princeznaaura princeznaaura komentáře u knih

Poutnice Poutnice Joan Elizabeth Goodmann

Docetla jsem jsem do pulky, s prestavkama a uz to dal nehodlam lamat pres koleno. Je to o holce,co nechce byt provdana za nejakeho neurvalce, ale neni tam zadne napeti, neco jako kdyz si pise denik, kam,kde, co jedli, co delali.

27.10.2022 1 z 5

Vidina nesmrtelnosti Vidina nesmrtelnosti Howard Olgin

Dilo me začlo zajimat az od 2.tretiny, jinak nic moc. Plno omacky kolem, ale namet dobry. Na me je tam az moc na sebe provazanych osob, coz je statisticky nemozne.

22.10.2022 3 z 5

Co mi dluží dcera Co mi dluží dcera Betsy Howie

Spatny vyber knihy,nezaujalo

22.10.2022 odpad!

Stalo se včera v noci Stalo se včera v noci Adele Parks

Dalo se,ale pulku knihy jsem preskakovala, protoze to byla zbytecna omacka, aby se kniha nafoukla. Nedoporučuji.

04.10.2022 2 z 5

Spolubydlící Spolubydlící C. L. Pattison

(SPOILER) Kniha je ctiva, vyusteni pribehu kratke, chloe je ze 3/4 knihy hodne devce a pak se dozvite,ze jeji sadisticke chovani umela tak dobre skryvat od sveho detstvi? To mi nejak nesedi. Spolubydlici se take chova divne a nikde zadna zminka proc,ze jen trpi uzkostnymi stavy, to mi jaksi nestaci. Jinak vse popsano uz v prispevcich minulych.

29.08.2022 4 z 5

Papírová města Papírová města John Green

jako přečetla jsem to, ale pro mě to mělo prázdný význam, bezvýznamná výplň cesty, žádný napětí, ani humor, nic, úryvky o ničem jsem přeskakovala

18.08.2022 1 z 5

Konečná teorie Konečná teorie Mark Alpert

Je to ctiva kniha, akorat mi vadi jazykova hrubost (zbytecna), dale je to takove prilis absurdni v tech honicich akcich a nakonec na me moc fyziky (nemusi mi byt vysvetleno uplne vsechno,stejne tomu laik nerozumi).

30.07.2022 3 z 5

Štěstí v neštěstí Štěstí v neštěstí Eileen Goudge

Nenadchlo,nedocetla,takove nezazivne.

22.07.2022 odpad!

Nervy v kýblu Nervy v kýblu Lorna Martin

Zadna hitparada, nic pro mne.

14.07.2022 odpad!

Vadná Vadná Cecelia Ahern

Trochu mne to pripomina hunger games. Jinak jsem celou dobu kroutila hlavou nad tou absurditou, ale pochopila jsem autorku, ze chtela poukazat na nemoc mocnych, ze jdou klidne i pres "mrtvoly", nez aby jim se neco stalo. A taky o manipulaci, zastrasovani - to se deje v Rusku.

16.06.2022 5 z 5

V dobrém i zlém V dobrém i zlém Kimberly McCreight

Autorka otevrela nekolik linii a temat a bohuzel nechala jich par neuzavrenych. Napr. Nadace vs. Zach, a dalsi. Jinak se cte kniha svizne, nejake salodlouhe popisky take preskakuju,ty jsou zbytecne a nejake chybi.

13.06.2022 4 z 5

Je to i můj život Je to i můj život Jodi Picoult

Prokousavam se touto knihou uz dost dlouho,je to docela hezky napsano, ale plno nezazivnych pasazi,ktere knihu maji nabobtnat, ale v podstate to nikam nevede. Jine knihy dokazu zhltnout hned,ale tato jde ztuha.

15.12.2021 3 z 5

V oblaku dezinfekce V oblaku dezinfekce Ivanka Devátá

Tato autorka zrejme nesedne memu vkusu, humorne to neni,je to jen pribeh z jejiho zivota, coz mi prijde az prilis vsedni.

05.12.2021 odpad!

