Olga.S Olga.S komentáře u knih

Chybějící díl Chybějící díl Marjorie Celona

Kniha koupena v levných knihách, zaujal mě obsah. Od knihy jsem ovšem moc nečekala vzhledem k její ceně a musím říct, že jsem se mýlila. Výborná kniha, zajímavý přiběh.

02.03.2017 5 z 5

Třetí hlas Třetí hlas Rolf Börjlind

Skvělé! Styl autorů se mi velice líbí.

02.03.2017 5 z 5

Poslední na řadě Poslední na řadě Tess Gerritsen

Jednoduše Tess, výborné! :-)

Hříšnice Hříšnice Tess Gerritsen

Další brilantní kouusek od Tess.

Neznámá Neznámá Tess Gerritsen

Napínavé od začátku do konce, doporučuji. :-)

Pod vodou Pod vodou James Marrison

Neskutečně výborná věc!

23.02.2017 5 z 5

Dokonalé ticho Dokonalé ticho Rosamund Lupton

Absolutně nechápu ocenění. O neuvěřitelný děj ani tak nejde, ale kniha zdlouhavá, žádný děj. A konec? Působí na mě jako snaha o environmentální osvětu, jednoduše zvláštní dílo.

23.02.2017 2 z 5

Podivné město Podivné město Ransom Riggs

Úžasné! :)

17.02.2017 5 z 5

Vztahová níže Vztahová níže Eva Urbaníková

Nebylo to zle, ale takové knihy běžně nečtu nečtu a už vím proč. Pro mě je to ztráta času, nuda. Tři hvězdy za spád.

05.07.2018 3 z 5

Bitva o labyrint Bitva o labyrint Rick Riordan

Další skvělá kniha. Díl od dílu je to lepší. Ale ten konec? Ten mě jednoduše dostal, hned musím otevřít další díl. Nikdy jsem nemyslela, že budu číst fantasy, ale Riordan mě prostě nadchnul.

16.03.2018 5 z 5

Zkurvenej příběh Zkurvenej příběh Bernard Minier

Uf. Pan Minier asi nebude můj šálek kávy. První jsem zkusila Mráz a poté jsem dala šanci této knize. Dlouhé a nudné, děje kapitol předvídatelné. Knihu jsme ani nedocetla. Kniha mě až šokovala a to v tom horším smyslu. Kapitola kde autor popisuje erekci hlavního hrdiny u mrtvoly se mi bude vybavovat asi hodně dlouho.

02.03.2018 1 z 5

Cestopisy nečtu, ale tohle mě zaujalo. Oddechové a humorné čtení ovšem některé pasáže táhlé. Posledních cca 50 stran jsem už jenom proběhla. A teď návrat zpět k detektivkám a fantasy.

31.08.2017 3 z 5

Ledové objetí Ledové objetí Paullina Simons

Bravo! Výborná a čtivá kniha. Opravdu dlouho jsem nečetla tak dobrou knihu. Přečteno téměř jedním tahem. Knihu jsem četla na doporučení a nezklamala. Jenom ta obálka, no nevím, ale působí na mě tak nějak romanticky a navozuje dojem literatury pro dospívající dívky.

19.07.2017 5 z 5

Prokletí Titánů Prokletí Titánů Rick Riordan

Cože? Tak to bylo vážně skvělé, ostatně jako opět. Co nejdřív musím začít číst další díl. Niko? Grover? Prostě musím vědět co bude dál. :)

05.05.2017 5 z 5

Moře nestvůr Moře nestvůr Rick Riordan

Úžasné! :-)

03.04.2017 5 z 5

Sestra Sestra Rosamund Lupton

Strhující od první stránky, fantasticky promyšlené! Zcela souhlasím s Daily Mail. Výborné! :-)

17.03.2017 5 z 5

Žítkovské bohyně Žítkovské bohyně Jiří Jilík

Skvělé! Milovníci Žítkovských bohyní by si knihu měli rozhodně přečíst. Žítkovské bohyně od Jilíka jsou více založeny na faktech než-li od Tučkové. Skvělá kniha a milý autor knihy. A máte opravdu rádi tuto tématiku? Nezpomeňte jít do divadla. :)

Farma Farma Tom Rob Smith

Tak z teto knihy jsem nadšená, rozhodně si označení bestseller zaslouží.

Ctitel Ctitel Charlotte Link

Co na to říct? Po nadšení ze Zapomenutého dítěte přišlo mírné zklamání, ale opravdu jen mírné.

10.03.2017 4 z 5

Jedenáct minut Jedenáct minut Paulo Coelho

Od knihy se nešlo odtrhnout, bravo! :-)