Války Anunnaků

Války Anunnaků https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/347131/bmid_valky-anunnaku-rom-347131.jpg 5 4 4

Kniha zkoumá rozvíjející se vztahy anunnackých bohů s lidstvem, jejich mocenské boje a podrobnosti jejich jaderné války na planetě Zemi. Když došlo ve 20. století k odpálení jaderných zbraní, nebylo to poprvé, co se lidé stali svědky tak strašné zkázy. Chris Hardyová, na podkladě díla Zecharii Sitchina, biblické knihy Genesis, sumerských hliněných tabulek a archeologických důkazů, jako jsou dávné radioaktivní kostry, odhaluje, že sumerskou civilizaci zničila ve starověku nukleární událost a vedle k tomu mocenské boje mezi "bohy".... celý text

Literatura světová Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno: , Fontána (Dobra & Fontána)

Wars of the Anunnaki - Nuclear Self-Destruction in Ancient Sumer , 2016

pavka88
20.02.2020 5 z 5

Super. Autorka je psycholožka a zde rozvíjí a doplňuje Zecharia Sitchina, Bibli a tabulky. Protože jsem Sitchina přečetl celého, moc se mi toto zpracování líbilo.

JonasII
21.01.2018

Autorka rozebírá babylonské a sumerské texty a doplňuje je rozborem textů bilbických. Z údajů uvedených v těchto textech vyvozuje, že v dávné lidské historii byla Země navštívena (navštěvována) mimozemskými entitami, které si "vyšlechtily" lidstvo k obrazu svému. Vytvořili náboženské a morální systémy, které jim umožnily lidstvo ovládat. Autorka vychází z existence hypotetické planety Nibiru, kterou lokalizuje mezi Zemi a Mars. Návštěvníci Země byli na vysoké technologické úrovni (vlastnili jaderné zbraně, vybudovali kosmodromy a využívali další technologické vymoženosti). O svém systému hovoří jako o teorii, ale vzhledem k definici teorie jako ověřené hypotézy není její přístup příliš věrohodný. Podle mého názoru působí jako umělá až vyumělkovaná konstrukce.

alternativní historie Sumerové mimozemšťané jaderné zbraně

Chris Hardy
americká