Nikychlupova Nikychlupova komentáře u knih

Nakresli mi vítr Nakresli mi vítr Eva Urbaníková

Reálný příběh o tom, kam až nás může slepá láska dovést. Čtivé, poutavé.

03.03.2020 3 z 5

Tajemství Tajemství Anna Todd

Tak jo, musím přiznat, že mi to chybělo. I když jsem předchozí díly nehodnotila úplně nejlíp, pokračují ve čtení a začínám si to zamilovávat.

23.12.2021 4 z 5

Hra lží Hra lží Sara Shepard

Přečetla jsem raketovou rychlostí. Ale věděla jsem, že to bude bomba, ale takovou jsem nečekala, jsem napnutá. Vrhám jse na druhý dil. Dávám pět hvězdiček. A doporučuji.

27.09.2021 5 z 5

Holka mimo rytmus Holka mimo rytmus Becky Albertalli

Bombastický, tohle mě bavilo. Abby i Leah jsem si oblibila. Davam pět hvězdiček.

15.08.2021 5 z 5

Poslední výročí Poslední výročí Liane Moriarty

Další super napsaná kniha. Autorka nezklamala. Dávám čtyři hvězdy.

10.07.2021 4 z 5

Na co Alice zapomněla Na co Alice zapomněla Liane Moriarty

Tak tohle byla nejlepší ze všech knih. Napínavá až do úplného konce, četla se sama. Mohu jen doporučit.

02.04.2021 5 z 5

Manželovo tajemství Manželovo tajemství Liane Moriarty

Romantika a napětí - tohle se mi líbilo.

02.04.2021 4 z 5

Dilema Dilema B. A. Paris (p)

(SPOILER) Nevim. Při čtení jsem měla zvlastni až uskostny pocit. Příběh mi přišel depresivni, nechtěla jsem číst o tom co provedla, když zrovna zemrela. A dej se silene vlekl, kniha mohla být polovicni. Hvezdicky asi za to, že cely děj se odehral skoro na jednom místě, to se mi líbilo.

15.03.2021 3 z 5

Šance na lásku Šance na lásku M. J. Summers (p)

Příběh ze života, možná na mě kapánek přeslazený. Ani nejlepší, ani nejhorší.

18.09.2020 3 z 5

Deník uštvané matky Deník uštvané matky Suzy K. Quinn

Vtipná, dobře napsaná kniha, bavila mě od začátku do konce. vřele doporučují maminkám miminek, a ženám, dívkám po rozchodu. Rozhodně se nasmějete jako já.

14.07.2020 5 z 5

Kdy? Kdy? Victoria Laurie

Dobrý nápad, skvělé provedené. Kniha se četla snadno a nešlo se od děje odtrhnout, napínavé a poutavé do konce. Doporučují a dávám plný počet hvězdiček.

14.07.2020 5 z 5

Účastníci zájezdu Účastníci zájezdu Michal Viewegh

Oddechové čtení.

25.05.2020 3 z 5

S duší Japonky S duší Japonky Denisa Ogino

Pokračování knihy suši v duši. Obě knihy jsem četla hned po sobě. Jednička mě zaujala mnohem víc. S duši Japonky bylo spiše taková rekapitulace prvního dílu.

06.02.2020 3 z 5

Pouto Pouto Anna Todd

Opět solidní dávka emoci, bouří, lásky, romantiky. Jen teď nevím co čekat v posledním díle.

23.12.2021 4 z 5

Nová holka Nová holka Ingrid Alexandra

Dobře napsaná. Lehce se četla. Napínavé, nemohla jsem se odtrhnout. Ale ten konec bych teda nečekala. Skvěle provedené. Dávám pět hvězdiček. A doporučují.

11.12.2021 5 z 5

Super zábavné čtení, ale místy jsem Dominice nezáviděla - ty nemoci, šváby, hady a pavouky. Kniha je napsaná humorně a celou výpravu jsem si náležitě užila. Kniha obsahuje super fotky. Určitě jsi přečtu další knížku. Třeba se jednou taky někam vypravím, láká to, ale jsem ještě větší strašpytel. Dávám pět hvězdiček a doporučují.

11.12.2021 5 z 5

Dům panenek Dům panenek Erik Axl Sund

Příběh byl ještě lepší než v předchozí knize. Opět silný příběh, při kterém mrzne krev v žilách. Neměli bychom před tímto tématem zavírat oči. Dávám pět hvězdiček a doporučují.

23.10.2021 5 z 5

Osudný okamžik Osudný okamžik Rebecca Thornton

U této knihy popravdě nevím, jak hodnotit. Na mě to kamarádství přišlo až moc přehnané. Ale tím, že na příběh knihy musím myslet a dobře se četla, tak nemohu dát špatné hodnocení. A hlavě kniha pojednává o tom, že bychom neměly dát na první dojem, že všichni máme něco, na co zrovna nejsme pyšní. Dávám čtyři hvězdičky.

13.10.2021 4 z 5

Kavárnička na pobřeží Kavárnička na pobřeží Jenny Colgan

Oddechové čtení na volné chvíle. Příběh nebyl špatný. Moc jsem si oblíbila to městečko, a ten popis. Dávám čtyři hvězdičky a pokračují ve čtení druhým dílem.

22.09.2021 4 z 5

Bohyně v domácnosti Bohyně v domácnosti Sophie Kinsella (p)

Oddechové čtení na víkend. Od začátku víte, jak to dopadne. Ale nasmála jsem se. Dávám tři hvězdičky.

30.08.2021 3 z 5