšená . Miluju Skotsko. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl.

16.08.2022 5 z 5

Zrušené zásnuby Zrušené zásnuby Amanda Scott (p)

Na tenhle příběh jsem se hodně těšila a jsem jím nadšená. Miluju tuhle autorku a to jak píše. Jenny jsem si hnedka oblíbila a Hugha taky. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl.

16.08.2022 5 z 5

Manželství bez chybičky Manželství bez chybičky Stephanie Laurens (p)

Na tento díl jsem se hodně těšila a jsem jím nadšená. Miluju tuhle autorku a tuhle sérii. Philipa jsem si zamilovala už v předešlých knížkách a teď ho mám ještě radši. Antonii jsem si hnedka zamilovala. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku a knížky od této autorky. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další knížku od této autorky.️️️️

Rozzlobený bůh Rozzlobený bůh L. J. Shen

Tak tohle bylo SUPER BOŽÍ... Podle mě určitě nejlepší díl z celé série. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku a erotiku.

Anti-přítel Anti-přítel Penelope Ward

Moc pěkný příběh. Moc se mi knížka líbila a velmi jí doporučuji všem co mají rádi romantiku.

Říše neřesti Říše neřesti Meghan March

Tak tohle bylo SUPER ÚŽASNÉ.... Nemám slov. Miluju tuhle autorku to jak píše. Temperance jsem si v téhle série ještě víc zamilovala. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další knížku od této autorky. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku a erotiku.