Nikolka001 Nikolka001 komentáře u knih

Crescendo Crescendo Becca Fitzpatrick

Nečekala jsem, že budu z knihy tak nadšená. Jsem opravdu překvapena. :)

01.01.2014 4 z 5

Dar vlka Dar vlka Anne Rice (p)

Velice čtivá kniha. :)

02.12.2013 4 z 5

Brány pekel Brány pekel Frank Tallis

Kniha je určena spíše pro dospělejší čtenáře, kteří mají rádi náročné čtení. Já jsem se u knihy téměř pořád nudila.

14.11.2013

Říkej mi Princezno Říkej mi Princezno Sara Blædel

Od knihy jsem čekala něco více. Detektivka, která mě moc neuhrnula. Občas hodně nudila a někdy zase bavila. Určitě se do této knihy nemám v plánu znovu pouštět. Jednou stačilo. Jsem celkem zklamaná. Čekala jsem větší zápletku a akci. :/ :)

03.11.2013 3 z 5

Zavržený Zavržený Becca Fitzpatrick

Čekala jsem něco více akčnějšího. :) Bylo to velmi příjmené čtení. :)

11.10.2013 4 z 5

Reset Reset Amy Tintera

Vůbec jsem nečekala, že mě kniha bude tak moc bavit. :) Opravdu jsem překvapena. Skvělý čtivý děj, který člověka pohltí. :) Bylo to super. :)

08.10.2013 5 z 5

Monument 14 Monument 14 Emmy Laybourne

Monument 14 jsem si chtěla už dlouho přečíst. Kniha se četla rychle a byla naprosto strhující. Něco mi v ní ale chybělo. Proto ji hodnotím 4 hvězdičkami. :)

05.10.2013 4 z 5

Hladová přání Hladová přání Tereza Matoušková

Čekala jsem od knihy více. Ze začátku jsem se ztrácela v postavách. Konec se mi líbil. Námět se autorce taky povedl. :) Na českou knihu to bylo fajn. :)

20.09.2013 3 z 5

Chladné ostří Chladné ostří Franziska Gehm

Čekala jsem něco lepšího. Kniha mi vlastně skoro nic nedala. Přečetla jsem ji za dva dny bez jakýkoliv emoci. Jsem docela zklamaná. Konec mě ale překvapil. Takové rozuzlení jsem nečekala. :)

19.09.2013 3 z 5

Bez tebe to není léto Bez tebe to není léto Jenny Han

Druhý díl léta byl určitě lepší než první. Od knihy jsem moc neočekávala, takže mě mile přakvapila. Četla se jedním dechem. Určitě si přečtu i třetí díl, který má letos vyjít.

18.09.2013 4 z 5

Vidím to, co vrah Vidím to, co vrah Jill Hathaway

Od knihy jsem očekávala více. To bude asi tím. Jinak je to opravdu pěkný čtivý příběh. Bohužel mu ale chybí akce a napětí. A to já u knih preferuji. Uvidíme, co nám přinese druhý díl. :)

11.09.2013 4 z 5

Lexikon lektvarů paní Daneové Lexikon lektvarů paní Daneové Katherine Howe

Paráda. Velmi zajímavá a čtivá kniha. Můžu jen doporučit. Děj je bomba. :) Byla jsem nadšená od začátku až do konce. Z knihy jsem se také hodně dozvěděla. :) Doporučuji! :))

28.06.2013 5 z 5

Prsten pravdy Prsten pravdy Nancy Pickard

Knize dávám 3hvězdičky.Ne díky tomu,že by kniha byla špatně napsaná nebo by měla špatný děj.Je to kvůli tomu,že jsem prostě četla lepší knihy.Knihy u kterých jsem seděla dva dny a ne dva týdny.Kniha mě svým způsobem moc nezaujala,jelikož chvílemi to byla nuda,chvílemi napětí. :) Je to kniha pro nenáročné čtenáře.. :)))

15.06.2013 3 z 5

Krvavý karneval Krvavý karneval Melissa de la Cruz

Čekala jsem,že kniha bude lepší než první díl.Podle hodnocení,to tak vypadalo,ale bohužel si myslím,že obě knihy byly na stejné brďo.Prostě v knize se nic nedělo a to mě celkem zamrzelo.Oddechová kniha. :)

23.05.2013 4 z 5

Modrá krev Modrá krev Melissa de la Cruz

Knížce dávám 4 hvězdičky,jelikož si plný počet nezaslouží.Do 120 strany jsem se celkem nudila.Knize chyběla akce,napětí.Zkrátka se tam nic nedělo.Konec už byl o trošku lepší.No,jsem zvědavá na 2díl.Snad mě nezklame. Kniha pro nenáročné čtenáře. :)

20.05.2013 4 z 5

Mrtvá čarodějka přichází Mrtvá čarodějka přichází Kim Harrison

Knižka se mi velmi líbila.Přečetla jsem ji zhruba za týden.Když jsem si ji četla nedokázala jsem se od ní odtrhnout.Hodně mě zaujala.Přitom jsem si ji koupila náhodou na tržním veletrhu.Tato kniha mě přivedla zpátky ke čtení.Doporučuji. :)))

15.04.2013 5 z 5