Zač je života loket

Zač je života loket https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/172740/zac-je-zivota-loket-172740.jpg 3 57 57

Další kniha oblíbené autorky Marcely Mlynářové. Pro ni typickým humorem líčí radosti i strasti při hledání partnera, manželství, jaké je to „vydýchávat“ partnery, které si děti přivedly, svatbu syna a nezapomíná ani na výlety, absolvovovavé s matkou. I když život není vždy růžový, nenechme se tím zdeptam a řešme všechny trable s humerem a nadhledem.... celý text

marli58
07.06.2022 2 z 5

Přečetla jsem, ale teď si budu muset dát od p. Mlynářové přestávku. Jsou to knížečky na vyplnění času... Trochu mně vadí chlubivost, zaráží časté pití alkoholu před jízdou v autě i během jízdy a neuznávání bezpečnostních pásů :(. Líbí se mi spontánní plánování výletů a popisy navštívených míst.

ElikaBendova
14.02.2022 1 z 5

Asi jsem na autorku moc mladá

JancaMia
02.05.2021 5 z 5

Ke knize jsem se vrátila po letech (v roce 2013 půjčena v Břevnovské knihovně) , po letech knihu konečně vlastním za benefity z práce, humorný pohled na situace ze života . Avšak musím dodat že tyhle starší tituly od autorky mají větší štávu než nové (ty už mi příjdou spíchnuté horkou jehlou).

Vatter83
02.04.2021 2 z 5

Druhá (a poslední) kniha této autorky. Sice oddychové čtení, ale poměrně nudné, na které člověk snadno a rychle zapomene.

Parwana
28.03.2021 odpad!

Její knihy mě nikdy moc nebraly. Tuto jsme odložila po pár stránkách.

knihomolka27
05.08.2020 5 z 5

Autorka je mi svou povahou velmi sympatická, její zážitky jsou v lecčem srovnatelné s legendární Bridget Jones. Ve svém životě se určitě nenudí v jakékoli věku, a mnoho jejích historek mi přišlo opravdu velmi vtipných.....cesta k vodopádům, neaférka s mladým masérem, její bývalý a další

Vzhledem k tomu, že mi styl psaní autorky velmi sedl a pobavil, jsem se rozhodla, že se brzo zase pustím do dalšího autorčina počinu.

acnalb
08.03.2020 1 z 5

Myslela jsem si, že si přečtu oddechovku...tak přečetla, ale ze by mi az tak uchvatila, to rict nemuzu. Na cele knizce mi asi nejvic vadilo pozivani alkoholu pri rizeni auta...

alnahu
23.02.2020 5 z 5

Docela s chutí jsem si přečetla další knihu z dřívější doby od této autorky.Pro mě jsou její knihy odpočinkové a baví mě její humorný pohled na život i ve složitých chvílích ,které život přináší.

ber-tram
17.02.2020 2 z 5

Všechny knihy autorky vězí hluboko v modrých zónách hodnocení, žádná neprolomila rudých 80%. Čím je „oblíbená“, jak stojí v anotaci? Že by jakž takž solidním vyjadřováním, hláškou, ironickým přídechem? Pochybuji, od toho jsou jiná esa.
Sotva uhrane volbou tématu. Monotématu. Typicky ženská „všedníková“ optika. Povídačky naší kačky. Pindy naší mindy. Když nic pořádně neumí, aby oprostila příběh od sebe sama, píše prostě »ze života«. Magazínová znouzectnost, ozvěna středoškolských slohovek. 7/20

knihovniceS
05.03.2019 4 z 5

Prima čtení pro uvolnění napětí z předešlého čtení vážnějších knih.
Autorka mě vždy pobaví svými příběhy ze života. Obdivuji její výlety s matkou - maminka musela být úžasná. Lehké, úsměvné čtení ani tentokrát nezklamalo.

hapac
12.02.2019 3 z 5

Pro mne prima postřehy, zkrátka pěkné oddechové čtení.

Lenoulinka
05.01.2019 1 z 5

Přečetla jsem asi tři příběhy a moc mě to nebavilo. Snaha o vtipné podání autorky tam bylo, ale i těch pár příběhů jsem přečetla se sebezapřením a odkládám a ani nebudu dočítat. Toto není můj šálek kávy.

pecinka21
28.09.2018 1 z 5

Nuda nuda šeď šeď přišlo mi to jak slohovka na téma vlastní život a to by podle mě sesmolil skoro každý.

Damato
01.04.2018 5 z 5

Tahle paní prostě ten život žije a užívá a spoustu těch příhod zažíváme nejen u čtení, ale i ve svých vlastních životech. Ovšem nedoporučuji číst při cestování ve veřejné dopravě, salvy smíchu, které jsem měla u čtení já, moje okolí spíše pobuřovalo, obzvláště ty dorostenky v mém věku ( 50 plus) obklopeny nákupem s mlékem, máslem a kusem flákoty, co se jim v igelitce zapařovala a zároveň těšila na nedělní pečení, ty se teda na mě tvářily hodně zle. Igelitku s nákupem jsem totiž neměla, jela jsem z knihovny a z téhle knížky jsem měla hodně dobrou náladu :-)

syskas
24.07.2017 4 z 5

Ďalšia výborná oddychovka tejto autorky.

radus
14.01.2017 4 z 5

Zase taková příjemná a vtipná oddechovka, rozdělená na kapitoly, takže pokaždé trošku o něčem jiném.

mariva
02.01.2017 4 z 5

Protože knížka patří k těm dřívějším, je ještě plná humoru a zážitků a ne jen popisů cest, jako její poslední knihy, i když i tady se nějaké najdou. Proto jsem se docela pobavila.

maryzka
30.12.2014 3 z 5

Krásný humoristický čtivo, i když boj s úředním šimlem autorka snáší s humorem, já bych nejradši úřednice občas vzala přes palici. Po přečtení této knihy autorce závidím jak život bere s humorem a náhledem. Docela její povahu závidím.

liku
10.06.2014

strašný

Iva-JU-KA
10.06.2014 5 z 5

Doporučuji!

Humorně laděné životní příběhy spisovatelky. U knihy jsem se moc pobavila, odpočinula, žádné těžké téma. Hlasitý smích s knihou v ruce nebyl výjimkou :)! Doporučuji všemi deseti :)!