Petula.N Petula.N komentáře u knih

Oběti ráje Oběti ráje Kristina Ohlsson

Tak tahle knížka pro mě byla zatím nejslabší. Cca do půlky to byla samá porada a opakovalo se tam pořád to samé, až konečně za půlkou už to začínalo být trošku napínavý....ale byla jsem ráda, že už to mám dočtené. Ufff..... Jsem zvědavá na další díl.

18.08.2019 3 z 5

Nezvěstná Nezvěstná Rachel Abbott

Kniha plná překvapení a zvratů. Líbila se mi o dost víc než spi sladce. Určitě si přečtu další knížky od této spisovatelky.

18.07.2019 5 z 5

Spi sladce Spi sladce Rachel Abbott

Do půlky super, napětí jak to všechno je a není a pak nůďo...ale ke konci se to zase trošku rozjelo...

12.07.2019 3 z 5

Tiché lži Tiché lži Sarah Pinborough

Nebylo to tolik wow jako u Vi o tobe, ale i tak skvely :)

29.04.2019 4 z 5

Lazar Lazar Lars Kepler

Super, super, super :)

23.04.2019 5 z 5

Stíny nad zálivem Stíny nad zálivem Lucy Clarke

Super, napínavá knížka. Bavila mě od začátku do konce :)

03.04.2019 5 z 5

Devátý hrob Devátý hrob Stefan Ahnhem

Chvílemi mě knížka bavila a chvílemi ne, trvalo mi dlouho, než jsem konečně knížku dočetla. Pro mě zbytečně natahované, určitě by děj šel zkrátit na méně stránek. Nejvíc mě vytáčí když se vyšetřovatelé do něčeho pouštějí sami, aniž by informovali svoje kolegy...No zkrátka už jsem četla lepší knížky.

03.04.2019 2 z 5

Dívka, která si hrála s ohněm Dívka, která si hrála s ohněm Stieg Larsson

Skvělý skvělý skvělý !!! Lepší než první díl. Už se vrhám na další díl. Dvojka měla otevřený konec, tak jsem sakra zvědavá jak to vše bude dál.

28.12.2018 5 z 5

Pamatuji si vás všechny Pamatuji si vás všechny Yrsa Sigurðardóttir

Na Yrsu jsem narazila úplnou náhodou. Toto je moje první knížka od ní a jsem opravdu mile překvapená. Miluju duchařinu a tohle byl naprosto skvělý příběh. Napínavé od začátku až do konce. Můžu doporučit.

06.11.2018 5 z 5

Poslední výročí Poslední výročí Liane Moriarty

Trošku jsem se bála když jsem knížku kupovala, protože je tu dost negativních komentářů, ale jelikož mam od Liane všechny knížky, tak jsem samozřejmě potřebovala do sbírky i tuhle :) a musím říct, že mě se teda knížka líbila. Sice jsem trošku čekala jak to dopadne, ale to nevadí :)

21.11.2017 5 z 5

Bez šance Bez šance Neal Shusterman

Kniha mě zaujala jak obalem, tak různými recenzemi na internetu - takže jsem si jí samozřejmě musela hned koupit. Jakmile jsem začala číst, už mě od knížky nikdo neodtrhl. Je to zajímavý nápad a takových knížek by chtělo víc. Doporučuji přečíst !!

18.11.2016 5 z 5

Šílená hra Šílená hra Sebastian Fitzek

Kniha má celkem vysoké hodnocení, tak jsem se do ní pustila..i přes to, ze má zajímavý námět, mě prostě moc nebavila..škoda.

20.01.2021 2 z 5

Hráči se smrtí Hráči se smrtí Simon Scarrow

Za mě naprostá pecka. Téma originalní, nic takového jsem ještě nečetla. Od knížky se mi jen těžko odcházelo. Víc takových knih ! :)

02.06.2020 5 z 5

Mlčící pacientka Mlčící pacientka Alex Michaelides

No chvílemi mě to bavilo a chvílemi ne, ale konec byl pecka, to zase joo :)

12.05.2020 3 z 5

Písečná bouře Písečná bouře James Rollins (p)

Mám ráda tento žánr, takže za me super čtení :) ale ten konec byl až moc zdlouhavý, autor by mohl ubrat těch příliš dlouhých popisů jak míst, tak pronásledování na poušti....atd. ale těším se další díl :)

25.12.2019 4 z 5

Úplně cizí lidé Úplně cizí lidé Liane Moriarty

Joo docela dobrý, ale četla jsem od Liane lepší knížky...a ten konec..na mě to už bylo moc.

25.11.2019 3 z 5

Kritik Kritik Peter May

První díl se mi líbil víc :) ale tahle série se mi líbí a nutí mě číst dál. Tak uvidíme co další díl :)

12.05.2019

Pan Mercedes Pan Mercedes Stephen King

Co na to říct :) je to King, netřeba slov.

01.02.2019 5 z 5

Červený vrch Červený vrch Jamie McGuire

Za mě super, byla jsem napnutá od začátku do konce :)

13.01.2019 5 z 5

Musím říct, že se mi knížka líbila nejvíc z těch tří dílů. Od začátku do konce to bylo neskutečně napínavé ! Doporučuji

05.01.2019 5 z 5