pecinka21 pecinka21 komentáře u knih

Hořím pro tebe Hořím pro tebe J. T. Geissinger

Tak jsem po dlouhé době četla něco pro oddech co mě opravdu mile překvapilo. Kniha byla velmi čtivá a dějově mě bavila

20.02.2022 5 z 5

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Mrazící příběh podle skutečné události, který mě oslovil, byl napsán skvěle, autorka umí psát i když vás při čtení mrazí. Určitě doporučuji

21.04.2020 5 z 5

Překroč svůj stín Překroč svůj stín Katie McGarry

Kniha mě velmi překvapila svým dějem i postavami, všem mohu jen doporučit.

11.03.2017 5 z 5

Poslední dopis od tvé lásky Poslední dopis od tvé lásky Jojo Moyes

Mě se nelíbila začetla jsem se až někde v půlce knihy a ani potom to nebylo ono na toto téma jsem četla lepší knihu

17.11.2018 3 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Moc pěkně napsané, čtivé, kniha člověka úplně pohltí opravdu doporučuji přečíst

28.09.2018 5 z 5

Tři v háji Tři v háji Michal Viewegh

Pro mě velké zklamání, sice tam pár vtipů bylo ale spíše se v tom jinak dobří autoři plácali až zoufale. Nedoporučuji

10.05.2019 2 z 5

Dokonalé stopy Dokonalé stopy Helen Fields

Dlouho jsem se přemlouvala abych se do ní pustila a teď po dočtení jsem mile překvapená a budu shánět další díl. Kniha je čtivá, nemá hluchá místa, vtáhne do děje.

28.03.2019 4 z 5

Nápad pěkný, ani mi nevadila divadelní hra, ale je tam na mě moc prožitý čtvrtý díl, prostě se tam děj 4 dílu moc opakuje a to mi trochu vadilo jinak čtivé a pro fandy Pottera nesmí chybět v přečteno

15.03.2018 4 z 5

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

Začátek velká nuda, trvalo mi se do knihy začíst a nakonec mě nepřekvapila ani po polovině v což jsem marně doufala, takže za mě velké zklamání.

11.03.2017 3 z 5

Tramvaj do stanice Touha Tramvaj do stanice Touha Tennessee Williams (p)

Skvělé drama určitě doporučuji přečíst je to klasika s velkým K

07.03.2019 5 z 5

Ona, oni a já aneb Vychovatelem snadno a rychle Ona, oni a já aneb Vychovatelem snadno a rychle Miroslav Macek

Tak toto ne, vážně jsem se měla smát? Dalo mi velkou práci se jí prokousat ke konci a na hlavního hrdinu jsem byla alergická.

26.11.2018 1 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Knihu jsem četla jedním dechem i když k hlavní hrdince jsem cítila odpor, no spíše k jejímu stylu života, ale děj, i způsob jak je to napsané se mi moc líbil. Takže rozhodně doporučuji.

18.02.2018 5 z 5

Jen si troufni Jen si troufni Katie McGarry

Super knížka :)

20.06.2017 5 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Krásná kniha, četla jsem ji až po té co jsem viděla film a nezklamala mě. Je to čtivá kniha, ale bohužel se smutným koncem, takže pro zlepšení nálady rozhodně nečíst. Jinak přečíst rozhodně ano.

20.06.2016 5 z 5

Jedna želva za druhou Jedna želva za druhou John Green

Kniha mě zaujala ani nevím proč ale četla se dobře i mě bavila za mě povedená kniha

02.09.2019 4 z 5

Maryša Maryša Vilém Mrštík

Mile překvapila četla se dobře děj dával smysl dobré drama

07.03.2019 5 z 5

Stříbrná zátoka Stříbrná zátoka Jojo Moyes

Hůře jsem se začetla ale druhá polovina knihy už byla lepší a konec mě překvapil a takové knihy mám zase ráda, příjemné čtení.

29.10.2018 4 z 5

Zač je života loket Zač je života loket Marcela Mlynářová

Nuda nuda šeď šeď přišlo mi to jak slohovka na téma vlastní život a to by podle mě sesmolil skoro každý.

28.09.2018 1 z 5

Kufr paní Sinclairové Kufr paní Sinclairové Louise Walters

Tak tato kniha mě mile překvapila, byla čtivá a příběh se mi moc líbil, po delší době super kniha co mohu jen doporučit.

12.08.2018 5 z 5

Kniha bohužel není tak dobrá jako předchozí knihy. Mě osobně zklamala čekala jsem více, ale knihy tohoto autora mám ráda.

06.11.2017 3 z 5