Spravedlnost naruby Spravedlnost naruby William Diehl

Dala jsem na recenzi,ale v pulce jsem knihu skoncila,vubec jsem se do ni nemohla zacist. Kniha je tak tlusta proto,ze obsahuje dalekosahle popisky k necemu, co neni potreba znat, pulku kapitoly popisuje jak zenska heka. Vazne otrava.

03.12.2021 odpad!

Královna noci Královna noci Paul Doherty

Vybrala jsem si tuto knihu na zaklade recenzi,a musim rict,ze jsem sahla vedle. Pribeh se vlece, plno omacky kolem, preskakuji pasaze, abych se dostala k jadru pudla, a musim se do cteni nutit. Proste to vubec neodcejpa. Autor me svym psanim nepresvedcil.nedoporucuji.

24.11.2021 1 z 5

Byla to tichá dívka Byla to tichá dívka Michele Campbell

Autorka zaujme svym stylem psani, prolina se zde nekolik vypraveni (prepis vyslechu policie, vypraveni 1.divky, 2.divky a dalsich osob), coz ale zaroven na sebe navazuje. Kniha byla ctiva a vtahne vas rychle do deje, atraktivni prostredi koleji, jedna hvezda dolu za obsirne popisky,ktere jsem preskakovala a trochu nerealny konec.

17.11.2021 4 z 5

Krevní mafie Krevní mafie Heinz Günter Konsalik

Neobvyklá rodinná tragédie, kterou nechápe okolí úspěšného manažera a vyvstává otázka proč? Do vyšetřování se pouští nejen detektiv, ale i novinářské eso Rio. Ten začíná prostupovat farmaceutickou bublinou a když se začnou objevovat mrtvoly, které pracovaly v jednom závodě vyrábějící krevní plazmu, tak Rio vyhodnocuje, že je na správné stopě. Krevní plazmu, kterou firma vyrábí, mají pracovníci kontrolovat jen průběžně na pár vzorcích, protože tím se náramně ušetří, i když krev pochází od různých individuí. To vše mají pracovníci nařízeno od ředitele společnosti, který si žije kdesi v ráji....Kniha se četla dobře, a jen doufám, že v reálném životě se tato svinstva nedějí, ale člověk nikdy neví.

04.11.2021 4 z 5

Setovi zabijáci Setovi zabijáci Paul Doherty

Intriky, láska, nenávist, sebestřednost, nebezpečí, nadhled, zmizení ostatků, smrt, otrava... to vše a další musí vidět a rozuzlit egyptský soudce Amerotke, aby správně vyhodnotil, kdo je vrahem a jelikož se jedná o velmi vážené a uctívané členy faraonova bývalého pluku, díky kterému Hatusu dostala převahu ve válce, a díky které pak byla zvolena faraonem, je tento proces o to delikátnější. Napínavá detektivka, autor opět nezklamal a vrhám se na jeho další knihu.

13.10.2021 5 z 5

Zvěrolékař na blatech Zvěrolékař na blatech James Herriot (p)

Kniha mě nenadchla, ani jsem ji neodložila, že bych se zrovna při čtení za břicho popadala, to ne, je to spíš takové lidské, někde jsou problémy, tak se řeší, chápu, že dříve nebo na venkově povolání veterináře muselo být o odhodlání a lásce ke zvířatům tuto práci vykonávat, na rozdíl od normálního lékaře, který pracuje v čistotě a teple, je toto trochu dřina a chce to nějakou dedukci, protože zvíře vám ani neřekne, co ho bolí.

13.10.2021 3 z 5

Dokonalé plány Dokonalé plány Sidney Sheldon

(SPOILER) V krátkosti...Leslie chvíli chodila s Oliverem, když to nedopadlo, tak začala spřádat plány jak zdiskreditovat Olivera, který míří v politice výš a výš. Díky dobrým vdavkám získává majetek, který ale umí zvícenásobit díky připravenosti i lstivosti. Kupuje média, kterými by Oliverovi házela klacky pod nohy. V knize se vyskytují ještě další postavy, které hrají důležité role při záplatce zemřelých dívek. Kniha se čte dobře, autorka vás hned vtáhne do děje tím, že Vás nezatěžuje zbytečnými popisky jak, proč, popisy okolí, popisy osob.

13.10.2021 5 z 5