Co mi dluží dcera přehled

Co mi dluží dcera https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/13909/co-mi-dluzi-dcera-13909.jpg 2 32 32

Čtyřicetiletá žena se po dlouhém váhání odhodlá mít dítě. Zhostí se svého předsevzetí bez sentimentu a racionálně. Součástí jejího rozhodnutí je také záměr zaznamenat pro svého potomka vše, co pro něj musí podstoupit, a především všechny výdaje, co s ním od prvního měsíce těhotenství má. Vzniká tak poutavá, podivuhodně realistická reflexe obav i očekávání ženy v prvním roce mateřství. Svérázná, autobiograficky laděná výpověď americké spisovatelky, dramatičky a herečky se pohybuje na pomezí dvou žánrů – účetnictví a deníku ve stylu Bridget Jonesové. Tato svěží a vtipná kniha strhne svou originalitou od prvního odstavce. Čtenářky a čtenáře možná zpočátku zaskočí cynismus, s nímž matka pro svou dceru střádá své útrapy, ale s přibývajícími stranami si je podmaňuje matčina upřímnost a jedinečný smysl pro humor. Jsme na prahu nového tisíciletí a takové budou jeho matky – ironické, počítající, přesto však stále obětavé a milující.... celý text

Literatura světová Humor
Vydáno: , Jota

Callie , 2001

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Co mi dluží dcera. Přihlašte se a napište ho.

princeznaaura
22.10.2022 odpad!

Spatny vyber knihy,nezaujalo

Romalu
05.08.2022 3 z 5

Pokud to vezmete s rezervou, je to vtipné. Nezařazuji do svého top výběru, ale pobavilo mě to.

1v8na
03.09.2014 2 z 5

taková totální pitomost, i když v některých věcech komická

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Co mi dluží dcera v seznamech

Autorovy knížky

Betsy Howie