pavla.ba pavla.ba komentáře u knih

Cesta zpátky Cesta zpátky Erich Maria Remarque (p)

Dle mého by to měla být povinná literatura pro každého jedince!

Dítě číslo 44 Dítě číslo 44 Tom Rob Smith

Drsný příběh, založený na reáliích, husté atmosféře a skvělých popisech postav.

10.05.2020 5 z 5

Našla jsem tam několik velmi zajímavých vět. Četla jsem na dovolené a myslím, že tam přesně tato knížka patří.

Tajemství Tajemství Rhonda Byrne

Z této knihy jsem nedostala to, co jsem očekávala, něco mě zaujalo, něco mě absolutně nezajímalo.

Miluj svůj život Miluj svůj život Louise L. Hay

Kniha, co určitě stojí za přečtení. Ideálnější by bylo, kdyby lidé svůj život milovali i bez těch takzvaných příruček, ale pokud z nich některou vybrat, tak určitě tuto.

Zamilovaná hypnotizérka Zamilovaná hypnotizérka Liane Moriarty

Byla to autorčina slabší kniha.

Hora mezi námi Hora mezi námi Charles Martin

Líbí se mi skvěle vykreslené postavy a sílu přírody. Asi bych si ji znovu už nepřečetla, ale emoce na mě určitě přenesla.

PS: Miluju tě PS: Miluju tě Cecelia Ahern

Krásná kniha, kterou mám spojenou se skvělým filmem. Je to smutné, ale ne depresivní. Je to příběh ze kterého jde cítit láska i přes slzy, co vám tečou z očí.

Červený adresář Červený adresář Sofia Lundberg

Moc krásně napsaný příběh o velmi silné ženě. Navíc téma dopisů v každé knize miluji, takže bodík navíc.

Losing it Losing it Cora Carmack

Velmi zvláštní, přesto ale čtivá kniha. Taková oddechovka do autobusu.

10.05.2020 3 z 5

Sova Sova Samuel Bjørk (p)

Kniha se četla moc hezky, ale na první díl to bohužel nemá ani zdaleka.

Kafe @ cigárko Kafe @ cigárko Marie Doležalová

Tak tohle bohužel ne! Celé prostředí je pro mě absolutně nezáživné :)

10.05.2020 2 z 5

Otevřený hrob Otevřený hrob Angela Marsons

Tak tohle je zatím nejlepší díl ze série, co jsem četla. Bylo to tak napínavé, zajímavé, bláznivé, drsné, že mě na tom mrzí jen to, že už jsem ji přečetla a budu doufat, že v brzké době narazím na detektivku, která bude podobně skvělá.

10.05.2020

Tichá modlitba Tichá modlitba Angela Marsons

Výborný díl! Každá autorčina kniha je skvělá, úžasná, takže je zbytečné něco víc psát. Prostě si ji přečtěte a uvidíte.

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Musím trošku vybočit z řady. Mám moc ráda severské detektivky, ale Nesbo mi nějak nesedí, zkoušela jsem číst pár jeho knih, ale bohužel mi to nesedlo a Sněhuláka ač jsem přečetla, tak jsem si z toho nesedla. Kniha měla všechno, co má detektivka mít, ale ke mně se bohužel nic moc nepřeneslo.

Pošeptej po větru Pošeptej po větru Lenka Lanczová

Miluju tuhle sérii. Moc moc doporučuju a věřím, že se k celé sérii budu vracet ještě mockrát.

Šeptej do ticha Šeptej do ticha Lenka Lanczová

Výborná knížka mého mládí, přesto druhý díl je za mě mnohem lepší!

10.05.2020 5 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Autorčina nejlepší knížka, přesto byla velmi předvídatelná, ale četla se dobře.

Svůdné zúčtování Svůdné zúčtování Wendy Higgins

Celý kruh se uzavřel! Jedna z nejlepších young adult sérií, co jsem četla. Přijde mi, že není tak profláklá, ale o to víc je skvělá, Doporučuju!

Svůdné nebezpečí Svůdné nebezpečí Wendy Higgins

Syndrom druhého dílu zasáhl ti tuhle sérii. Bylo to moc hezky napsané i čtivé, ale občas tam byly slabší místa.