Olous1 Olous1 komentáře u knih

Dál nechoď! Dál nechoď! Václav Křivanec

Tak jsem objevila dalšího skvělého českého autora. To fakt bylo dobré počteníčko. Napínavé od začátku až do konce. Styl psaní mi sedl. Mohu jen doporučit.100%.

29.04.2024 5 z 5

Dceřina kletba Dceřina kletba Tereza Bartošová

Opět jedná povedená detektivka z rukou české autorky. Zápletka dobrá, akorát bych ubrala pár stránek. Jinak dobrý, určitě stojí za přečtení.85%.

21.04.2024 5 z 5

Podivná Sally Diamondová Podivná Sally Diamondová Liz Nugent

Tak tohle byla opravdu síla. Jsem z toho v šoku. Opravdu velmi silný příběh. Určitě stojí za přečtení, budete překvapeni. Emotivní, silný příběh o únosu, týrání.100%.

18.04.2024 5 z 5

Zimní hrob Zimní hrob Peter May

Opět skvělý Peter May. Já jsem si čtení opravdu užila.Můj oblíbený autor nikdy nezklame. Příběh je psaný z daleké budoucnosti. Zajímavé pojetí, bohužel i reálné. Figuruje zde samozřejmě i vražda a konec je opravdu zajímavý. Určitě stojí za přečtení a plně si zaslouží plný počet hvězdiček.100%.

14.04.2024 5 z 5

Pověz mi Pověz mi Anne Frasier (p)

Druhý díl této série byl o hodně slabší. Hodně se příběh vlekl, knihu jsem četla dost dlouho, neboť jsem se trochu do čtení nutila. Příběhu chybí napětí.70%

09.04.2024 3 z 5

Kniha pro ženy Kniha pro ženy Olga Studničková Šípková

Na knihu jsem byla zvědavá a tak jsem si jí zapůjčila v knihovně. Nejsem asi cílová skupina, neboť jsem knihu po pár stránkách musela odložit. Fakt nuda. Za mě zbytečná ztráta času. I přes to si určitě najde své čtenáře.

05.04.2024

Tohle není opravdu veselá kniha, opravdu se nedivím, že Matthew Perry zemřel. Opravdu velká závislost na lécích a alkoholu. Bylo mi ho líto. Ani spoustu peněz vám nepřinese šťastný život. Byl v podstatě sám. Na tuto knihu musíte mít čas a náladu abyste vše vstřebali a pochopili čím vším si prošel. Byl to skvělý herec.95%.

04.04.2024 5 z 5

Matka v trapu Matka v trapu Uljana Donátová

Na tuto knihu jsem narazila díky mým knižním přátelům. Normálně bych to nečetla. Ale musím říct, že to bylo dobré, někdy se člověk i sám v některých pasážích poznával. Taková oddechovka.80%.

02.04.2024 4 z 5

Zlatý retrívr Zlatý retrívr Bruce Fogle

Určitě doporučuji všem majitelům zlatých retrívrů. Zde v této útlé knize najdete vše potřebné k výchově zlaťáků.100%.

30.03.2024 5 z 5

Zlatý retrívr Zlatý retrívr Nona Kilgore Bauer

Opět jsem si musela oprášil některé věci ohledně štěňátka, neboť si jedeme pro nový přírůstek do rodiny. A tato kniha obsahuje vše potřebné co potřebujete vědět. Určitě doporučuji kdo si chce pořídit zlatého retrívra.100%.

30.03.2024 5 z 5

Rozpolcený Rozpolcený Rob Ashman

Za mě velké zklamání. Série byla perfektně rozjetá,ale poslední díl byl chaos. Nebo jsem byla hodně natěšená.60%.

29.03.2024 2 z 5

Smrt pod kůží Smrt pod kůží James Patterson

Tak nevím. Začátek byl skvělý,ale postupně se četba stávala obtížnější. Konec průměr. Nebo jsem nebyla na knihu naladěná. Asi takový průměr.75%.

28.03.2024 3 z 5

Ledoborec Ledoborec Kristina Ohlsson

Co napsat.I druhý díl byl skvělý. Počteníčko. Napínavé,utíkalo to a bude snad další díl. Skvělá série.100%.

23.03.2024 5 z 5

Krvavý náhrobek Krvavý náhrobek Anna Beatrix Bártová (p)

Mé první setkání s autorkou,no nebylo to špatné. Taková průměrná detektivka. Určitě si ještě nějakou knihu od autorky přečtu. Začátek byl dobrý,ale druhá část knihy už byla trochu slabší. Za mě 75%.

19.03.2024 3 z 5

Temnější než noc Temnější než noc John Lutz

Slušná série. Moc se mi to líbilo, akorát mě štve, že u nás v knihovně nemají všechny díly. No budu si muset pořídit po bazarech. Pěkné počteníčko, vůbec jsem se nenudila. Doporučuji 85%.

17.03.2024 5 z 5

Sagittarius Sagittarius Václav Křivanec

Wow, jsem nadšená. První setkání s autorem. Kniha má spád, skvělý detektivní příběh. Námět supr. Autora jsem si dala do oblíbených. Styl psaní je supr. Mě se to moc líbilo a přečtu si další knihu od autora. Po dlouhé době za mě 100%.

12.03.2024 5 z 5

Otázka viny Otázka viny Jørn Lier Horst

Jsem mile překvapena. Kniha se mi líbila. Tuto sérii čtu na přeskáčku, ale vůbec mě to nevadí. Wisting je mi sympatický. Určitě doporučuji a dám další díl.85%.

08.03.2024 5 z 5

Doktor šéfkuchař – 80 chutných receptů pro mé srdce, mé nervy, má záda, můj žaludek, mou kůži... Doktor šéfkuchař – 80 chutných receptů pro mé srdce, mé nervy, má záda, můj žaludek, mou kůži... Dale Pinnock

Kniha zakoupená v knihobotu. Skvělé recepty, pár jich určitě vyzkouším, zbytek jsou jako inspirace.

08.03.2024 5 z 5

Menopauza Menopauza Ivana Ašenbrenerová

Musíme si to děvčata přiznat. Po padesátce je třeba se trochu informovat o novém období, které se nazývá menopauza. V této knize najdete úplně vše co potřebujete vědět. Velmi dobře napsané. Já doporučuji.100%.

05.03.2024 5 z 5

Dům tajemných stínů Dům tajemných stínů Darcy Coates

Tuto sérii mám ráda,ale za mě nejslabší díl. Pokazila to druhá část knihy. Začátek skvělý,ale pak zvrat. Kniha mohla být o polovinu kratší.60%.

04.03.2024 2 z 5