pavka88 pavka88 komentáře u knih

Lži století, které znají jen zasvěcení Lži století, které znají jen zasvěcení Heiko Schrang

Určitě pět hvězdiček za to, že autor knihu vydal. Nemusím úplně všemu věřit, ale kniha mě donutí o tom přemýšlet. Ale ono to je všechno logický. Všichni by si ji měli přečíst.

01.04.2022 5 z 5

Neviditelní Neviditelní Vlastimil Vondruška

Mně se kniha také líbila, pěkné počtení, třeba bude i další díl, docela by mě to zajímalo. Jistě že z knihy vyznívá i spisovatelův názor, ale to je i u mnoha dalších kniha a proto je tu také názor čtenářů, z nichž někteří mají názor jiný. To je přece v pořádku. Tak se lidi na sebe nezlobte a prostě si přečtěte dobrý distopický román s varováním.

14.03.2022 5 z 5

Spasitel Spasitel Andy Weir

Velmi poučné, každý by si knihu měl přečíst .

16.01.2022 5 z 5

Na smrt Na smrt Jozef Karika

Jestli máte rádi co nejhnusnější způsoby mučení, tak do toto. Jinak se děj jenom táhne a táhne. Protože nepatřím k těm. co se v odpornostech vyžívají, tak za mne také ne.

24.09.2021 1 z 5

Jidášův kmen Jidášův kmen James Rollins (p)

Sice je to delší doba, co jsem ji četl, ale vím, že byla napínavá, měla spád a dobře jsem si početl.

24.08.2021 4 z 5

Rodokmen smrti Rodokmen smrti James Rollins (p)

Napínavá, akční, co víc si přát. Líbila se mi a jdu do dalších.

24.08.2021 4 z 5

Breviář pozitivní anarchie Breviář pozitivní anarchie Vlastimil Vondruška

Dokonalé. To je prostě pan Vondruška. Jedni ho nesnášejí, jiní ho milují. Souhlasím s Lumírem23. Je to : "Pohled na současný svět s odkazem na minulost, návaznosti a logické chyby, které budeme stále a stále opakovat. Opravdu hutné, avšak nutné, čtení."

24.08.2021 5 z 5

Ztracené kosti Ztracené kosti Lincoln Child

Řadil bych ji mezi ty opravdu slabší. Ale stejně zkusím i další knihy spisovatele.

24.08.2021 2 z 5

Keltská brána Keltská brána Vladimír Šlechta

Dobrá kniha, moc dobře se četla, s překvapením jsem se díval, že jsem na konci. Přečtu si i další knihy spisovatele.

24.08.2021 5 z 5

Pryskyřice Pryskyřice Ane Riel

Někteří lidé si schovají i použitý toaletní papír - jak říkavala moje babička. Tento příběh je o rodině, který s takovým člověkem žije a jeho nemoc je v takové fázi, že přechází až k paranoie a je opravdu nebezpečný pro všechny kolem. Výborně zpracované a čtivé.

26.05.2021 5 z 5

Boží oko Boží oko James Rollins (p)

Zpočátku udržuje napětí, ke konci do ztracena. Až do poloviny lepší než Cussler, příběh je asi ve třech rovinách, ale nevadí, čte se dobře.

07.03.2021 4 z 5

Plná bedna šampaňského Plná bedna šampaňského Ota Pavel

Líbilo. Všechny příběhy sportovců mě naprosto uchvátily. Nejvíc se mi líbila povídka o Zátopkovi.

15.02.2021 4 z 5

Zuřivý tajfun Zuřivý tajfun Clive Cussler

Kniha se mi líbila méně, než série Akta NUMA. I když možná proto, že jsem je četl za sebou, ale u knih Cusslera by si člověk možná měl dát chvilku oddych. Je to dobré, ale vlastně dost na jedno brdol.

09.02.2021 3 z 5

Faraonovo tajemství Faraonovo tajemství Clive Cussler

Něco takového se v budoucnosti může klidně stát, pokud arabské země nedobudou stability. Nejde o použití konkrétních zbraní, ale o terorismus jako takový. Je to dobře napsané, čtivé.

30.01.2021 4 z 5

Sametové iluze Sametové iluze Petr Čepek

Překvapivě opravdu dobré čtení a příběh. Je třeba dávat pozor na skoky v čase a na jména. Také jsem si žil tuto dobu a rád jsem si ji připomněl.

01.12.2020 5 z 5

Ostrov šedých mnichů Ostrov šedých mnichů Michaela Klevisová

Příjemné čtení. Paní Klevisová se nepouští do žádných brutálních scén a vyšetřování 11 let staré vraždy se zkomplikuje další a další vraždou. Poslední třetina knihy nabere na akčnosti a konec velice překvapivý.

27.08.2020 4 z 5

Války Anunnaků Války Anunnaků Chris Hardy

Super. Autorka je psycholožka a zde rozvíjí a doplňuje Zecharia Sitchina, Bibli a tabulky. Protože jsem Sitchina přečetl celého, moc se mi toto zpracování líbilo.

20.02.2020 5 z 5

Historie včel Historie včel Maja Lunde

Jak už tady řekl čtenář, nedivil bych se, kdyby z toho jednou nebyla literatura faktu. Výborné čtení.

16.02.2020 5 z 5

Všechny jejich lži Všechny jejich lži Tuvia Tenenbom

Konečně se někdo odvážil popsat pravdivý stav americké společnosti. Smutné a děsivé.

01.12.2019 5 z 5

Generál, který byl u toho: Rozhovor s posledním šéfem komunistické Státní bezpečnosti Generál, který byl u toho: Rozhovor s posledním šéfem komunistické Státní bezpečnosti Alojz Lorenc

Generál a římskokatolický kněz filozofují o politice a ostatních problémech světa. Je to určitě zajímavé, ale není to můj šálek kávy, proto nebudu hodnotit.

18.10.2019