Urozená kapsářka

Urozená kapsářka https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/499779/bmid_urozena-kapsarka-8x2-499779.jpg 4 29 7

Sňatek s vévodou série

Vtipný a jiskřivý společenský příběh s neobvyklou zápletkou dává čtenářům příležitost nahlédnout do prostředí anglické šlechty. Lady Charlene Blanchardová, chudý sirotek po hraběti nevalné pověsti a pochybného charakteru, má podivuhodnou a nečekanou vlastnost: s oblibou vykrádá kapsy rozmařilých, bezcharakterních a často i nudných gentlemanů. Lady Charlene tak získává prostředky na živobytí, ale tak trochu je to pro ni i zábava. Vzhledem ke své mimořádné kráse a významnému rodokmenu je však lady Charlene zároveň předurčena stát se ženou vévody z Bayntonu, který hledá vhodnou manželku, jež mu dá dědice a splní tak základní požadavek vysoce postavených anglických manželských párů. Charlene ovšem svého nastávajícího dosud neviděla. A když se jednou stane, že ji temný a přitažlivý cizinec přistihne, jak se ho snaží okrást, je tu pro krásnou zlodějku rázem malér. Zdá se, že ji překvapil při činu právě vévoda z Bayntonu…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Oldag

The Fairest of Them All , 2016

jarkaska
23.01.2024 5 z 5

I další díl této série se mi četl dobře. Už se těším na poslední díl, snad i vévoda najde své štěstí.

pip11
12.11.2023 3 z 5

Pěkné, ale trvalo mi déle, než jsem se začetla. Příběh mě nijak zvlášť neupoutal, spíše mě zajímá, co bude se Sárou, ale to až v dalším díle.

LilianaFalcon
09.07.2023 3 z 5

A já si tak přála happy end pro vévodu.

kacenka6144
29.03.2023 4 z 5

Taková milá Harelquinka. Ale dost se těším na poslední díl. Až dojde konečně i na vévodu.

luci33
19.03.2023 4 z 5

(SPOILER) Souhlasím s LilluLong.. ještěže je to fikce.. jak jinak by se Británie stala takovou velmocí, pokud by jí vládli frustrovaní 32letí panicové, co si neudrží žádnou snoubenku.. ale k pobavení moc fajn

LilluLong
08.11.2022 5 z 5

Chudák vojvoda, ešteže nemá viac bratov,takze ďalšia časť ( dufam ze čoskoro), uz bude o ňom s happyendom :) za mna aj tato časť ma 5*

rampapa
20.08.2022 5 z 5

Na další díl jsem se hodně těšila a jsem jím nadšená. Mám moc ráda tuhle autorku a tuhle sérii. Knížka se mi moc líbila a velmi jí doporučuji všem co mají rádi romantiku. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl.

historické romance

Cathy Maxwell