Ledové objetí

Ledové objetí je příběh čtyř přátel z Dartmouthské koleje v New Hampshiru. Kristina, Albert, Jim a Constance, všichni z bohatých rodin, před sebou nic neskrývají, společně tráví volný čas a užívají si studentský život. Ale jen do chvíle, kdy je na pozemku univerzity nalezeno nahé tělo Kristiny zaváté sněhem. Leželo tam již několik ...celý text

Ale jen do chvíle, kdy je na pozemku univerzity nalezeno nahé tělo Kristiny zaváté sněhem. Leželo tam již několik dní. Kdo ji zabil? A proč nikdo z jejích přátel nenahlásil, že se Kristina pohřešuje?
Detektiv Spencer O’Malley během obtížného vyšetřování odhaluje podrobnosti o jejím životě, dozvídá se o Kristinině rodině a pomalu začíná rozkrývat tajemství tohoto propleteného čtyřúhelníku… tajemství temnější, než na počátku tuší. A je si jistý, že ne všechno je takové, jak se na první pohled zdá! méně textu

http://www.databazeknih.cz/images_books/31_/310085/ledove-objeti-4x4-310085.jpg 3.515

Red Leaves (1997)

Literatura světová, Detektivky, Pro děti a mládež
Vydáno:, Harper Collins
Více informací...

lekmel

Když jsem četla Měděného jezdce, říkala jsem si jak muže být nějaká kniha tak úžasná a když jem zjistila, že vyšla další knížka od autorky tak jsem jí musela mít.
Zhruba po dvoustech stránkách jsem přišla na to, že bych neměla číst detektivky, alespoň ne takové kde vám autorka dá dost času na to aby jste si stihly pozdější oběť oblíbit. Kristina se mi od začátku zdála zvláštní, sice se nezdála úplně jako kladná hrdinka, ale i to se nakonec vysvětlilo.
V průběhu knihy se umě střídalo dost emocí simpatie, překvapení, lítost, zadostiučinění, překvapení a znovu zadostučinění, tentokrát už konečné. Řkla bych že knížka plyne asi jako klasická detektiva (to ale nemůžu dost dobře posoudit, moc jsem jich nečetla) až do stany 449. Od té chvíle jsem jenom s otevřenou pusou seděla a šokovaně dočítala poslední stánky. Během těch posledních asi dvaceti stránek jsem si nejdřív říkla jak to je romantické, potom, pane bože on ji snad znásilnil, no a na konec, jak to mohl udělat, vždť do tak milovala a jemu to bylo absolutně jedno, stejně to udělal.

jaja10

Kniha se mi moc, líbila. Napínavá, čtivá,...myslím, že kdybych už předtím nečetla Měděného jezdce, určitě bych si tuto spisovatelku oblíbila.

ArwenAragorn
12. březnaodpad!

Tak tahle kniha mně byla doporučena. Přečetla jsem prvních asi 30 stránek a pak odložila. Ještě, že jsem si ji vypůjčila v knihovně, kdybych za ni vyhodila peníze, asi bych vraždila.

Paullina Simons

Paullina Simons